2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Merhaba,biz emziği 8 aylıkken bıraktık.grip olmuştu burnundan nefes alamıyordu uyumak için 2 gün emziğini alamadı daha sonrasında istedi biraz biraz Ben vermedim.10 güne alışmış oldu ki o zaman desteksiz uyumaya başlamıştı emzige çok bağlıydı.biraz daha sabır et.hersey yoluna girer.
Siz şanslıymışsınız dün gece artık dayanamadım verdim emziği. Yok yani imkansız gibi bir şey emzik olmadan uyuyor kucağımda ama beşiği e koyacağım an ağlamaya başlıyor ama öyle böyle değil tekmeler atarak falan. Gündüz hiç vermicem ama uyurken vericem.. Umarım aklı ermeye başladığında kendi bırakır.

Ben hic sallamadm kolik doneminde bile. Atopik oldugundan gunluk yikamam gerekiodu. Yika yagla giydir besle derken bi uyku rutini olustu. Ilk 20 gun kucagimda uyudu sonrasinda sss pat la devam edip 40i cikmadan destegi kestim. Gaz sorunu olmadikca kendi uyudu. Sallanan bebekler ya da destekle uyuyan bebekler kesintili uyuyo diye dusunuyorum ben. Sallamayi birakip baska yontemlerle kendi yataginda uyumaya alistirirsaniz duzene girebilir. Bebegi takip edip uyku saatlerini kacirmamak gerek. Kacinca aglamalar basliyo cunku. Bebeginizi en iyi siz tanirsiniz. Onu takip edip guzel bi duzen olusturursunuz. Tavsiyem sallamamaniz
Peki özür dileyerek birşey daha sormak istiyorum. Titreşimli ana kucaklarından almayı düşünüyorum onda da sallanan bebeklerdeki durum gibi mi oluyor

Merhaba kızlar nasılsınız çocuklar nasıl neler yapıyorsunuz? Ben tuvalet eğitimine başlamak istiyorum kızım 15 ayını tamamlamak üzere altına yapınca çok rahatsız oluyor bezden de kurtulsak rahatlayacaz

Merhaba kızlar nasılsınız çocuklar nasıl neler yapıyorsunuz? Ben tuvalet eğitimine başlamak istiyorum kızım 15 ayını tamamlamak üzere altına yapınca çok rahatsız oluyor bezden de kurtulsak rahatlayacaz
Ilk bebegine ne zaman baslamistin. Benm oglum da rahatsiz ama ne cis ne kaka diyemiyo henuz. Bana cok erken geliyo

Ilk bebegine ne zaman baslamistin. Benm oglum da rahatsiz ama ne cis ne kaka diyemiyo henuz. Bana cok erken geliyo
2 yaşında başlamıştım erkek olduğundan mı ilk çocuğun acemiliğinden mi 7 ayda zor öğrendi tuvaleti mahvoldum onda tek iyi yanı geceleri hiç yapmazdı ama gündüz hep altına kaçırıldı çok şükür öğrendi kurtuldum
Kızım abisine bakıyor merak ediyor hemen öğrenir bence havalar biraz ısınsın alıştırma kulodu aldım deneyecem

2 yaşında başlamıştım erkek olduğundan mı ilk çocuğun acemiliğinden mi 7 ayda zor öğrendi tuvaleti mahvoldum onda tek iyi yanı geceleri hiç yapmazdı ama gündüz hep altına kaçırıldı çok şükür öğrendi kurtuldum
Kızım abisine bakıyor merak ediyor hemen öğrenir bence havalar biraz ısınsın alıştırma kulodu aldım deneyecem
Kardesim 3 4 yilda zor ogrendi 7 ay yine iyiymis o yuzden insallah zorlanmayiz

Masallah cesaretinize hayran kaldim benimki daha dogru duzgun anne bile diyemiyo galiba 5 yasini beklicem ben :))))

selâm kızlar ben birumut55
uzun süredir gırmemıstım kk bune
email adresimi unuttum

cok eski olan bu üyeliğimi buldum
bakayım dedim
bebisler nasıl olmuş büyüyüp yaramaz olmuslarmı
benim kızım çok yaramaz oldu mikser gibi yetişemiyorum hızına
buarada k.v. de oldum torun da geliyormuş
inşallah sızlerde bebıslerde iyisinizdir

selâm kızlar ben birumut55
uzun süredir gırmemıstım kk bune
email adresimi unuttum

cok eski olan bu üyeliğimi buldum
bakayım dedim
bebisler nasıl olmuş büyüyüp yaramaz olmuslarmı
benim kızım çok yaramaz oldu mikser gibi yetişemiyorum hızına
buarada k.v. de oldum torun da geliyormuş
inşallah sızlerde bebıslerde iyisinizdir
Merhaba:) torununuz hayirli olsun saglikla gelsin insallah. Benim oglum da cok hizli evde atom karinca yasiyomus gibi. Gunler pesinde kosarak geciyo♡

Merhaba:) torununuz hayirli olsun saglikla gelsin insallah. Benim oglum da cok hizli evde atom karinca yasiyomus gibi. Gunler pesinde kosarak geciyo♡
merhaba sağol canım benim teşekkürlerr :)
aynen benim kızımda hızlı suan evi görsen uçak düşmüş sanırdın
legolar bebekler yerlerde
televızyonda yutupdan açtığımız cocuk sarkıları
encok otobüsün tekerini seviyor
alibabanın bir ciftiliği var
rabbim saglikla büyümelerini nasip etsin inşallah
hayırlı insanlarla karsilastirsin inşallah

15578645224755814258642311679644.jpg
15578645434858394346470683560844.jpg
benim kizim çekmecenin icinde büyüdü cok bantladık bagladık fayda etmedi suankı resmini çekip attım yaramaz kızım

Masallah hic evlenecek yasta kiziniz varmis gibi gorunmuyosunuz. Kiziniz da cok tatli allah bagislasin♡

Arkadaslar meningokok asisini yaptiranlar kac doz yaptirdiniz,ne kadara yaptirdiniz acaba?

X