2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Oktivus Oktivus @cerenkar kizlar sağolun gerçekten doymak bilmiyor bu cocuk 100 ml mama iciyor 3 saatte bir bide ben emziriyorum ama hala düşmüyor memeden. Surekli emzirmk zorunda kaliyorum sütüm az ama birakmiyor yinede fazla geliyo sanirim ikisi. Vermeyince de catlayasiya kadar ağlıyor yavrum
Emzik kullanmak cozum olabilir. Bide doktora gorun onerirse reflu mamasi kullanabilirsin. Rahatlatir bebegini

Kizlar aranızda normal Doğum yağışta dikişleri olan var mı ne kadar sürede geçti tamamen ?3. Hafta oldu Doğum yapalı bazen o bölgede bi çekilme hissediyorum özellikle idrardan sonra
Ben yaptm bugun 40im cikti muayeneye gittim doktor dikis izi bile kalmamis gayet iyi dedi ama bana sorarsan puseti tasidigimda bile agri yapio. O senin caninin tatliligindan dedi doktor. Yine de hassasiyet bi sure daha devam eder gibime gelio

sibel_ahmet sibel_ahmet cnm su uyutmayi tam tarif edermisin yanlis yapmak istemiyorum tam anlayamadim :KK43:
Canim.15.inciri ben sıcak.suda.10.dakika.beklettim.yumusasin.diye.sonra.onlari minik minik doğradım. Kaynayan sütten iki.kepce aldim.incirlerle.sutu yoğurdum. Istersen blendardan da geçirebilirsin. Kasenin.buyuklugune küçüklüğüne.gore iki.kasik veya.3 kaşık.koydum. sütun.altını 2.kepçe.alirken sondurdum sonra kalan.sutu kaselerin.uzerine.doktum. benim.kaseler.kapaklydi kapaklarını.kapatip. üzerine battaniye örttüm.mayalanmaya.biraktim. 3 4 saat.disarida.kaldi、sonra buzdolabına.koydum

Sürekli emiyor sürekli biri yardım etsin aö değil ama bırakmıyor me yapacagım sasırdım :KK43:
Benim de öyle canım. 21 günlük sadece memede uyuyor uyumayınca da yarım saatte bir emmek istiyor. Uçları hep yara ağlayarak emziriyorum dokltra gittik bugün dün gece 6 saat uyumadı. Sap sımplex ve bıogaıa die iki tane gaz ilacı verdi. İki tane biraz fazla değil mi kıyamıyorum da yawruma

Kızlar bu 2.ayda yapilan aşı programi çok yoğun. 1 koldan 2 bacaktan 1 agızdan (damla şeklinde). Cok canları acıycak yavrularin. Birde tutuyoruzya aşı olurken ciğerim parçalanıyor. Offf çok huzursuzum napcam diye.

Benim de öyle canım. 21 günlük sadece memede uyuyor uyumayınca da yarım saatte bir emmek istiyor. Uçları hep yara ağlayarak emziriyorum dokltra gittik bugün dün gece 6 saat uyumadı. Sap sımplex ve bıogaıa die iki tane gaz ilacı verdi. İki tane biraz fazla değil mi kıyamıyorum da yawruma
Cnm gögüs ucu yarası için ayva cekirdegi kürünü şiddetle öneririm. Bana tek çare o oldu. Dene lütfen

Kizlar prima beni benden aldi sizdirmasjni gectim kizariklik yapio molfix cok sert ne kullanacagimi sasirdim. Birde kizlar 47 gunluk 1 kilo 100 gram civari bisi aldi kilo surekli emioda ama boyumuz uzun gidio baba tarafina cekecek galiba sizce normalmi mamaya baslamalimiyim dusukmu kilosu

Ayy ne güzel ya hamilelik te az kilo aldın sanırım suyu çok içiyorum ama yinede veremiyorum tatlıyı kesmeliyim
hamilelikte 12 kilo aldim. Inanirmisin tatliyi sevmeyen ben emzirdikce tatli canim cekiyo yiyorum da. Ama suyu da baya iciyorum. Yiyecek olarak cok eledim gaz yapar diye bi cok seyi. Ondan olabilir.

Kizlar prima beni benden aldi sizdirmasjni gectim kizariklik yapio molfix cok sert ne kullanacagimi sasirdim. Birde kizlar 47 gunluk 1 kilo 100 gram civari bisi aldi kilo surekli emioda ama boyumuz uzun gidio baba tarafina cekecek galiba sizce normalmi mamaya baslamalimiyim dusukmu kilosu

Ben Huggies'e geçtim, 1 paket bitmek üzere ve diğerlerinden daha iyi geldi bana şimdilik. Onun dışında doktor önermeden mamaya geçmezdim ben olsam, gelişimine bir çocuk doktoru baksın bence. Arada sağıp veriyo musun

Canim.15.inciri ben sıcak.suda.10.dakika.beklettim.yumusasin.diye.sonra.onlari minik minik doğradım. Kaynayan sütten iki.kepce aldim.incirlerle.sutu yoğurdum. Istersen blendardan da geçirebilirsin. Kasenin.buyuklugune küçüklüğüne.gore iki.kasik veya.3 kaşık.koydum. sütun.altını 2.kepçe.alirken sondurdum sonra kalan.sutu kaselerin.uzerine.doktum. benim.kaseler.kapaklydi kapaklarını.kapatip. üzerine battaniye örttüm.mayalanmaya.biraktim. 3 4 saat.disarida.kaldi、sonra buzdolabına.koydum
cok tsk ederim cnm saolasin

Ben Huggies'e geçtim, 1 paket bitmek üzere ve diğerlerinden daha iyi geldi bana şimdilik. Onun dışında doktor önermeden mamaya geçmezdim ben olsam, gelişimine bir çocuk doktoru baksın bence. Arada sağıp veriyo musun
Doktorda o markayi soledi peki kac numara almaliyim 4 200 kilosu molfix aldik 3 6 kilo dio.el.kadar sıkti hep bacaklarini.doktoru almis ama az biraz dedi ayda 1 kilo almasi gerekio dedi bana takviyelrr verdi yine bakicak

Oktivus Oktivus @cerenkar kizlar sağolun gerçekten doymak bilmiyor bu cocuk 100 ml mama iciyor 3 saatte bir bide ben emziriyorum ama hala düşmüyor memeden. Surekli emzirmk zorunda kaliyorum sütüm az ama birakmiyor yinede fazla geliyo sanirim ikisi. Vermeyince de catlayasiya kadar ağlıyor yavrum
canim mamayi ogun olarak vermemeyi dene.10 dakika bi memeyi 10 dakika bi memeyi verip ardindan mamayi vermeyi dene.bu sekilde duzene sokmaya calis.bizim doktorumuz mamayi tek ogun olarak kulllandirmadi.bu sekilde bi dene istersen ise yarayabilir.muhtemelen bebegin doymadigi icin degil seni emzik olarak kullandigi icin emmek istiyor.bende ayni sekildeydim emzikte cok israr ettim ve rahatladim

canim benim rabbim bagislasin bebislerimizi mutlu ömürleri olsun saglikla..
ben gece bir defa mama veriyorum bir haftadir rahat ettim hem iki üç saat uyuyor hemde benim sut birikme sansi oluyor gece uyumuyordu surekli emdigi icin goguslerim bosalmisti ..
dun bir aylik asimizi oldu kilosu seninkinin aldigi kadar almisbir ayda ..
ama sen bilirsin sütünün yettigini

Doktorda o markayi soledi peki kac numara almaliyim 4 200 kilosu molfix aldik 3 6 kilo dio.el.kadar sıkti hep bacaklarini.doktoru almis ama az biraz dedi ayda 1 kilo almasi gerekio dedi bana takviyelrr verdi yine bakicak

Biz hala 1 numara kullanıyoruz, senin 2 numara olur sanırım. Bence kilosu gayet iyi, benim kızım da 1 ayda 1 kilodan biraz az aldı ama ben üzerinde durmuyorum, sütüm olmazsa o zaman mama düşünürüm ancak. Ne takviye verdi? Biz d vitamini dışında bişey kullanmıyoruz şimdilik

Kızlar aranızda 40 çıkıp regl olan varmı benim Bugun 55 günlük oldu hala olmadım doktora gittim bugun dikişlerimi kontrol ettirmeye kaynamış ama 4 ay agır işler ve spor yasak dedi sadece yürüyüş yapabilir misim birde prolaktin hormonu ma bakacak yarın tahlil vericem prolaktin hormonu yüksekliği de adet gecikmesi yaparmış

X