2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Yok daha bizim ogretmenden ses soluk da yok canim. Sinif kalabalik kaci hangi gun gelecek soylemedi. Servis ayarlamamiz lazim. Benim ikizlerle goturup alma gibi bi sansim hic yok. Tek gonderemem cok fazla ara sokak ve cadde gecmesi gerek. Bende bi acilsin da duzen otursun 1 2 hafta sonra yollayayim diyorum. Yanlis bilmiyosam 1 2 vakayi gecerse okulda direk kapatilacakmis o okul dogru mu
Onu bende tam bilmiyorum. Ufak çocuklarla okul yolu sıkıntı olur senin için. Bu dönem gitmese geri kalacak ama devamsızlık yok diye biliyorum. Hayırlısı olsun hakkınızda.

Benim oglan da anaokuluna başlayacaktı, geri kaldı. Göndermedik.

Evlat olunca insan 2 kez 3 belki kaç kez düşünüyor. 😕

Olmadı okul müdürü ile bir görüşün derim

Onu bende tam bilmiyorum. Ufak çocuklarla okul yolu sıkıntı olur senin için. Bu dönem gitmese geri kalacak ama devamsızlık yok diye biliyorum. Hayırlısı olsun hakkınızda.

Benim oglan da anaokuluna başlayacaktı, geri kaldı. Göndermedik.

Evlat olunca insan 2 kez 3 belki kaç kez düşünüyor. 😕

Olmadı okul müdürü ile bir görüşün derim
Dilekce verip yollamama sansim var yok sayilmicak ama iste okuldaki gibi de disardan ne kadar ogrenebilir. Hele ki benim yardimim bu kadar azken. Ogretmenden bi ses ciksin diye bekliyorum. Elbet bi aciklama yazar gruba

@laiyka doktora sormadan perinatolog araştırsam ayıp olur mu acep? benimki kendi yapacak sanırım, oyle anladım gibi.
bir de İngiltere veya Amerikaya kan gönderiliyormuş genesis serenity test adı altında bilgin var mı?
bebişiniz sağlıklı mı bende buradan araştırıp serenity yaptım 10 günde sonucumu yolladılar. sağlıklı geldi. öyle mutluyum ki sizin gibi yazan annelere çok teşekkür ederim

ben de seren
ben tam kahve hastasıydım :kahve: yaklaşık 7.haftadan beri içemiyordum tiksinmiştim
şimdi 2 gündür ancak sütle içebiliyorum 1 fincan sabahları. ne tuhaf butun rutinimiz alışkanlıklarımız değişiyor

hayırlı uğurlu olsun canım :KK200: güzel haberlerini duyacağız inşallah

ilaç kanın geldiği yüzeysel enjekte edilmemiştir canım ya korkma karışmıştır kana çoktan :super:

günaydınn güzel haberler alırsın inşallah kuzu :KK200: ben de ikili testin sonucunu almaya gideceğim yarın inşallah iyi çıkmıştır

kolay gelsin canım dikkate et kendine

inşallah canım hayırlı haberler alırsın inşallah

@laiyka bi arkadaşım daha yaptırmış yurtdışına genesis serenity test'ten kafam karıştı yaptırsam mı diye
serenity yaptırdım buradaki yorumlara bakıp sonucum hemencecik geldi bebişiniz sağlıklı mııı benim sonucum sağlıklı geldi. bir de normal trizomiler hariç akdeniz ırkında en sık görülen delesyonlara da baktılar sıkıntı çıkmadı.

Selam kzlar kontrole gidenlere masallah kuzular iyi💕 hepsini okuyamadim. Bugun yine kontroldeydm bnde bir bebegim geri kaliyo 2 3 haftadir bu sorun basladi kordonda bi damar eksik oldgundan🙁 ileriki haftalarda gelisimi etkilr yaziyordu. Dr yine normal gordu minik olan 1 hfta geri kiloda ckti obur bebekde onden gidiyo zilli😀 2 ve 1.5 kilo olmslar nst iyi ckti cok sukur🙏 benim kaslmalar aksam oluyo genelde gerci😊haftaya yine kan verckmsm karacigri takp icin🙄
Merhabalar ben bugün aynı şeyi öğrendim ve aminosentez istediler siz yaptirmismiydiniz bi sorun yaşadınız mı Allah bağışlasın sizlere de sağlıklı olsunlar hep

Merhana hanımlar kaç zamandır bu grubu arıyordum nasılsınız neler yapıyorsunuz benim ikizlerim 16 aylık oldular aynı zaman da çalışıyorum zorlu ve yıpratıcı ama geçinip gidiyoruz🥰

Kızlar hepinize merhaba 🖐
Ben mayıs ayı tüp bebek yaptıranlardan geliyorum ☺️ bugün opu günümdü iki gün önce e2 degerlerim yüksek çıkmış. aranızda opu dönemi e2'si yuksek çıkıp transfer zamanı (taze transfer-3/5 gün sonra) normal değere inen var mı acaba? doktorum protein ağırlıklı beslenmem gerektigini söyledi. Kısa zamanda normal değere döner mi dönmez mi bilmiyorum.

X