2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Kızlar bugün babama akciğer kanseri teşhisi kondu çok kötüyüm çocuğuma kustum onu elime bile almak istemiyorum neden böyle oldum bilmiyorum dualarınızda babama da yer verirseniz çok sevınırım

Kızlar bugün babama akciğer kanseri teşhisi kondu çok kötüyüm çocuğuma kustum onu elime bile almak istemiyorum neden böyle oldum bilmiyorum dualarınızda babama da yer verirseniz çok sevınırım
Allah acil şifalar versin size de sabır versin inşallah

Baban icin cok uzuldum allah sifa versin. Ama bunda bebeginin gunahi ne? Insanlarin basina turlu turlu sıkıntılar gelebilir ama bu evladindan uzaklasmak icin sebep olmasin lutfen

Baban icin cok uzuldum allah sifa versin. Ama bunda bebeginin gunahi ne? Insanlarin basina turlu turlu sıkıntılar gelebilir ama bu evladindan uzaklasmak icin sebep olmasin lutfen
Dün geceden beri kendime bu soruyu soruyorum çocuğumun gunahı ne yaşadığım şoktan belki bana dua edin lütfen

Alaracim babana Rabbim şifa versin. Bak benim annem 2 kez kanser oldu hamileliğimde kemoterapi aldı doğum yaptım hastanelerde yattı. Allah sevdiği kuluguna hastalık verirmiş derler. Bunda bebeğinin hiç bir sucu yok. Muhtemelen bebeğine baktığın , babana vakit ayıramadığın icin kendini suçluyor olabilirsin. Bu yüzden kendini suçlama. Kimse boyle olsun istemezdi eminim. Bol bol dua et, bebeğinden güç al. Sen ne kadar iyi olursan çevrendekilerde o kadar iyilesir.

Alaracim babana Rabbim şifa versin. Bak benim annem 2 kez kanser oldu hamileliğimde kemoterapi aldı doğum yaptım hastanelerde yattı. Allah sevdiği kuluguna hastalık verirmiş derler. Bunda bebeğinin hiç bir sucu yok. Muhtemelen bebeğine baktığın , babana vakit ayıramadığın icin kendini suçluyor olabilirsin. Bu yüzden kendini suçlama. Kimse boyle olsun istemezdi eminim. Bol bol dua et, bebeğinden güç al. Sen ne kadar iyi olursan çevrendekilerde o kadar iyilesir.
sana da çok geçmiş olsun canım umarım annen şuan iyidir ben kendimi toparlamıyorum bir türlü sen nasıl üstesinden geldin bu sürecin peki

Dualarımız sizinle canım ama bebeğinden uzaklaşma, tersine ondan güç al lütfen.

sana da çok geçmiş olsun canım umarım annen şuan iyidir ben kendimi toparlamıyorum bir türlü sen nasıl üstesinden geldin bu sürecin peki
Bol dua ve teslimiyet. Olacak olan zaten belli biz sadece yaşayıp görüyoruz süreci değiştiremiyoruz. Bu Benim inanç sistemimde var boyle düşününce çok rahatlıyorum. Kimse ne suçlu ne hatalı. Hayat boyle birşey işte. Bazen mutluluk bazen hüzün birarada

Geçmiş olsun canım allah acil şifalar versin tez zamanda hastalığı atlatır inşallah

kizlar merhaba,benim kiza oyuncak alicam oynadiklarindan sikilmaya baslayinca kumandayi bulup tv aciyo iyice sardi tvye.sizinkilerin guzel zaman gecirdigi oyuncaklar hangisi?bi yardimci olsaniz.

kizlar merhaba,benim kiza oyuncak alicam oynadiklarindan sikilmaya baslayinca kumandayi bulup tv aciyo iyice sardi tvye.sizinkilerin guzel zaman gecirdigi oyuncaklar hangisi?bi yardimci olsaniz.
-eğitici köpekçiğin kız kardeşi aylardır oynuyor hiç sıkılmadı düğmelerine kendi basıp çalıyor artık
-sopaya dizilen halkalar. Bunu da çok seviyor kendi dizemese de ben dizince bozuyor :)
-ebebekten kukla almıştım. Sesimi değiştirip oynatıyorum bayılıyor
-bir de kitapları var onlarla vakit geçirmeyi çok seviyor

Bondigonun aktivite masasiyla cok oynayan bebekler var benmki henuz oynamiyo. Fisher price zebra yurutec aldm onunla cok vakit gecirio. Bi de a 101 e gecen haftalarda araba gelmisti ona bindirip surhnce de seviyo kendi oynarken de

Kızlar selam nasılsınız? Hemen hemen yaşlarına geldi bebeklerimiz hatta belki yaşını doldurmuş olan bile olabilir erkenci yavrulardan :) keyifler nasıl? Bebişleriniz, sizler nasılsınız? Biz bir idrar yolu enfeksiyonu ve boğaz enfeksiyonu geçiriyoruz şu ara. Onun dışında dişi 5ledik. Artık basit konumları anlıyor ve uyguluyorlar ne büyük mutluluk değil mi ❤️ Sizleri merak ettiğim için yazmak istedim. Bebek kahkahası dolu günleriniz olsun.

Kızlar selam nasılsınız? Hemen hemen yaşlarına geldi bebeklerimiz hatta belki yaşını doldurmuş olan bile olabilir erkenci yavrulardan :) keyifler nasıl? Bebişleriniz, sizler nasılsınız? Biz bir idrar yolu enfeksiyonu ve boğaz enfeksiyonu geçiriyoruz şu ara. Onun dışında dişi 5ledik. Artık basit konumları anlıyor ve uyguluyorlar ne büyük mutluluk değil mi ❤️ Sizleri merak ettiğim için yazmak istedim. Bebek kahkahası dolu günleriniz olsun.
Merhaba lilyum.
Bebisine cok gecmis olsun hemen toparlanir insallah.
Benim oglum suan 10 ay 18 gunluk. Disini cikarali bir hafta olmadi 2 disi ayni gun cikti. Ufak ufak tay durma ve elini birakip 3 4 adim atma tatli tatli dans etme cabalari var. Ve konusmayi cok seviyo. Buyudugune hala inanamiyorum hem cok heyecanliyim hem biraz buruk:)
Seni ve bebegini opuyorum:)

lilyumcum merhaba,gecmis olsun goksu hanimcigimiza(ismini yalnis hatirlamadim ins)hastalik o kadar zor ki bizde 1 hafta iyiysek diger hafta kesin sumukleniyoruz malesef.sukurki bu hafta iyiyiz.gercekten sadece anne olunca anlarsiniz dedikleri duygulari yasamak paha bicilemez.bazen sadece otururken seyretmek bile insanin gozunu dolduruyor yada ben cok sulugozum :KK43:bizde 7. disi patlattik tam 11 ayligiz.koltuklarda yuruyoruz elimi tutarak yuruyoruz ama tay tay deyince bizimki hemen oturuyor ayaktayken oturmayida ogrendi butun ev daginik heranheryerde olabiliyor,oyle daginik daginik yasiyoruz..iyiki varlar

Tatlim selam senin tatlisko da mi alerjikti?ya da grupta diger kizlar alerji ile araniz nasil biz bir tek yumurta gecebildik buğday denemeye korkuyorum.onun harici 8 adet dişi var. 4 aylik ilk disi cikti.tutunarak yureyebiliyor.biberon hala almiyor sutum kesildi.Devam sutunu yemegine koyup yedirebiliyorum.Alerji çilemizin bitmesini bekliyorum.

Merhaba lilyum.
Bebisine cok gecmis olsun hemen toparlanir insallah.
Benim oglum suan 10 ay 18 gunluk. Disini cikarali bir hafta olmadi 2 disi ayni gun cikti. Ufak ufak tay durma ve elini birakip 3 4 adim atma tatli tatli dans etme cabalari var. Ve konusmayi cok seviyo. Buyudugune hala inanamiyorum hem cok heyecanliyim hem biraz buruk:)
Seni ve bebegini opuyorum:)

Maşallah yavruna canım :) ilk dişleri çıkınca daha bir sevimli oluyor bu minikler di mi? Yakında iyice hızlandırır yürümeyi sonra tut tutabilirsen. Dediğin gibi hem heyecanlı hem buruk bir süreç büyümelerine şahit olmak. Doya doya izle, kokla bebişini. Dans eden totişini ısır :) Sizi çok öpüyoruz :)

lilyumcum merhaba,gecmis olsun goksu hanimcigimiza(ismini yalnis hatirlamadim ins)hastalik o kadar zor ki bizde 1 hafta iyiysek diger hafta kesin sumukleniyoruz malesef.sukurki bu hafta iyiyiz.gercekten sadece anne olunca anlarsiniz dedikleri duygulari yasamak paha bicilemez.bazen sadece otururken seyretmek bile insanin gozunu dolduruyor yada ben cok sulugozum :KK43:bizde 7. disi patlattik tam 11 ayligiz.koltuklarda yuruyoruz elimi tutarak yuruyoruz ama tay tay deyince bizimki hemen oturuyor ayaktayken oturmayida ogrendi butun ev daginik heranheryerde olabiliyor,oyle daginik daginik yasiyoruz..iyiki varlar

Canım çok teşekkürler. İdrar yolu enfeksiyonu çok zorladı bizi. Nasıl bir hastalık havası var bu yıl bebişler hep hasta. Yavruna geçmiş olsun canım bir daha sümüklenmez inşallah. Dişleri atlatmış sayılırsın canım köpek dişlerini atlatırsan rahatsın ne güzel :) kızım ayaklanmadı henüz. Ben geç yürümüşüm bakalım bana çekti sanırım :KK66: sen sulugöz değilsin inan izlemeye doyamıyorum, uyuyunca özlüyorum. Evler hep dağınık aldırmıyorum artık en büyük sorumluluğumuz bebişler varsın dağınık olsun :) çok öpüyoruz sizi.

X