2019 Aralık Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    232
Dün gece memesiz uyutmayı denedim asla kabul etmedi çığlık kıyamet çok kötüydü . 20:00 de uyudu 21:30 da uyandı her zamanki gibi mızırdandı oğlum meme uyuyor hadi bizde sarılıp uyuyalım dedim ve daha büyük kıyamet koptu 😟 netice de 4 kere emzirdim yine

İyi akşamlar kızlar hayırlı bayramlar herkese🌸 maşallah 18ayı devirdik daha düne kadar meme reddini konuşuyorduk şimdi memeden kesmeler konuşulmuş bizimki bayağı geç bağlandı memeye ilk 8 9ay reddetti o yüzden kesmek için acele etmiyorum ama geceleri çok sapıttı her dakka istiyor..
Dil gelişimimiz de bayağı geride sanırım sadece anne baba mama meme ben bayramdan sonra doktora götürmeyi düşünüyorum gelişim doktoru bi görsün bakalım ne diyecek

İyi akşamlar kızlar hayırlı bayramlar herkese🌸 maşallah 18ayı devirdik daha düne kadar meme reddini konuşuyorduk şimdi memeden kesmeler konuşulmuş bizimki bayağı geç bağlandı memeye ilk 8 9ay reddetti o yüzden kesmek için acele etmiyorum ama geceleri çok sapıttı her dakka istiyor..
Dil gelişimimiz de bayağı geride sanırım sadece anne baba mama meme ben bayramdan sonra doktora götürmeyi düşünüyorum gelişim doktoru bi görsün bakalım ne diyecek
Benim oğlum da aynı geceleri sürekli bir emme derdinde 🙄 dil gelişimi de sizinle aynı 😟 anne gel bak baba mama . Ama ben hiç endişe etmiyorum açıkçası sorun olduğunu hiç düşünmüyorum

Sizin bize göre iyiymiş dil gelişimi bizim sadece baba var yeni yeni de de çıkarıyor ama zorlanıyor sanki çıkarırken. Pazartesi iştahsızlıktan dolayı doktora götüreceğim onu da soracağım yine videoya aldım hatta göstereceğim direk

Ay oğlum bugün delirtti beni ya düzgün yemedi filan çok yoruluyorum kendimi tükenmiş hissediyorum. Beni bıraksalar 2 gün hiç uyanmadan uyusam keşke 🤦🏻‍♀️

Ay oğlum bugün delirtti beni ya düzgün yemedi filan çok yoruluyorum kendimi tükenmiş hissediyorum. Beni bıraksalar 2 gün hiç uyanmadan uyusam keşke 🤦🏻‍♀️
Cnm sakin olmanı ve yemek konusuna takılmamanı öneririm, büyüdükçe hem inatlaşmaları hem de yememeleri artıyor, bnö büyük tüm gün 2 bardak sütle geziyor, eskiden pilav makarna yumurta yerdi artık onlar da yok. Tükendim bittim sürekli onu ye bunu ye demekten desem de ywmiyor yemiyor yemiyor

Cnm sakin olmanı ve yemek konusuna takılmamanı öneririm, büyüdükçe hem inatlaşmaları hem de yememeleri artıyor, bnö büyük tüm gün 2 bardak sütle geziyor, eskiden pilav makarna yumurta yerdi artık onlar da yok. Tükendim bittim sürekli onu ye bunu ye demekten desem de ywmiyor yemiyor yemiyor
Zayıf cedarice cidden zayıf 🙄 geriliyorum nedense bugün ağladım 2 kez hemde . Emzirme işi bitse düzenli uyanmadan uyusam belki böyle olmayacak ama

Biz 10 gündür belki daha fazla öyleyiz. Yemiyor. 4 5 gündür kaka da yapmadı. Pazartesiye randevu aldım kan değerlerine baktıracağım

Zayıf cedarice cidden zayıf 🙄 geriliyorum nedense bugün ağladım 2 kez hemde . Emzirme işi bitse düzenli uyanmadan uyusam belki böyle olmayacak ama
Zayıf olsun ne kaybeder, kan değerleri gayey güzel çocuğunun herkes gürbüz olmak zorında değil ki seninki minyondur çıtıdır pıtıdır. İpek de öle 7/24 yiyor, millet bu sürekli aç diyor, ama 1 adet hoşveş gofreti yarım saatte bitiriyor mesela yaval yavaş yiyor. Ama hala 10 kilo, aylardır 10 kilo boyu da kısa. Yemekle alakalı değil bence. Abla hiç yemiyor çocukken de yemezdi 20kg boyu uzun yaşına göre.
Zayıflık hastalıj değil, emdiği yeter ona, havalar sıcak, 2 yaş zımbırtısı, dişler yememek için çoook sebepleri var yani

Zayıf olsun ne kaybeder, kan değerleri gayey güzel çocuğunun herkes gürbüz olmak zorında değil ki seninki minyondur çıtıdır pıtıdır. İpek de öle 7/24 yiyor, millet bu sürekli aç diyor, ama 1 adet hoşveş gofreti yarım saatte bitiriyor mesela yaval yavaş yiyor. Ama hala 10 kilo, aylardır 10 kilo boyu da kısa. Yemekle alakalı değil bence. Abla hiç yemiyor çocukken de yemezdi 20kg boyu uzun yaşına göre.
Zayıflık hastalıj değil, emdiği yeter ona, havalar sıcak, 2 yaş zımbırtısı, dişler yememek için çoook sebepleri var yani
Ay doktor benim oğlana boyu gayet iyi dedi . Biraz genetik ve aşırı hareketli fazla kaka yapıyor dedi . İçinde kalori yüklü olan sütler var ya onlar önerdi hatta ve numune verdi denemem için . Benim oğlan içmedi . Ama doktor çocuk yiyor aslında dedi anlattıklarımdan . Şimdi buraya yazıp nazar olsun istemiyorum. Sende bende emzirme ile ilgili sorun yaşadık ya resmen fobi oldu bende . Çocuk 1 öğün yemese beyni uğulduyor. Bende hiç yemezmişim annem hep zorlaşmış çocukluk tramvalarım var durup durup ortaya çıkıyorlar 😟

golgefeslegeni golgefeslegeni doktora gittiniz mi canım ? Eğer daha gitmediyseniz doktoruna bu aylarda normalde kaç kg almaları lazım sana zahmet olacak ama sorarsan sevinirim .
Canım gittik şimdi bakabiliyorum nete kan verdik idrar torbasını evde taktım yapar yapmaz babam götürecek sonuçlar için arayacaklar o zaman sorayım. Bu arada 500gram vermişiz

Canım gittik şimdi bakabiliyorum nete kan verdik idrar torbasını evde taktım yapar yapmaz babam götürecek sonuçlar için arayacaklar o zaman sorayım. Bu arada 500gram vermişiz
Yaaaa 😢 offf aynı benim oğlum da öyle olmuştu gölge çok üzülmüştüm inşallah sorun çözülür

X