2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Olmaz mı hem seviyor,hem dövüyor küçüğe yaptığımız her hareketi bana da yapın diyor,oyuncaklarını paylaşmak istemiyor hat safhada kıskançlık ,dengeyi kurmaya çalışıyoruz,bu arada yukarıda yazdığım 21 değil 11 aylikken hamile kaldım
Tam aynı bende 11 aylıkken hamile kalmış oldum ben en çok yetemexsem diye korkuyorum boşuna büyüğün keyfini hakkı olan ilgiyi alıyormuşum gibi geliyo tabi ki onlada ilgilenecem ama şimdiki gibi olamayacağı kesin ötekinin ihtiyaçları daha çok olucak kafamda bisürü soru işaretleri yapıcak bişey Yok olan oldu

Canım arada az yaş farkının olduğu durumlarda kıskançlık, rekabet, merak duygusu kaçınılmaz oluyor. Hatta büyük olan küçüğün yüzünü, gözünü vs merak ettiği için sürekli fırsat kollar kurcalayabilmek için :) zor ama güzel geçecek bir serüven, mutlu olsun yavruların birlikte :)
İnşallah sağlıkla gelsinde gerisini yaşayıp göreceğiz bu yaştan sonra hiç halimde Yok ama olan oldu

Selamin Aleykum kizlar benimde doğumun.şubat 19.02.2019 35 haftalik hamileyim.benide eklermisiniz topiginize

Bazılarınız benı hatırlar bır kızım vardı işitme engelli oglum da oyle cıktı malesef yarın 1 yasında olacak ve ben 3 gun once tekrar hamıle oldugumu ogrendım moralim cok bozuk her gun aglıyorum daha oglum ameliyat olacak egıtımi var olmaması gereken sey basıma geldı Insallah hakkımda hayırlısı olur

X