2018 tüp bebek yaptıranlar (SIRALI)

merhabalar benimde tup bebekte ilk gunum doktorum cocuk ihtimali cok az dedi basari ihtimali dusukmus ama anne olmak isteyenler o ufak ihtimale bile tutunmak istiyorlar ilk ignemi bugun oldum kist var 45 yasindayim ve 2 yumurtam var bos olma ihtimalide olabilirmis.Allah herkesin gonlune gore versin isteyenlerede ve banada cocuk versin

tüp bebekle hamile kalan bayanlar doğumu yakın olanlar doğum şeklini doktora sordumu acaba herkes tüp bebeğe sezeryan diyo normal doğumda olacak riskleri göz ardı etmeyin sezeryan bebek için daha rahat diyolar kafam karıştı şuana kadar herşey normal gidiyo normal doğum istiyorum aslında ama napıcamı bilmiyorummm

tüp bebekle hamile kalan bayanlar doğumu yakın olanlar doğum şeklini doktora sordumu acaba herkes tüp bebeğe sezeryan diyo normal doğumda olacak riskleri göz ardı etmeyin sezeryan bebek için daha rahat diyolar kafam karıştı şuana kadar herşey normal gidiyo normal doğum istiyorum aslında ama napıcamı bilmiyorummm
Bana şuan daha erken
doktorumla konuşmadım ama ben sezeryan istiyorum canım

7 seneden sonra çok şukür hamile kaldım riske girmek istemiyorum

Bizde Nisandaki adetimde ön görüşmeye gitcez cnm temmuzda yaptırcaz çağlar hocaya iletişimi kesmeyelim sperm dna hasarına falan baktırdınız mı cnm herhangi bir tedavi gördünüz mü
Canım merhaba Çağlar bey e tüp bebek yaptırdın mı memnun kaldın mı umarım tutmuştur bebiş

Arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum tüp bebek tedavisiyle 5 haftalık hamileyim beta hiç değerim 960 doktor az yükseliyor dedi sizcede azmi?bebek gelişmiyor olabilir dedi çarşamba günü keseye bakılacak bu durumda olanlar varmı??moralim çok bozuk
Merhaba son durumunuz nedir merak ettim sizi inşallah bi sıkıntiniz yoktur?

Bebek tuttuktan sonra herşey normal gebelikteki gibi diyorlar benim doktorlarım. Bence normal doğum bebek için de anne için de daha sağlıklı. Normal doğum şansın varsa degerlendirmelisin

Bahçeci umutta rapor geçerli canım ama bunun öncesinde 2 aşılama geçirmiş olman gerekiyor. Ama tabi bunun öncesinde kendin için bir psikiyatriye mi görünsen. Herşeyden önce kendini senin iyi hissetmen gerekiyor. Bu şekilde tedavilerinde başarılı olamazsın. Yaşın çok küçük acele etmene gerek yok böyle şeyler için önce kendini toparla ve biraz genç yaşının tadını çıkar. Bugünler geriye gelmez bunlarla yıpratma en güzel günlerini. Hayatta herşey sırayla aceleci olma :KK66:
Amh düşükse aşılama yapılmadan direk tüo bebek yapilmiyormu

X