2019 dgs ye hazırlanıyoruz

Sizlere birşey sorsam bayanlar belki bilginiz vardır kardeşim için soruyorum
DGS girdi aynı zamanda üni sınavına da girdi iyi bir puan aldı öylesine tercih yapmıştı ki 4.yıllık bir üni kazandı DGS malum hala başlamadı tercihler sorum şu
Üniye kayıt yaptırdı diyelim DGS açıklanmama durumu olabilir mi ? Çakışacak çünkü DGS olmazsa diye de kazandığı üni den olmak istemiyor ama öyle bir duyum var ortada örgün eğitim okur görünürken DGS sonucun açıklanmaz diye birşey var mı ?
Merhaba.Aciklanmama durumu derken demek istediğinizi anlayamadım.dgs sonucu elbette belli olur sanırım tercihte yapabilir ama kayıt için sanırım diğer üniversiteden kaydı alması gerekir.Çok emin değilim uzun zaman oldu bu konularla ilgilenmeyeli 2.universitefalan birşeyler yapilabiliyordu.ama iki okulda devam zorunlulugu sözkonusu ise zaten mutlaka birine devam edebilecek

2019 dgs yi benim gibi kazanamayan ya da kazanan varsa sorum sizlere... tek bir kaynak alıp ondan ilerlemek istiyorum önerebilceginiz bir yayın var mı?

merhaba arkadaşlar ben de ders çalışıyorum bir ay sonra sınavım var, odaklanmam lazım ama dikkatim çok dağınık. gün içinde evdeyim izinedyim, 5te kızım kreşten geliyo o zamana kadar olan saatleri güzelce planlamam lazım, ayrıca telefona çok bakıyoum whatsappa falan, bana motivasyon için bişeyler yazabilir misiniz? dikkati toplamak ve verimli çalışmak için nerele dikkat etmeliyim?

merhaba arkadaşlar ben de ders çalışıyorum bir ay sonra sınavım var, odaklanmam lazım ama dikkatim çok dağınık. gün içinde evdeyim izinedyim, 5te kızım kreşten geliyo o zamana kadar olan saatleri güzelce planlamam lazım, ayrıca telefona çok bakıyoum whatsappa falan, bana motivasyon için bişeyler yazabilir misiniz? dikkati toplamak ve verimli çalışmak için nerele dikkat etmeliyim?
Kazanmayı neden istediğinizi düşünün.Bunun size neler sağlayacğını hayatınızın nasıl değişeceğini.Kazandıktan sonrası için kendinize bir ödül belirleyebilirsiniz.Ama bence hayatta istenildiğinde yapılamayacak hiçbirşey olmadığını kurduğumuz hayaller için çabalamanın bize stres değil huzur getirdiğini anlamak önemli.Hayatta ilahi bir düzen var evet o yüzden kader gayrete aşıktır..

dgs matematikte kaynak öneriniz var mı? yediiklim aldım ama bildigim konuları bile cozemiyorum sorular fazla karısık geldi

Ben aöf den acil durum ve afet yönetimi okuyorum bu sene tekrar sınava girecegim ama şuan okudugum bölüm den de dgs düşünüyorum tam olarak nasıl oluyor bu sınav mesela ben dgs den çokk yüksek aldım ama mezuniyet ortalamam düşük bu tercih yaparken etkiler mi

X