2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Doktordan geldim bebegimin kalbindeki sıvı hala varmış 3 hafta geriden geliyor muş çok zayıf bide iki hafta önce 500 gr di simdi 650 gr olmuş dr yinede çok küçük dedi ciğerleri de gelişmemiş nasıl yapicam ben nasıl olcak böyle bilmiyorum moralim çok bozuk
Yüreğini ferah tut canım. Benim abimin bebeğine de 8. Aya kadar beyninde sıvı var dediler ve doğar dopmaz ameliyat dediler. Ama sapasağlam doğdu şükür şuan 4 yaşında. Bir öok doktora gitmişlerdi bir doktor söyle demişti: rahim kapalı bir kutudur tam olarak ne oldugunu kimse bilemez. Sen dua et sağlıkla doğacak inşallah

günaydın hamişler biz bugün oğlumu görmeye gideceğiz
daha 3 hafta oldu ama özledik:KK70:
kızlar ben artık geceleri uyuyamıyorum
çıldıracağım
minikte geceleri öyle bir hareketli ki anlatamam
yavrum annen uyuyamıyor sen uyu dinlen diyorum ama nerdeeee
daha şimdiden anne sözü dinlemiyor:KK70::KK70:

Doktordan geldim bebegimin kalbindeki sıvı hala varmış 3 hafta geriden geliyor muş çok zayıf bide iki hafta önce 500 gr di simdi 650 gr olmuş dr yinede çok küçük dedi ciğerleri de gelişmemiş nasıl yapicam ben nasıl olcak böyle bilmiyorum moralim çok bozuk
Canım benim üzme kendini. rabbim şifa versin inşallah. Doktorlar birşey yapamıyorlar mı?

Canım Allahın izniyle bebeğini sağlıkla kucağına alicaksin hiçbir sorun olmicak icini ferah tut doktorlar herşeyi soylemek zorundalar sorumluluk almamak icin moralini bozma stres üzüntüde etkiler minigini sen elinden geleni yap doktoru dinle ne yap derse o zaman bak gör hersey cok guzel olucak

Kızlar Ya bu hafta sürekli mızmızlandığımı hissediyorum burada bugünde grip olmaya adım attım sanırım ama eşim yarın izinli olacak ve bebeğe hediyelikleri için birşeyler bakmaya gidelim dedik Eminönü için özellikle şu dükkan ya da şuraya bak diyebileceğiniz bir yer var mı önerisi olan ? Ya da hani şu internet sitesi güzel fikir alabilirsin dedğiniz bir adres :) şimdiden çok teşekkür ederim. Herşeyimi kendim yapacağım kendi nişanımda düğünüm de bile öyle yapmıştım

hatice byrm hatice byrm Canım Allah yardımcınız olsun inşallah ama bak ne kadar örnek var doktorlar böyle dediler de şöyle çıktı diye. Demek ki doktorlar her şeyi net göremiyorlar. Kime sorsan birisinin ailesinde akrabasında negatif konuşulan kaç bebek vardır, etrafa bak kaç bebeğin hasta doğduğunu görüyorsun. Yani söylenenler 1000se gerçek çıkan 10 oluyor. Bence içini ferah tut sen, stresini sana da bebeğe de zarar. Sapasağlam tam gelişmiş bir bebek çıkar ortaya inşallah, Hepimizin de öyle..

Canım başka doktora da göründün mü ? Bana da bi doktor 2 hafta geri dedi aynı gün kendi doktorum ölçtü sadece bi hafta geri dedi o da geç döllenmeden dolayı baştan beri bi hafta geriydi zaten. Normal dedi. Ulturason ölçümleri çok farklı olabiliyor
Başka dr da gittim canım 3 defadır detaylı ultrasona giriyorum ordada ayni çıkıyor simdi gittiğim dr da baya inceliyor bakıyor

hatice byrm hatice byrm Canım Allah yardımcınız olsun inşallah ama bak ne kadar örnek var doktorlar böyle dediler de şöyle çıktı diye. Demek ki doktorlar her şeyi net göremiyorlar. Kime sorsan birisinin ailesinde akrabasında negatif konuşulan kaç bebek vardır, etrafa bak kaç bebeğin hasta doğduğunu görüyorsun. Yani söylenenler 1000se gerçek çıkan 10 oluyor. Bence içini ferah tut sen, stresini sana da bebeğe de zarar. Sapasağlam tam gelişmiş bir bebek çıkar ortaya inşallah, Hepimizin de öyle..
İnşallah öyle olur canım iyiyi çok düşünüyorum halam 2 yıl önce 25 haftalık ikizlerini şiddetli kanama yüzünden sezeryan oldu 25 haftalık olmalarına rağmen simdi 2 yaşına geldiler hic ümidimiz yoktu çünkü dr eldivenlerine koydular bize gösterdiler çok şükür mücadele ettiler yani bunuda düşünüyorum ama ya benimki o kadar güçlü olamassa diye kendimi yiyorum

Çok geçmiş olsun canım hiç canını sıkma toparlar inşallah sen beslenmene dikkat et 28. Hafta da falan ciğer geliştirici iğneyi mutlaka sor ve vurdur çok faydalı
Haftaya tekrar gidicem canım o zaman kesin sorarım ama uzun zamandır üstümde bi unutkanlik var inşallah unutmam sizin söylediklerinizi de söylerim çok saol

İnşallah öyle olur canım iyiyi çok düşünüyorum halam 2 yıl önce 25 haftalık ikizlerini şiddetli kanama yüzünden sezeryan oldu 25 haftalık olmalarına rağmen simdi 2 yaşına geldiler hic ümidimiz yoktu çünkü dr eldivenlerine koydular bize gösterdiler çok şükür mücadele ettiler yani bunuda düşünüyorum ama ya benimki o kadar güçlü olamassa diye kendimi yiyorum
Canım hiç kafana takma çevremde o kadar şey gördüm ki artık insan doktora bile gitmek istemiyor tamam belki bir sorunu vardır inşallah yokturda bu kadar endiselendirmelerine sinir oluyorum sende hiç kafana takma inşallah sağ salim doğacak bebeğin bir hastalık ciksada illa ki tedavisi vardır tıp o kadar gelişti sen şükret dua et

Canım hiç üzülme bir arkadas yeni doğum yaptı bu aylarda ona da neler dediler bebek cok kucuk kilo cok az alıyor karın cevresi geriden geliyor gelişme geriliği var organları gelişmiyor falan her hafta ayrıntılı ultrosona giriyordu bebek 3 kilo doğdu ve MaşAlllah hiç bir de problemleri yok sen üzme canını ki bebek de uzulmesin sen güçlü olduktan sonra o kendini toplayacak İnşAllah annesi: ))
Çok saol canım banada ayni şeyleri söylüyorlar her hafta detayliya giriyorum inşallah benim bebegimde benim.durumumda olan olmayan herkesin bebekleri sağlıklı bi şekilde doğar çok tesekkur ederim canım

Yüreğini ferah tut canım. Benim abimin bebeğine de 8. Aya kadar beyninde sıvı var dediler ve doğar dopmaz ameliyat dediler. Ama sapasağlam doğdu şükür şuan 4 yaşında. Bir öok doktora gitmişlerdi bir doktor söyle demişti: rahim kapalı bir kutudur tam olarak ne oldugunu kimse bilemez. Sen dua et sağlıkla doğacak inşallah
İnşallah canım çok saolun iyiki varsiniz

Canım Allahın izniyle bebeğini sağlıkla kucağına alicaksin hiçbir sorun olmicak icini ferah tut doktorlar herşeyi soylemek zorundalar sorumluluk almamak icin moralini bozma stres üzüntüde etkiler minigini sen elinden geleni yap doktoru dinle ne yap derse o zaman bak gör hersey cok guzel olucak
Saol canım insanin moralini o kadar cok şey bozuyor ki yani kv zaten delirtiyor beni dr gidiyorum nasılsiniz diye sormuyor bile dr yalan söylüyor diyo o daha çok canım o sıkıyor binde bir nasılsınız der ondada burnumdam getirir altlı üstlü oturuyoruz oda çok uzakta değilim yinede sormuyor sorunca da dr yalan söylüyor nerden biliyor deyip duruyor o anda öldüresim geliyor insan moral verir yardımcı olur bizimki olan moralimide bozunca hic aklımdan çıkaramıyorum k.bakma uzun oldu içimi sana döktüm ama

X