2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Kızlar nasılsınız hanımefendiler ve beyefendilerin keyifleri nasıl inşallah hiç bir sorun yoktur :)
Biz 8 aylık olduk kızımla henüz diş çıkarmadı desteksiz 1 dk oturabiliyor ayaklarının üzerine de yeni yeby basmaya başladı biraz tembel 4 aydır kilo almıyor 7 buçukta sabitlendik boyu 75 cm Dr boy aymis ondan dedi sağlıklı olsun da
Çok şükür canım iyiyiz benim kızım biraz dombili :-) oturuyor evi de surunerek dolasiyor. Önemli olan sağlıklı olmaları

Her bez degisiklikte pisik yapiyir bir sure sonra vucut alisiyor sleppy Türk mali ben cok memnunum ne kullanirsaniz kullsnin su ara Türk mali alin derim ....firmalar batan batana gidiyor .....bari milli markakarimiza destek olalim

Ben evy baby ye döndüm fiyatı iyi kızıma pisikte yapmadı 108 tanesi 70 lira civarı

Kızlar merhaba, huggies'ten sonra bez arayışındaydım, geçenlerde ig'de Nur Bilen Yavuzer story de oğluna minies kullandığını paylaşmış, ben de deniyim dedim ilk izlenim olumlu 44lü paket 22 TL, fiyatı da uygun,umarım böyle devam eder pişik yapmaz

Merhaba kizlar ben de 26 ocak 2018 doğumu oğlum var . 8 aylik olacak kuxum :)ama benim kafama takılan bebeğim emeklemeye geçtim sürünmüyor bile sürunmesi gerekmiyor mu sizin bebisler ne durumda fazla mı evham yapıyorum ?; (

Merhaba kizlar ben de 26 ocak 2018 doğumu oğlum var . 8 aylik olacak kuxum :)ama benim kafama takılan bebeğim emeklemeye geçtim sürünmüyor bile sürunmesi gerekmiyor mu sizin bebisler ne durumda fazla mı evham yapıyorum ?; (
Her bebek bir olmuyor cnm kafana takma hepsi zamanı gelince emekliyecete yürüyecekte. Mesela bazı bebeklerin dişi beş aylıkken çıkıyo bazılarının bir yaşında nerdeyse. saglıkları iyi olsında herseyi zamanla yapıyolar sıkma canını

Kızlar merhaba biz 8.aydayı, hafta sonu kan tahlili yaptırdık doktor b12 nin eksik oldugunu soyledi dodex ampul yazacakmış. Benzeri bir durum yaşayan varmı acaba. B12 açısındam zengin yiycekler nelerdir. Et diyo ama daha kıymaya başladık. Balıkta bidahaki ay dedi. Bilemedim ne versem

Kızlar merhaba biz 8.aydayı, hafta sonu kan tahlili yaptırdık doktor b12 nin eksik oldugunu soyledi dodex ampul yazacakmış. Benzeri bir durum yaşayan varmı acaba. B12 açısındam zengin yiycekler nelerdir. Et diyo ama daha kıymaya başladık. Balıkta bidahaki ay dedi. Bilemedim ne versem
Canım b 12 çok önemli diye biliyorum ihmal etme . Mercimek filan da zengin diye biliyorum . Ben koymaya başladım zaten yediriyor azar azar

Canım b 12 çok önemli diye biliyorum ihmal etme . Mercimek filan da zengin diye biliyorum . Ben koymaya başladım zaten yediriyor azar azar
Biçok şey veriyorum ama inş düzellir. Biraz internetten baktım annesi cok et yemeyen bebeklerfe gözüküyomus. Bende eti çok arayan bi insan deyilim. Gerci benim b12im düşük deyildi ama bilemiyorum

Selam canım beş gün önce doğmuş benimki iki üç gün süründü sonra emeklemeye başladı on gündür emekliyor ama yeğenim mesela 10 aylıkken emeklemeye başlamıştı hepsinin değişiyor yani

Kızlar Bebeğim 9 aylık olacak ama benim sütüm yetmez oldu
Ek gıda alıyor her türlü şey yapıyorum
çorba pilav pankek meyve yoğurt vs gelişimi de gayet iyi sizce anne sütüne ilaveten devam sütü mu mama mı?

Kızlar Bebeğim 9 aylık olacak ama benim sütüm yetmez oldu
Ek gıda alıyor her türlü şey yapıyorum
çorba pilav pankek meyve yoğurt vs gelişimi de gayet iyi sizce anne sütüne ilaveten devam sütü mu mama mı?
Bizim mama dedigimiz seylerin kutusunda devam sutu yaziyo. Senin mama dedigin hangisi?

Sen tecrübeli annesin daha iyi bilirsin ama birden oturuveriyor bu sıpalar :) minik kızını merak ediyordum, alıştı mı ablalığa?

X