2019 Aralık Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    232
Selam bebelikten çıkan Aralık çocuklarının anneleri, çocukların doğum günü şimdiden kutlu olsun, sağlıklı yaşları olsun 🤲

Merhaba biz raporu cikartamadik ustune dusmedik. Ben isi gucu biraktim iletisim etkilesim temelli oyunlarla,dil konusna kartlariyla vakit gecirdik 2 3 hafta baya fark etti. Su an ne soyledigini ben anliyorum eyyii tut diyor buzdo ac şayıll diyor misal eli tut buzdplani ac sarıl. Tek kelimeyle iletisimi vardi sadece. Simdi de cumle kurma ustune calisacagiz ya da etkilesimli oyunu arttiracagiz. Ben de iki gundur deniyorum kitaplar okuyorum asla hazir degil cocuk tuvalet egitimine. Bezini cikaracagiz baska bez kalmadi beraber tuvalete gidelim vs. Lazimlik aparat.. yok istemiyir bez taak diye bagiriyor. Bu tuvalet egitimi olayi da onemli bir konu. Yarin da sans verecegim bu konuya sonra ara vermem gerekecek.
kac yaşında bebeginiz

Merhabalar benim bebeğime de 22.haftada bu tanı konuldu 3 gün önce. Sizin bebeğiniz doğdu mu nasıl durumu. Anne karnında iyileşir belki diye araştırıyorum da. Dedikleri gibi miydi doğduğunda
Merhaba, şuan sizin durumdayım. Görürseniz cevap verir misiniz? Duzelme oldu mu? Şuan durumu nedir

X