2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Dilara bence senin ogun en dogru olani devamsutunu 500 750 ml arasi almaliymis bu aylarda benim ki az aliyor cunku yemekle ne kadar alabilirse biberon icmiyor ....ama iyi alirda uykusu da iyi oluyor ne yerse be kadar yerse yesin asla devam sutu gibi doyurmuyor.
Beni smdiden mamayi birakirsa nasil doyucak endisesi kapladi. Cunku bazen agzina bir lokma yemek.surmuyo butun gun kitliyo agzini bazen de dunyalari yiyo uzerine bi o kadar da mama gömüyo

Gelisimi normal kilo alimi doktora gore iyi ama bana gore yavas:KK70: 5. Ayindan beri kimil kimil cunku.
Erken doğmasına rağmen gayet iyi canım günde 5. Öğün yemek yitiyor sadece formül mama yemiyor doktorumuz formül mama almamasının daha iyi olduğunu söylüyor canım
o zaman maaşallah kızımda memeyi bıraktı bırakacak formül mama yatarken veriyorum yeni beslenme düzenine geçmem gerekecek yemesi iyi boyu ortalama ama uzaması yavaşlar diye korkuyorum. Tabi önce sağlık

Gunaydin anneler. Biraz ozel olacak ama sormak istedim dogumdan sonra tekrar regl olan varmi ben hala olmadim ama 2 gundur peceteye az az pempemsi kan geliyor. Bu sekildemi oluyor yine asiri tatlisadim tatli yemedikcr gecmiyor oda sutlu cikolatali tatlilar. Sizin nasil.oldu

Gunaydin anneler. Biraz ozel olacak ama sormak istedim dogumdan sonra tekrar regl olan varmi ben hala olmadim ama 2 gundur peceteye az az pempemsi kan geliyor. Bu sekildemi oluyor yine asiri tatlisadim tatli yemedikcr gecmiyor oda sutlu cikolatali tatlilar. Sizin nasil.oldu
4 aydır düzenli oluyorum ilk olduğumda az kanalma oldu sonra normal oldu gebelik riski yoksa regl belirtisi olabilir benimkide öyle başladı

Bende bugün doktor kontrolüne gittim boyu 69 cm kilosu 8800gr baş çevresi 45 cm doktor gayet iyi dedi boyu fazla uzamıyor memeyi bırakacak dedim olsun sorun değil dedi

4 aydır düzenli oluyorum ilk olduğumda az kanalma oldu sonra normal oldu gebelik riski yoksa regl belirtisi olabilir benimkide öyle başladı
Oh cok sukur herseyin olmasi.lazim siskinlikten atesten olecem artik pek.zor.
Bende bugün doktor kontrolüne gittim boyu 69 cm kilosu 8800gr baş çevresi 45 cm doktor gayet iyi dedi boyu fazla uzamıyor memeyi bırakacak dedim olsun sorun değil dedi
MasaAllah bebise ne zaman dogmustu senin kuzucuk.canim

o zaman maaşallah kızımda memeyi bıraktı bırakacak formül mama yatarken veriyorum yeni beslenme düzenine geçmem gerekecek yemesi iyi boyu ortalama ama uzaması yavaşlar diye korkuyorum. Tabi önce sağlık
Canım tabi ki önce sağlık boy ve kilo genetikte olabiliyor çoğu zaman

Bahsettiginiz olculer bana az geldi sanki. Sabah 7 de 150 cc mama
9 kahvalti
11 120 cc mama
1 bucuk ogle yemegi
4 150 cc mama
6 aksam yemegi
7 bucuk kasik mamasi
9 120 cc mama
Yemek saatinde 1 kase corba bi kase yogurt falan yiyo aksam.yemeginde de bizimle baya yiyo
Aralarda meyveler atistirmalar biskuviler de var
Ben mi cok veriorum bilemedim
Siz çok fazla veriyorsunuz bence
Benim kızım sabah 8 de emiyor beni ise gidiyorgidiyorum 11 de 130cc anne sütü
13-14 civarinda 130 CC daha anne sütü
16 da meyve &yoğurt
18 de akşam yemeği genelde çorba sonra ne zaman emmek isterse emiyor benim kızım

Sevgili anneler cocuklari hasta olan var mı benim kızım hasta ve çok istahsiz.emmeye bayılırdi.beni bile emmek istemiyor bırakır diye korkar oldum

Sevgili anneler cocuklari hasta olan var mı benim kızım hasta ve çok istahsiz.emmeye bayılırdi.beni bile emmek istemiyor bırakır diye korkar oldum
Selam canim. Kizim bronsiolit oldu gecen hafta. Burnu tikandigi icin emmede cok zorlandi. Cigerlere indi. Antibiyotik kullandik. Buharla ilaclar fln derken 2. Haftamiz ama hala duzelemedi. Cok inatci bir hastalik cikti. Rsv virusu teshis edildi ona bagli bronsiolit dendi. Siki takip et cnm inan 1 saatte ilerliyor hastalik bizzat sahit oldum. Üstelik keyfi yerindeydi ve ates dahi olmadı. Sinsi bir sekilde ilerledi

Selam canim. Kizim bronsiolit oldu gecen hafta. Burnu tikandigi icin emmede cok zorlandi. Cigerlere indi. Antibiyotik kullandik. Buharla ilaclar fln derken 2. Haftamiz ama hala duzelemedi. Cok inatci bir hastalik cikti. Rsv virusu teshis edildi ona bagli bronsiolit dendi. Siki takip et cnm inan 1 saatte ilerliyor hastalik bizzat sahit oldum. Üstelik keyfi yerindeydi ve ates dahi olmadı. Sinsi bir sekilde ilerledi
Bizim de hiç ateş olmadı sadece öksürük ile başladı beslenmesi iyice azaldı kilo verdi.siz duzeldiniz mı yiyor mu simdi

Bizim de hiç ateş olmadı sadece öksürük ile başladı beslenmesi iyice azaldı kilo verdi.siz duzeldiniz mı yiyor mu simdi
Yani daha yeni duzeliyoruz tam atlatamadi. Ama istahsiz olmalari normal hastayken. Bizim doktorumuz hastayken tartmiyor bile kilo vermistir zaten diye. Bogazlari acidigi icin ben sulu gidalar verdim puturluler bogazini acittigi icin yiyemiyordu

Siz çok fazla veriyorsunuz bence
Benim kızım sabah 8 de emiyor beni ise gidiyorgidiyorum 11 de 130cc anne sütü
13-14 civarinda 130 CC daha anne sütü
16 da meyve &yoğurt
18 de akşam yemeği genelde çorba sonra ne zaman emmek isterse emiyor benim kızım
Bebeginiz sizi emdigi icin kac cc sut aldigini bilemiyosunuz benimki emmedigi icin net olculeri verebiliyorum. Doktorun ongordugunden az veriyorum oysa. Neye gore fazla oldugunu dusundunuz? Bana da sizin ogunleriniz az geldi 3 saatte 1 genelde sutle beslenip ek gidayi sadece aksam mi aliyo

X