2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
selam kızlar biz hastanede yatiyoruz kizim bronşit olmuş dedilerdi bugunde zatürre olmuş doktor dedi doktor inşallah tez zamanda iyi olur mahvoldu bebegim

Kizlar kizim cok pisik oldu surekli kremliyorumda kuruda kapatiyorum.zeytinyagi pisige iyi gelirmi biliomusunuz bide yagi direkmi suruyorsunuz siz isitiyormusunuz

Kizlar kizim cok pisik oldu surekli kremliyorumda kuruda kapatiyorum.zeytinyagi pisige iyi gelirmi biliomusunuz bide yagi direkmi suruyorsunuz siz isitiyormusunuz
Ben bı kapta ısıtıp sürüyorum ılık ılık çiğ zeytinyağa göre daha çok faydası oluyor

BASİSCREME BABY PİŞİK KREMİ 75 ML

ben surekli bu kremi kullaniyorum cok memnun kaldim

Bide onu deneyim canim sen.naptin gecmise tam bakamadim senin bebismiydi hasta olan cok gecmis olsun
bende bilmiyorum kim hasta ama benim kizda hasta oldu zatürre olmuş doktor dedi inşallah tez zamanda iyi olur..
sagol canım benim

Pişik sıkıntısı biz de çekiyoruz iki gündür. Sudo hep kullanıyordum şimdi pişik olunca penaten de aldım onu sürüyorum ama baktıkça içim acıyor yavruma :KK43:

Sorma canım, ben de kıyamıyorum, nasıl geçecek bilmiyorum da. Bugün 2 saat açık bıraktım, doktor günde 3 kez travazol dedi, açtım kremi sürdüm 5 dk sonra çiş yaptı, çok az tekrar sürdüm. Altını açık tutucam diye ne yapacağımı şaşırdım ama sonuç yok hiç düzelmedi. O kadar dikkat ediyorum sık değiştirmeye, kremlemeye ama ishal de pişik yapıyormuş :KK43: Umarım çabucak düzelir bebişler

X