2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Benimkisi hic oynamiyor oyuncak düsmani. Evde bi ton oyuncak oldu hepsi bosa alinmis. Bi oyuncakla kurdugu iletisim maximum 15 saniye ile 1 dk arasi degisiyor. Benimle de oynamiyor oyuncak. Anca saklambac oynuyoruz, ya da veriyorum eline tencere tava onlara su dilduruylruz her yer islaniyor falan. Bu tarz pislik cikaran oyunlarinda varsa onlari seviyor 🤣
Bizde de durum aynı :) oyuncakları sadece parçalamayı seviyor sonra bırakıyor😅 32aylık benim kızda su aşığı🤩

Kizlar selam ins herkesler iyidir, ben su siralar rahim sarkmasi belasiyla bogusuyorum, bir arkadasla yazismistik sanki burda onunda olmustu galiba, benmde dogumdan 1 ay sonra oldu, kabizlik,ikinma agir kaldirma,spor etkiliyormus megersem 2. Normal dogumum oldugu icin normal karsiliyor dr 6 ay kegel egzersizine devam et agir kaldirma, spor yasak dedi valla kadin olmak ne zormus bir daha anladim, sizlerde normal dogum sonrasi sarkma oldumu nasil bir yol izliyorsunuz, gecmesse ve cok rahatsiz edici boyuta gelirse daraltma ameliyati dedi dr, suan hafif dereceymis ve beni rahatsiz eden bir boyutta degil sadece vajina girisinde aynayla bakinca gorunuyor ins oda gecer die dua ediorum...
Merhabalar bende 2ay knce dogum yaptim sarkmalarim var banada doktor kegel dedi,dediginiz gibi aynayla belli elime geliyor vs,sizin duzeldimi acaba cok uzuluyorum hergun agliyprum sutum dahi kesildi banadonus yaparmisiniz beni etiketleyerek cok sevinirim donus yaparsanz

Merhabalar bende 2ay knce dogum yaptim sarkmalarim var banada doktor kegel dedi,dediginiz gibi aynayla belli elime geliyor vs,sizin duzeldimi acaba cok uzuluyorum hergun agliyprum sutum dahi kesildi banadonus yaparmisiniz beni etiketleyerek cok sevinirim donus yaparsanz
Aynı durumdayım çok moralim bozuk bebeğim daha 4 aylık

Kızlar normal doğum yapanlara bir sorum var. Vajinanın iç kısmında sarkma gibi birşey var bende .Doğum yapalı üç hafta oldu düzelme yok. Dikişlerim düzeldi büyük oranda o kadar. Doktor 40 gün sonraya düzeliyor demişti ama şu ana dek toparlanma olmaması normal mi ? Sanırım mesane sarkması bu, böyle mi kalıyor acaba :KK43:?
Merhaba bende de aynı sıkıntı var ne durumdasınız acaba

Detaylı ultrasonda bebeğin kalbinde sağ aortik ark. Ve parlaklık diye var diýe birşeyle karşılaşan varmı 22 haftalık gebeyim doktorlar kafamı çok karıştırdı çok üzülüyorum
Merhaba sonucunuz ne oldu bebeğiniz iyi mi bizdede çıktığı için merak ettim ve oldukça az kişi bulabiliyorum bu durumu yaşayan yardımcı olabilir misiniz

Çözüm bulan oldu mu doğum yapalı 2 ay oldu aynayla bakınca görebiliyorum ilişkide ağrı oluyor ve iç çamaşırım sürttükçe tahriş oluyor kaşıntı başlıyor ne yapmalıyım normal doğum yaptığım için çok pişmanım 😭 yok makat çatlağı yok rahim sarkması yok dikişte ödem acısı da cabası oldu resmen hayattan soğudum 2 aydır birtek bebeğim beni mutlu ediyor 😭 Normal doğum her yiğidin harcı değilmiş onu çok güzel öğrendim 😏

Ben dogum yapmadim ama bende de var 6 aydir. Yarin doktora gitmeyi dusunuyorum kanamam ve agrim nerdeyse hic gecmedi cunku. Bi gun iyiysem bi gun kotuyum. Vazelin suruyorum biraz yumusatiyo. Dun spor yapmadim yormadim kendimi + karisik yesillik, zeytinyagi, yogurt smoothie seklinde ictim + 2 litre su, bi sorun yasamadan tuvalete cikabilmistim. Bugun kanama ve agri dayanilacak duzeyde olsa da vardi malesef. Napicam bilmiyorum psikolojim yerlerde.

Öncelikle kocaman amin diyorum. Ben biraz araştrdm bu konuyu oğlumu hem fakülteye götürdüm hemde özel bi hastnede biorezonans tedavisi olan bir yere. Fakültede herşey temiz çıktı hiçbirşeye alerjisi yok dendi. Fakat bebeğimde geçmeyen mukuslu ishal var. Bi kez kanda gördüm gaitada. Karnı gurul gurul bağırsakta sıkıntı var belli ki. Şimdi özeldeki drla devam edyrz. Onun dediğide alerji değil hassasiyet ama bunları vücuttan uzaklaştrmazsak şikayetler geçmez. 2 seçeneğinz var ya bu maddeleri hiç almayacaksn ara ara açıp deneyeceğiz vücudun unutmasını bekleyeceğiz ki bu çok uzun sürebilirmş. Ya da biorezonans tedavisyle titreşimle vücuttan sileceğiz.. haftalık 1 saatlik seansları varmş. Tercihi bize bıraktı bende biraz araştrmak için zaman istedim. Bu sürede diyetini bozma takip et dedi. Açıkcası ben samimiyetine güvendm doktrun. 4 senansta sütü 4 seansta yumrtayı siliyorlarmış.. çok fazla hastası var biraz araştracağım canım
Merhaba faydasını gördünüz mü?

Çözüm bulan oldu mu doğum yapalı 2 ay oldu aynayla bakınca görebiliyorum ilişkide ağrı oluyor ve iç çamaşırım sürttükçe tahriş oluyor kaşıntı başlıyor ne yapmalıyım normal doğum yaptığım için çok pişmanım 😭 yok makat çatlağı yok rahim sarkması yok dikişte ödem acısı da cabası oldu resmen hayattan soğudum 2 aydır birtek bebeğim beni mutlu ediyor 😭 Normal doğum her yiğidin harcı değilmiş onu çok güzel öğrendim 😏
Aynen öyle bende doğum yapalı 2 ay oldu duygularıma tercüman oldunuz. Normal doğum da kesin ölğrğm diyodum doğumda ve sonrasında öldüm dirildim. Makat çatlağına çare buldunuz mu naptınız

X