2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Canım bir dönem kuzey de öyle oldu doktorumuz iştahı acılsun diye bir şurup verdi şimdi de bağırış çağırış yediriyorum kuzey de asla biberon almıyor kaşıkla yemek istiyor bence gece uyandığı zaman çok zorlanıyorum

Banada bu çocuk boyle buyucek istahsiz 1 yasindan sonra multivitamin baslariz dedi nasil bi surup sizinki

Kızlar kızımın dişleri nedeniyle göğüs uçlarım çatladı. Sanki yeni doğum yapmış gibi. Çok açıyor. Varmı benim gibi olan. Emzirmek benim için işkenceye dönüştü. Şaştım kaldım.

KUMKUM06 KUMKUM06 onun bebegi havuzdan enfeksiyon kapmisti.

Atopik dermatit benim oglumda da var. Tedavi namina bisey oneremio doktorlar. Sadece cilt kuru kalmicak bi de her sampuani kremi surmiceksin vucuduna dediler.
Mustela stelatopia serisi urunler
Bioderma atoderm serisi urunler
3 5 marka daha var ama benm doktorum bunlari daha cok onerdi. Dalinin hicbi urununu kullanma ve deterjan olarak haci sakir granul kullan dedi. Konak ara ara oluyo oglumda. Zeytinyagi onermisler yukarda biz aynen oyle gecirioruz. Dustan yarim saat once yap faydasini goruceksin
Gecmis olsun insallah atopik diildir
canım bız havuzdan enfeksıyon kapmamıstık cok oncesınde sunnet derısı dar oldugu ıcın enfeksıyon olmustu bızde

Aranızda aktivite masası Alan var mı kızlar daha

@meltem_kaya aldı canım

Bandigo aktivite masasi aldı

IMG-20180827-WA0017.jpg

Bende sokmadım canim havuza riske giremedim. Ancak temizliğinden çok emin olduğum biryer olursa sokarım artık.
bız gıttgımızde sormustum ph klor oranını guvenle sokabılrsınız demıslerdı bende sabah saatleınde kalabalık olmadan sokup cıkarmıstım sukur sıkıntı olmadı canım denızı sevmedık bızde :KK43:

Dönemedim tekrardan buraya kızlar
Bebeğim çok hasta dün uyuyordu bir saat içerisinde ateşi 39.8 yükselmiş şok oldum hemen kaldırıp şurup ve fitil verdim ılık duş aldırdım
Hastaneye götürduk boğazı enfeksiyon olmuş yavrum çok acı çekti ya

Amin insaallah, size de guzel dogumlar diliyorum.

Evet, ben de normal dogumu destekleyen doktor diye tavsiye uzerine buldum kendisini. İstanbul Anadolu yakasi Koşuyolu Medipol Hastanesinde Dr Seval Pata'ya gidiyorum. Muayene ucreti 145-150 tl. Hastanenin normal dogum ucretini muhasebeyi arayarak ogrenebilirsiniz (0216 544 6666) ama sanirim 3-3,5 bin tl arasi normal dogum ucreti. Biz henuz fiyat konusamadik, 2018 fiyatlari belli olmadi demislerdi en son ve bizim ozel saglik sigortamiz var.

Merhabalar özel Sağlık sigortanız karşılıyor mu doguö ücretini yada ne kadarını karşılıyor bilgi verirmisiniz sevgiler

Merhabalar özel Sağlık sigortanız karşılıyor mu doguö ücretini yada ne kadarını karşılıyor bilgi verirmisiniz sevgiler
Bende aynı hastanede doğum yaptığım için cevaplamak istedim @Kimmik arkadaşımızda yardımcı olur. Özel doğum sigortası karşılıyor. Bizde bir limit bar doğum limiti diye ordan karşılanıyor.

Arkadaşlar selam, doktorumuz bebek yatagimizi çok sert buldu kızımın sırtı ağrıyordu yeni doğan değil artık daha yumuşak yatağa geçebilirsiniz dedi. Yatak alacagim sizin kullanıp memnun olduğunuz yataklar var mi. Yaylı mı, pamuk mu, lateks viscon vs ne kullanıyorsunuz memnun musunuz marka verir misiniz :)

Bende aynı hastanede doğum yaptığım için cevaplamak istedim @Kimmik arkadaşımızda yardımcı olur. Özel doğum sigortası karşılıyor. Bizde bir limit bar doğum limiti diye ordan karşılanıyor.

Peki ne kadar süre önce yaptırmam gerekir, ben şubat mart gibi hamile kalmak istiyorum hstaneye karar vermedim birde ücretleri ne oluyor

Peki ne kadar süre önce yaptırmam gerekir, ben şubat mart gibi hamile kalmak istiyorum hstaneye karar vermedim birde ücretleri ne oluyor
Ben calistigim kurumdan sigortalayım ucret odemedim. Siz bireysel yaptiricaksiniz sanırım. Netten telefonuna bakıp ararsanız ücret bilgisi verirler.

Hastane farketmiyo dogum teminatli ozel sigortalarda dogumdan once 1 yil dogum teminatli sigorta yaptirnis olmaniz gerekio. Yani martta hamile kalsaniz aralikta dogum yaparsiniz. Araliktan once 2. Dogum teminatli policeyi yaptirmaniz gerekiyo. Ama riske atmayip smdiden yaptirin. Erken dogum vs durumda yeni policeye gecemezseniz bosuna yaptirmis olursunuz

X