2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Aynen ilk çocuk. Vicdan azabı her anne gibi benide mahvediyor malesef birde hamileyim aklımda hamile olmasam daha sabırlı biri olabilirdim belki düşünceside çok zorluyor malesef.ama gaz sancısı bittikten sonra o kadar mutlu bir bebek bir çocuk olmuştu ki her gören ne kadar mutlu maşallah derdi bide suanki durumumuza bakıyorum tam tersi durumdayız.ve sanki bu süreç geçemeyecek gibi geliyor :KK43:(

Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah ne guzel birlikte buyurler :) Rabbim canlarini sag etsin saglikli olsunlarda yeterki hepsi buyudukce gecicek hem fiziksel,hem ruhsal ve zihinsel olarak buyumek onlar icinde karmasik ve zor bi durum bizler onlara yol gosterici ve arkalarinda dag gibi duran anneler olmaliyizki onlarda sureci kolay atlatsin ama gel gelelimki hayat sartlari herkesi oyle yoruyoki o masumlara canimizin parcasi olan yavrularimiza bile tahammul edemez duruma geliyoruz.Daha simdi uyutabildim beynim patlamak uzere sinir ve stresten dislerimi sıka sıka cenem agriyo Allah calisan ve birkac cocuklu annelere yardim etsin gercekten inanilmaz saygi duyuyorum hepsine evde olmama ve yardim edenim olmasina ragmen zorlaniyorum ve senin karninda bir can daha var yorgunlugun kat be kat daha fazla Allah yardimcin olsun umarim hepimiz bu sureci kolay atlatiriz kahraman anneler olarak :)

Merhaba hanımlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zaman sonra anca girebildim gerçekten hepimiz ne kadar zor durumlar yaşıyoruz. Benim oğlumda o kadar güleç iştahıda gayet iyiydi. Ama artık hiç yemiyor desem yeridir. Nasıl alıştırcam yemek yemeye bunun bir yolu var mı bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun.

Uzun zaman sonra anca girebildim gerçekten hepimiz ne kadar zor durumlar yaşıyoruz. Benim oğlumda o kadar güleç iştahıda gayet iyiydi. Ama artık hiç yemiyor desem yeridir. Nasıl alıştırcam yemek yemeye bunun bir yolu var mı bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun.
4 aydır yemek konusunda böyleyiz ve hala bir sonuç elde edebilmiş değilim malesef tek yediği şey makarna.uymadan önce devam sütü. Üstelik bütün tahlilleri de iyi çıkıyor.

4 aydır yemek konusunda böyleyiz ve hala bir sonuç elde edebilmiş değilim malesef tek yediği şey makarna.uymadan önce devam sütü. Üstelik bütün tahlilleri de iyi çıkıyor.
Bizimkide çok az pilav yiyor ve gece yatarken süt. Ne peynir ne zeytin kahvaltıya dair hiçbir şey yemiyor. Et, kıyma, sebze yok. Ne yiyecek nasıl alışacak aklımı kaçıracağım. Süreç ne kadar daha böyle devam edecek bilsem ona göre sabredicem. Bayramda enfeksiyon kaptı günlerce hasta oldu daha şuan bile iyileşemedi tam olarak. Sanırım bünye güçsüz düşüyor. Doktorda boyu kilosu normal ekstra iştah şurubu tarzı bir şey veremem diyo. Tabak tabak çorba, et suları, pekmez, yumurta, ceviz yiyen çocuğum gitti yerine bambaşka bi çocuk geldi. Bian önce bitsin bu süreç :KK43:(

Sevgili anneler çocuklarımız 20 aylık oldu sizler nasıl vakit geciriyorsunuz İstanbul da olanlar için çocuklarımızi bir araya getirmek ister misiniz yaşıtlarıyla vakit geçirmeleri çok güzel olur

Merhabalar,
kızım 2 ocak 2018 doğumlu zorlandığım konularda sizlerden yardım almak çok isterim. Ben çalışıyorum akşamları kızım eve geldiğinde sürekli yapmaması gereken şeylerle uğraşıyor tabi ben haliyle yemek şu bu derken bütün gün çalışmış olmanında verdiği bir yorgunlukla bağırıyorum ama çok üzülüyorum kendimi tutamadığım zamanlarda :KK43: ne yapabilirim fikir verirseniz çok sevinirim.

Merhabalar,
kızım 2 ocak 2018 doğumlu zorlandığım konularda sizlerden yardım almak çok isterim. Ben çalışıyorum akşamları kızım eve geldiğinde sürekli yapmaması gereken şeylerle uğraşıyor tabi ben haliyle yemek şu bu derken bütün gün çalışmış olmanında verdiği bir yorgunlukla bağırıyorum ama çok üzülüyorum kendimi tutamadığım zamanlarda :KK43: ne yapabilirim fikir verirseniz çok sevinirim.
canim tam sinirlenecegin anda kendi kendine şöyle şöyle "ama onun bir suçu yokki" eminim sakinleseceksin. çok zor gerçekten, Allh yardımcı olsun

canim tam sinirlenecegin anda kendi kendine şöyle şöyle "ama onun bir suçu yokki" eminim sakinleseceksin. çok zor gerçekten, Allh yardımcı olsun
TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ASLINDA KIZIM YARAMAZ DEĞİLDİR RABBİMİN GÜCÜNE GİDER VALLA ŞİKAYET ETMEK :KK45: SADECE ÖRNEK ÇEKMECEDEN HİÇ OLMAYACAK BİŞEYİ ALMAK İSTİYOR HAYIR DEYİP KAPATIYORUM AMA ARKAMI DÖNMEMLE YİNE ÇEKMECE BAŞINDA OLUYOR HALİYLE EN SON SİNİRLENİYORUM. NORMALDE KENDİ KENDİNE OYNAMAYI SEVEN BİŞEYLERLE OYALANABİLEN BİR ÇOCUK SANIRIM ÇALIŞTIĞIM İÇİN AKŞAM HER FIRSATI DEĞERLENDİRMEK İSTİYOR.

Sevgili anneler çocuklarımız 20 aylık oldu sizler nasıl vakit geciriyorsunuz İstanbul da olanlar için çocuklarımızi bir araya getirmek ister misiniz yaşıtlarıyla vakit geçirmeleri çok güzel olur
Bence güzel fikir.katılım olursa uyarım bende.

Daha dün bdv'de bir konuya keske kk'da ayni yas grubunda cocuklari olan annelerle tanisma grubu olsa, biz kahve icerken cocuklar sosyallesse diyordum bugün bu mesajinizi gördüm. Ben de katilmak isterim. Ama buradan nasil organize olunur ki? Böyle bir baslik falan mi acmak lazim?

Selam anneler nasilsiniz.
Uzuuuuun bi aradan sonra girebildim kk.. oğlum 2.5 yaş sınırına geldi dayandı.. abisi 6 yaşında..evde sürekli bir kavga .. oyuncaklar evin heryerinde... kızım 13 yaşında o artık bir ergen..sizler nasılsınız bebisler büyüdü artık.. şu korona da bitse de sokağa çıksak

İstanbul'daki hamileler hangi hastane. DOktora gidiyorsunuz bakalım belki aynı doktora bile gidebiliriz yada belki komşuyuz

Özel Okmeydanı / Osman Batur benim
Merhaba çok zaman olmus siz yazalı ama ben doktorumu değiştirdim ve Osman batur a gidiyorum aslında daha önce de gitmiştim ama gebe değildim haliyle insan gebeyken daha tedirgin oluyor kendisine daha önce bir yada iki kere gittim. Gebe olarak siz memnun kaldınız mı ?

Merhaba çok zaman olmus siz yazalı ama ben doktorumu değiştirdim ve Osman batur a gidiyorum aslında daha önce de gitmiştim ama gebe değildim haliyle insan gebeyken daha tedirgin oluyor kendisine daha önce bir yada iki kere gittim. Gebe olarak siz memnun kaldınız mı ?

Merhaba,
2014 yılında kızıma orwds doğum yaptım.
Osman baturdan fazlasıyla memnundum.
Tercihiniz doğru olmuş. Şimdi nasıl iyi mi bende bilmiyorum giderseniz selamımı söyleyin ☺️

Merhaba,
2014 yılında kızıma orwds doğum yaptım.
Osman baturdan fazlasıyla memnundum.
Tercihiniz doğru olmuş. Şimdi nasıl iyi mi bende bilmiyorum giderseniz selamımı söyleyin ☺️
Aleykümselam 😊 evet gayet iyiydi. Ben tüp bebek annesiyim tedirginliğim o yüzden galiba. 18 haftalık gittim ama cinsiyetine bakmadı daha erken dedi konuşturmadi bile 😀

Aleykümselam 😊 evet gayet iyiydi. Ben tüp bebek annesiyim tedirginliğim o yüzden galiba. 18 haftalık gittim ama cinsiyetine bakmadı daha erken dedi konuşturmadi bile 😀

Ben sanırım 5 aylık falandı o zaman söyledi cinsiyetini söylemez 5ani demek hala değişmemiş. Osman Batur hakkında blog sayfama yorum yapmıştım
Bulabilirsem size yollarım..

Ben sanırım 5 aylık falandı o zaman söyledi cinsiyetini söylemez 5ani demek hala değişmemiş. Osman Batur hakkında blog sayfama yorum yapmıştım
Bulabilirsem size yollarım..
Ay galiba bana da o zaman söylecek eski ddoktorum kız demişti ama çok emin konuşmadı beklicem mecbur. Çok sevinirim severek okurum

Ay galiba bana da o zaman söylecek eski ddoktorum kız demişti ama çok emin konuşmadı beklicem mecbur. Çok sevinirim severek okurum

Osman bey aşırı rahat bir o kadar da dikkatli bir doktor.
Ona hamileyim diye naz yapmak çok zordur.
Her fırsatta hasta değilsin hamilesin der yollar..
İnşallah sağlıkla alırsınız kucağınıza.

X