Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan 2018’de Koç burcunu neler bekliyor?

Nevreste

Bir garip yolcu
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
289.400
594.099
42
8550816.jpg

Yılın genel konusu:
İş hayatı , kariyer ve maddi kazançlar

Harika bir yıl geçirmenizi dileyerek başlıyorum: Öncelikle bu yılda kariyer konuları ve maddi kazançlar ön planda olacak.

Aşk hayatınızda da hareketlilikler olsa da bu dönem biraz daha maddi konular ve kariyer ön plana çıkacak…

KOÇ BURCU 2018 İŞ/PARA/KARİYER

17 Ocak’ta gerçekleşecek yeniay zamanı yeni girişimler ve iş fırsatları için adımlar atmayı unutmayın. Bu döngüde atacağınız adımlar kalıcı olabilir. 15 Şubat’ta oluşacak parçalı Güneş tutulmasıyla, işten elde edilen gelirlerinizde hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

9 Mart itibarıyla Jüpiter geriliyor. Ortak parasal işleriniz yavaş ilerleyebilir. Bazı engeller ve ertelenmelerle karşılaşabilirsiniz. 31 Mart ve sonrasındaki 3 haftalık dönemde parasal getirileriniz yüksek olabilir. Nisan ayı girişimleriniz, önemli adımlarınız konusunda sizi destekleyecek. 16 Nisan’da oluşacak yeniayla beraber planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Önünüzdeki dönemin konularını bu yeniayla beraber başlatacaksınız. Önemli girişimlerinizi bu yeniaya denk getirin.

15 Mayıs’taki yeniay ise parasal başlangıç ve kararlarınızı uygulamak için biçilmiş kaftan. 28 Haziran’da oluşacak dolunay iş hayatınızda önemli sonuçları karşınıza getirecek. 14 Temmuz’da işinizde kuracağınız güçlü bağlarla kalıcı adımlar atacaksınız. 22 Temmuz’da da iş hayatınızda şansınız yüksek olacak.

9 Eylül’de oluşacak yeniay, iş ve hizmet hayatınızdaki kararları uygulayabileceğiniz bir yeniay. 6 Ekim’de Venüs’ün gerilemesi ortak parasal işlerinizde sıkıntıları karşınıza getirebilir. 24 Ekim’de gerçekleşecek dolunayda sevdiğiniz insanla ve ortağınızla parasal konularda ters düşmeyin. 8 Kasım’dan sonra Jüpiter, Yay burcuna geçecek ve 1 yıl boyunca seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda size göz kırpacak. Bu alanlarda şanslı bir dönem başlıyor. 13 Aralık ve sonrasında önemli iş görüşmeleri ve fırsatları karşınıza gelecek.

1760601_73fc1b3e2856e982d7ceb1a0b5bd8ffb_640x640.jpg

KOÇ BURCU 2018 AŞK / EVLİLİK / İLİŞKİLER

Kalbiniz boşsa 31 Ocak’taki Ay tutulması ve 11 Ağustos’taki Güneş tutulmasıyla aşkı bulabilir veya var olan ilişkilerinizde önemli kararlar alabilirsiniz. 15 Şubat’ta oluşan parçalı güneş tutulmasıyla beraber çevreniz değişebilir.

31 Mart’ta Terazi burcunda oluşacak dolunayda ikili ilişkilerinizde önemli kararlar almaya yatkın olacaksınız. 19 Mayıs’tan sonra aile ilişkilerinizi kuvvetlendireceksiniz.
13 Haziran’dan sonra aşk hayatınıza kalbinizi açabilirsiniz. Flörtler, partiler, kutlamalar, spor aktiviteleri kendinizi iyi hissedeceğiniz alanlar olacak. Tatiliniz temmuz ayına denk gelirse oldukça keyifli geçecek. 13 Temmuz’da oluşan parçalı Güneş tutulması, ev değişimi gibi durumlar yaratabilir. 7 Ağustos itibarıyla sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinizi güzelleştirebilirsiniz. 11 Ağustos’taki parçalı Güneş tutulması aşk hayatınızda yeni ve hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir.

25 Eylül’deki dolunay döneminde partneriniz veya ortağınızla anlaşmak kolay olmayacak. 11-12- 24 Ekim’e dikkat edin. 31 Ekim’den sonra Venüs özel hayatınızda gerilemeye devam edecek. Eski ilişkiler çözüme kavuşmak üzere karşınıza gelebilir. Böyle bir durumu yeniden ilişkiye dönmek fikriyle değil, yapılan yanlışları çözmek niyetiyle kullanın.

KOÇ BURCU 2018 SAĞLIK

Merkür gerilemelerinde sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Mart sonu doğumlu bir Koç’sanız yılın ilk aylarından itibaren Satürn’den alacağınız ters açılarla, sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz. 18 Şubat’tan sonra mide ve bağırsak sıkıntıları sizi zorlayabilir. Bağışıklığınızı sağlam tutun ve vitamin takviyelerinizi ihmal etmeyin.

2 Mart’ta oluşacak dolunay, sağlığınızı ve günlük beslenme alışkanlıklarınızı tetikleyebilir. Günlük iş hayatınızın akışındaki değişimler sizi ruhen zorlayabilir. Uykusuzluk, tedirginlik ve endişelerden uzak durmalısınız. 23 Mart’ta Merkür gerilemesiyle beraber sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir döneme gireceksiniz. Eski hastalıklar nüksedebilir. Merkür, sağlık alanınızın yöneticisi olduğundan kendinizi çok fazla zorlamayın.

9 Eylül’de oluşan yeniay sağlığınızla ilgili konularda önemli girişimlerinizi ve adımlarınızı destekliyor. Beslenme şekliniz ve diyetinizle ilgili konularda bu yeniayı kullanmalısınız.
1759416_42e7b93abe7f3814a021e30ed52ac710_640x640.jpg

KOÇ BURCU 2018 EĞİTİM

26 Ocak itibarıyla kendinizi eğitim konularına vereceksiniz. Yüksek eğitim alıyorsanız akademik alandaki mücadeleleriniz artabilir. Sabırla ilerlemeyi unutmamalısınız.

24 Nisan’dan sonra eğitim hayatınızın üzerinize eğilebilir, bu alandaki ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. 29 Mayıs’ta oluşan dolunayda eğitimsel konularda bazı dalgalanmalar, iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Eğitime dayalı konularda kararlarınızı 13 Haziran’daki yeniaydan sonra uygulamaya özen göstermelisiniz.

31 Ekim’den sonra akademik konuların ve eğitim hayatınızın üzerine eğilebilirsiniz. Bazı zorlanmalarınız olsa bile 2 hafta boyunca öğrenmekten mutluluk duyabilirsiniz. 8 Kasım’dan sonra Jüpiter, eğitim alanlarınıza geçecek. 1 yıl boyunca yurtdışı bağlantılı eğitim ve akademik hayatınızda istediğiniz sonuçları elde edebilir, okul hayatınızda büyük başarılar kazanabilirsiniz.

Uzak durulması gereken:

Ağır borçlar, büyük riskler, öfke ve kontrolsüz davranışlar, sorumsuz davranışlar.
Yapılması gereken:
İş hayatına odaklanmak, daha pozitif olmak, bu süreçte iş yoğunluğuna ayak uydurmak.
Aşk hayatı açısından
Ocak sonunda alacağınız etkileşimlerle aileyle, çocuklarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Evli değil veya çocuğunuz yoksa anne baba figürü gibi kendi ailenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Güzel vakitler geçirebilirsiniz.

X