2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Bazılarınız benı hatırlar bır kızım vardı işitme engelli oglum da oyle cıktı malesef yarın 1 yasında olacak ve ben 3 gun once tekrar hamıle oldugumu ogrendım moralim cok bozuk her gun aglıyorum daha oglum ameliyat olacak egıtımi var olmaması gereken sey basıma geldı Insallah hakkımda hayırlısı olur

Canım hatırlamaz mıyız seni. Allah’ın verdiğine boynumuz kıldan ince ve tevekkülden başka çaremiz kalmıyor. Sen güçlü bir annesin. İki tane pırıl pırıl evladın var. Üstesinden gelebilirsin kendine inan. Rabbim yavrularına acil şifa versin. Yeni gelen miniğin de sağlıkla doğsun inşallah. Lütfen üzülme hakkında hayırlısı olsun.

Bazılarınız benı hatırlar bır kızım vardı işitme engelli oglum da oyle cıktı malesef yarın 1 yasında olacak ve ben 3 gun once tekrar hamıle oldugumu ogrendım moralim cok bozuk her gun aglıyorum daha oglum ameliyat olacak egıtımi var olmaması gereken sey basıma geldı Insallah hakkımda hayırlısı olur
Hatırlamazmıyız işitme testleri normaldi ama sanki ben öyle hatırlıyorum ağlama güzelim vardır rabbimin bir bildiği Nasıl hamile kaldın peki

Elbette hatirliyoruz. Uzulme kuzum sana kan olur can olur kardeslerine yoldas olur. Saglikla sihhatle dogsun. Artk herseyin caresi var canlari icinde olsun allah dermansiz dert vermesin. Seni de minnoslari da cok opuyorum♡

Oglan testi gecmisti doye hatirliyorum sanki :KK43:
Soyle dusun Rabbim sana guvenmis ustesinden gelebilecegini dusunmus sana bir can daha emanet ediyo guclu bi annesin sen :)

Vardir Rabbim elbet bildigi. Rabbim minigini saglikla kucagina almayi nasip etsin. 3 cocuklu hayata merhaba diyorsun dilerim cok cok cok guzel olur hersey

Canım yaaa aynı gün doğmuştu bebeğimiz Allah hayırlısını versin hayatını kolaylastirsin ....

Allah razı olsun sagolun arkadaşlar malesef oglum 3 kere testı gectı ama yıne de duymuyordu bızım dikkatimizle meydana cıktı ve cıhazlandı sımdı ameliyatı beklıyoruz sımdı de bebek olunca hersey bırbırıne karıstı ne yapacağımı şaşırdım korunurken kaldım nası oldu bilmiyorum son adetim 3 kasımdı yanı o zaman kalmıs sam baya buyuk 11 haftalık falan :63:

Allah razı olsun sagolun arkadaşlar malesef oglum 3 kere testı gectı ama yıne de duymuyordu bızım dikkatimizle meydana cıktı ve cıhazlandı sımdı ameliyatı beklıyoruz sımdı de bebek olunca hersey bırbırıne karıstı ne yapacağımı şaşırdım korunurken kaldım nası oldu bilmiyorum son adetim 3 kasımdı yanı o zaman kalmıs sam baya buyuk 11 haftalık falan :63:
Merhaba seni hatırlıyorum yalnız değilsin seni çok iyi anlıyorum benimde Ağustos ta 2. Olacak üzülmek le değişen bişey olmuyor tüm dikkatlere rağmen dünyaya gelecek olanın önüne geçilmiyor bende ilk öğrendiğim de ağlayarak kendimi ordan oraya attım 1 hafta sabahlara kadar uyuyamadım ağladım çünkü kızıma haksızlık ettiğimi düşündüm çok küçük oda bebek onun yoğun ilgiye ihtiyacı var psikolojik olarak hamileliğe hiç hazır değilim ama allah bunu veriyorsa gücü kuvvetide verir muhakkak bi hayır vardır artık üzülmüyorum iyi taraflarını düşünüyorum 1 hafta sonra kabul edeceksin şimdi şoktasın ultrasonda görünce isteyeceksin sağlıkla gelsin inşallah

Merhaba seni hatırlıyorum yalnız değilsin seni çok iyi anlıyorum benimde Ağustos ta 2. Olacak üzülmek le değişen bişey olmuyor tüm dikkatlere rağmen dünyaya gelecek olanın önüne geçilmiyor bende ilk öğrendiğim de ağlayarak kendimi ordan oraya attım 1 hafta sabahlara kadar uyuyamadım ağladım çünkü kızıma haksızlık ettiğimi düşündüm çok küçük oda bebek onun yoğun ilgiye ihtiyacı var psikolojik olarak hamileliğe hiç hazır değilim ama allah bunu veriyorsa gücü kuvvetide verir muhakkak bi hayır vardır artık üzülmüyorum iyi taraflarını düşünüyorum 1 hafta sonra kabul edeceksin şimdi şoktasın ultrasonda görünce isteyeceksin sağlıkla gelsin inşallah
Aynen canım kime anlatsam aglıyorum daha alısamadım benım cocuk saglıklı olsaydı sorun degildi ama malesef daha ameliyat olacak egıtım alması gerekiyor onla ilgilenmek lazım ben hangisine bakacam sımdı bilemiyorum cok zordayım allahım bana guc kuvvet sabır versin kendıme de kızamıyorum cunku ben boyle olsun ıstemedım daha doktora gidemedim de

Aynen canım kime anlatsam aglıyorum daha alısamadım benım cocuk saglıklı olsaydı sorun degildi ama malesef daha ameliyat olacak egıtım alması gerekiyor onla ilgilenmek lazım ben hangisine bakacam sımdı bilemiyorum cok zordayım allahım bana guc kuvvet sabır versin kendıme de kızamıyorum cunku ben boyle olsun ıstemedım daha doktora gidemedim de
Allah yardımcın olsun kolay değil elbette aile desteğin varsa üzülme yardımcı olurlar kendine kızma canı veren allah

kızlar bıseyı merak edıyorum sımdı ben yumurtlama problemım vardı ve klomen ıle hamıle kaldım nasıpse ve klomen ıle genelde cogul gebelık olurmus bunu ne zaman goruyoruz bız kucucuk bı kesesı vardı bellı olsa o an anlasılır mıydı
Bende klomen+çatlama iğnesi ile hamile kalanlardanım şuan 5 hafta 6 günlük tek bebişim var.çoğul gebelikmi tekmi olduğunu anlamak için 1.ay da kontrole çağırdı beni ve ultrasonla gördü. Ama daha öncesinde çok yüksek beta hcg değerleri % 100 olmamakla birlikte çoğul gebelik işareti olabiliyor. Rabbim hepimizin bebişlerini sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin

Rabbim inş bu çocuğunuzla aynı imtihanı yaşatmaz . Zor bir durum Kaygılarınızda korkularınızda çok haklısınız inşallah Rabbim korktuğunuza uğratmasın

Kızlar oğlum 12 aylık oldu o gece ateşlendi grip oldu ve emmeyi bıraktı burun tıkalı değil ama geri almıyor ne yapabilirim

Uzun zamandır girmemiştir hamilelik zamanından anımsıyorum seni inşallah bebeğin de çıkmaz da kalbine ferahlık gelir canım diğerlerinin eğitiminde de Rabbim kolaylık versin. En son testlere gittiğini anımsıyorum. Benim oğlumda tam yaşına girdiğinde grip oldu bronşite çevirdi birden emmeyi bıraktı on gün oldu ona üzülüyorum çok ağır ilaçlara rağmen ayağa kalkamadık 2 haftadır.

Uzun zamandır girmemiştir hamilelik zamanından anımsıyorum seni inşallah bebeğin de çıkmaz da kalbine ferahlık gelir canım diğerlerinin eğitiminde de Rabbim kolaylık versin. En son testlere gittiğini anımsıyorum. Benim oğlumda tam yaşına girdiğinde grip oldu bronşite çevirdi birden emmeyi bıraktı on gün oldu ona üzülüyorum çok ağır ilaçlara rağmen ayağa kalkamadık 2 haftadır.
Haftanın bazen 3 4 gunu hastanede oluyorum daha ameliyat hazırlığı bıle bitmedi o arada hamılelık cıktı hersey bırbırıne girdi

Kızlar oğlum 12 aylık oldu o gece ateşlendi grip oldu ve emmeyi bıraktı burun tıkalı değil ama geri almıyor ne yapabilirim
Benim kızım da 11 aylıkken aynısı oldu grip oldu emmeyi bıraktı. Kucağıma alıyorum yürüyerek zıplayarak emzirmeye calistim.1ay da geri döndü emmeye uyurken emiyor mu öyle deneyin

X