2019 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    280
Merhaba benim de oğlun 12 Kasım doğumlu biz de henüz konuşamıyoruz anne baba dede busu ver

Merhaba benim oğlum da 12 Kasım doğumlu baba anne bu yani su ver ba yani bak gel ve meme kelimelerimiz var sadece daha çok derdini göstererek anlatıyor ne desek yapiyir sorduğum herseyi gösteriyor sosyal cok seviyor cocuklari ben de bazen kafama takıyorum ilk oglum bu yaşlarda konuşuyordu ister istemez kıyaslıyor insan doktor sizi anlıyorsa sorun yok dedi 3 yaşına kadar konuşur dedi biz de bugün bir oyun grubuna kaydettik her hafta 1 saat babasıyla gidip 5 kişilik bir grupla etkinlik yapacaklar umarım faydası olur cevre de her gören konusmuyor mu diye sorunca moralim bozuluyor
Bende çevremde oyun grubu aradım ama malesef bulamadım hep kreş olarak okul öncesi eğitimleri var. Çevremde malesef yaşıtlarıda pek çok sevindim sizin adınız dahada faydası olacağına eminim konuşmasına . Bende açıkçası mayısa kadar sonra 3 yaşa kadar beklemeyi düşünüyorum doktor için çünkü dediğiniz gibi çoğu söylediklerimizi anlıyorlar istemedikleri şeyler olursa da hal ve hareketlerinden belli ediyorlar. Zeka geliştirme kitap seti aldık çoğu gösterdiğim meyve sebze hayvan nesneleri isimlerni söylemeselerde gösteriyorlar. Hayvan seslerini çıkarıp vücutlarındaki bölgeleri sorduklarımızda gösteriyorlar . Bu yüzden biraz daha beklemeye karar verdim bi yandanda hamileyim çok stres yapmak istemiyorum açıkçası. İnşallah çoğu annenin tecrübe edindiği gibi bi anda konuştuklarını görürüz bizde diyelim

Merhaba, herkes nasıl? Bir sorum olacaktı... Bebekleriniz öğle uykusu yapıyor mu? Akşam kaç gibi uyuyorlar? Kaç gibi yatırıyorsunuz?
Benim bebeğimin uykusu geliyor ama yattıktan sonra uykuya dalamıyor. 1,5 saat sürüyor uykuya dalması 21:30 gibi uyuyor ama çok geç oluyor ona.

Merhaba, herkes nasıl? Bir sorum olacaktı... Bebekleriniz öğle uykusu yapıyor mu? Akşam kaç gibi uyuyorlar? Kaç gibi yatırıyorsunuz?
Benim bebeğimin uykusu geliyor ama yattıktan sonra uykuya dalamıyor. 1,5 saat sürüyor uykuya dalması 21:30 gibi uyuyor ama çok geç oluyor ona.
Merhaba, benim oğlum sabah 9,30 gibi kalkıyor öğlen 13:30 gibi uyuyup 15:30-16-00 gibi kalkıyor akşam da 21:00-21:30 gibi uyumuş oluyor. Bazen kaymalar yalanıyor ama genel rutinimiz bu öğle uykusu uyuyorsa çocuklar için en ideal gece uykusu 21:00-21:30 dur geç değil yani

Şeker bana ait değil, yani sekerden kaynakli şu fazlaligim yoktu benim, alıntı yaptığım kullanıcıya ait bahsettiginiz durum

. Benim.iki gebelikte de sebebi bulunamayan.erkrn doğum yaşandi. Bobrek veye su sorunu yasamadim. Çok erken haftalarda doğum başladı. Farklı perinatologlara gittik stres olmayın, ileriki haftalarda calismayin denildi, bir şey bulamadılar. Benim durum çok ayri
Merhaba canım çok sevindim hamile olmana. Sen beni hatırlamazsun galiba ama ben seni hiç unutmuyorum acını seninle yaşamıştım. Rabbim sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️

Şeker bana ait değil, yani sekerden kaynakli şu fazlaligim yoktu benim, alıntı yaptığım kullanıcıya ait bahsettiginiz durum

. Benim.iki gebelikte de sebebi bulunamayan.erkrn doğum yaşandi. Bobrek veye su sorunu yasamadim. Çok erken haftalarda doğum başladı. Farklı perinatologlara gittik stres olmayın, ileriki haftalarda calismayin denildi, bir şey bulamadılar. Benim durum çok ayri
Merhaba canım çok sevindim hamile olmana. Sen beni hatırlamazsun galiba ama ben seni hiç unutmuyorum acını seninle yaşamıştı. Rabbim sağ salim bebeğini kucağına almayı

Merhaba iyiyiz çok şükür canım. Benim kızım öğle uykusunu bıraktı 2 ay falan oldu memeyi bırakınca uykuyu da bıraktı akşam 9 gibi uyuyor. Sabah 9 gibi uyaniyor

Merhaba canım çok sevindim hamile olmana. Sen beni hatırlamazsun galiba ama ben seni hiç unutmuyorum acını seninle yaşamıştım. Rabbim sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️
Cok tesekkur ederim, çok incesin. Bu kez sağlıkla kavuşurum ben de sizin gibi inşallah 🙏🏻

Merhaba nasılsın canım 😌 büyüdükçe sendromlarin siddeti de büyüyor valla 😅
İyiyim canım sen nasılsın 🥰 aynen valla öyle oluyormuş bir ara yeni dogandan beterdik şimdide pek iyi sayılmayız hersey olumsuz cümlelerle geri dönüş yapıyor 😂 yapamam edemem açamam gidemem gelemem yiyemem 😂

İyiyim canım sen nasılsın 🥰 aynen valla öyle oluyormuş bir ara yeni dogandan beterdik şimdide pek iyi sayılmayız hersey olumsuz cümlelerle geri dönüş yapıyor 😂 yapamam edemem açamam gidemem gelemem yiyemem 😂
Birebir aynıyız 🤣 bende iyiyim tesekkur ederim canim bu arada hayirli olsun gebelik takvimi eklemissin yeni bebis geliyor sanırım planli gebelik miydi 🥰🥰

Birebir aynıyız 🤣 bende iyiyim tesekkur ederim canim bu arada hayirli olsun gebelik takvimi eklemissin yeni bebis geliyor sanırım planli gebelik miydi 🥰🥰
Sağol canım hayırlı olur inşallah 🥰 iki yıllık diyetli ve hala süren alerji geçmişiyle nasıl cesaret ettim bende bilmiyorum ama planliydi inşallah çok zorlanmayiz mevayla birlikte🤷‍♀️
Memleketten uzakta evde tek başına çocuk olmak zormuş yine arada baya yaş farkı olacak ama en azından birlikte oyun oynama dönemini yakalar diye düşündük

Sağol canım hayırlı olur inşallah 🥰 iki yıllık diyetli ve hala süren alerji geçmişiyle nasıl cesaret ettim bende bilmiyorum ama planliydi inşallah çok zorlanmayiz mevayla birlikte🤷‍♀️
Memleketten uzakta evde tek başına çocuk olmak zormuş yine arada baya yaş farkı olacak ama en azından birlikte oyun oynama dönemini yakalar diye düşündük
Bizim de alerji gecmisimiz var malesef hala da devam ediyor insallah kucuk bebisinde boyle bi sıkıntı yaşamazsın 🤲🏻 baya degil ya ideal bence daha erken olmasi zorlar bence anneyi gerci yas farki kac olursa olsun zorlar da 😅 saglikla gelsin gerisi önemli degil bende nasipse yaza dogru düşünüyorum bakalim neler olacak 🥰

Bizim de alerji gecmisimiz var malesef hala da devam ediyor insallah kucuk bebisinde boyle bi sıkıntı yaşamazsın 🤲🏻 baya degil ya ideal bence daha erken olmasi zorlar bence anneyi gerci yas farki kac olursa olsun zorlar da 😅 saglikla gelsin gerisi önemli degil bende nasipse yaza dogru düşünüyorum bakalim neler olacak 🥰
İnşallah canim 🥰sağlıkla gelsin alerjisiz🤲🏻 sizinde seneye sağlıkla gelsin İnşallah hersey güzel olsun 🥰🥰

X