2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Merhaba Kizlar acil yardm bebegim 5 ay 1 haftalik oldu yurtdışındayiz annemlerde geleli 18 gun oldu hersey yolundaydi 5 gundur istehsiz hic mama emmiyo gunde iki kez zar zor 70 cc icirebiliyordum pirinç unu alip onuda da denedim begenmedi bugun ogle saat 12 de 100 cc mama zorla icirdim saat 13:45 te agzi burnundan fışkırarak kustu cok kotu kustu hmn hastaneye goturduk muayene ettiler durumu iyi dedi bi serum gibi icilen ilac yazdi onu icir iki saat sonra mama ver dedi bnde aynisi yaptim uyudu yarim saat sonra uyandi hp inliyor fışkırarak degilde biraz fazla kustu gene burdeki muayene cok farklıymış istanbulda olsaydi kan falan alir bakarlardi burda sadece muayene ettiler ne olabilir acaba zorla mama verdigim icinmi ? Yarin biletimi değiştirsem ucakta gene kotu olurmu acaba cok korkuyorum fiskirarak kusmayla ilgili bilgisi olan lütfen bilgilendirse sevinirim bu arada bebegim sadece mamayla besleniyor bir ay anne sutu aldi sonra birakti memeyi

Su an nasıl. Bebeğin durumu

Kızlar merhaba ek gıdaya geçen anneler sabah kahvaltısını nasıl veriyor sunuz ben çok zorlanıyorum doktor püre hakinde değil herşeyi ezerek yedirmemi söyledi ama dişleri olmadığı için çok zorlanıyorum

Kızlar merhaba ek gıdaya geçen anneler sabah kahvaltısını nasıl veriyor sunuz ben çok zorlanıyorum doktor püre hakinde değil herşeyi ezerek yedirmemi söyledi ama dişleri olmadığı için çok zorlanıyorum
Tadim ayinda ezerek vermedin mi neyinden zorlandinki

Yemek istemiyor öyle çünkü diğer ek gıdaları püre olarak yiyiyor biz tadım ayını geçtik canım 4 aylıktan beri ek gıda alıyor
Digerlerini pure olarak yedigi icin zorlanio. O yuzden doktorlar pure onermiyo. Zorlanir ama alismasi lazim hep pure besleyemezsin. Catalla iyiiiice ez yavas yavas alisir puturlu gidaya

Digerlerini pure olarak yedigi icin zorlanio. O yuzden doktorlar pure onermiyo. Zorlanir ama alismasi lazim hep pure besleyemezsin. Catalla iyiiiice ez yavas yavas alisir puturlu gidaya
Denicem canım çok Teşekkür ederim dişler olmadığı icin korkuyorım pütürlü vermeye

Cok teşekkür ederim sizede geçmiş olsun bn alistirmalik pirinc unu vermeye baslamistim o agir gelmis bir daha vermicem cok zorladim yavrumu vicdan azabi cekiyorum
Gene bsy sorucam bebeginizin iştehsi emme sıklıgi nasil
ben pirinç unu veriyorum ama soyle veriyorum
bir su bardagıyla pirinc ununu pisiriyorum
tabakdada seftaliyi cam rendeden geciriyorum azıcıkda pekmez koyuyorum istersem 2 tanede cici bebe atiyorum sonra o pisen pirinc unuyla karısdırıyorum
öyle sevdi benim minnak hepsini bitiremiyor ama yani aclıgına ve istahına baglı yiyor boyle
seftali yerine elmada koyuyorum bazen cam rendeden gecirim
tadı guzellesince yedi pirinc ununu

X