2019 OCAK ANNELERİ BEBİŞLERİNİN CİCİLERİ

HuzuRRR

Bşlngç:73.0 Gncl:70.0🔴KIRMIZI TAKIM🔴
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2015
6.405
25.455
30
:anneadayı:2019 OCAK ANNELERİ:anneadayı: BEBİŞLERİNİN CİCİLERİ:anne:

Evet ocak anneleri...sayfamıza hoşgeldiniz miniklerinizle:KK49:
Burada bebişlerimizin gerekli eşyalarını ve cicilerini paylaşma alanımız:dondurma::dondurma::dondurma: Böylece birbirimize hem destek olup hemde unuttuklarımız varsa hatırlama şansımız olacak:KK15::rapci:
Tüm anne adaylarıma bebeklerini sağlıkla kucağına almalarını dilerim:anne::anne::anne:
Bizim için renkli bir başlangıç olsun:halay::halay:Sağlıcakla cicilerimizi kullanmak nasip etsin rabbim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

İlk resim benim prensesimin cicilerinden gelsin insatgramda kozabebek sayfasindan aldiğim yumuşacik pamuk gibi ve askilariyla beraber geldi 1 tanesi de kutuda gelmisti

Eklentiler

• 20180906_184552-min.jpg
    20180906_184552-min.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 372
  • 20180906_184555-min.jpg
    20180906_184555-min.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 339
  • 20180906_184559-min.jpg
    20180906_184559-min.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 345
  • 20180906_184604-min.jpg
    20180906_184604-min.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 395
  • 20180906_184619-min.jpg
    20180906_184619-min.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 382
İlk resim benim prensesimin cicilerinden gelsin insatgramda kozabebek sayfasindan aldiğim yumuşacik pamuk gibi ve askilariyla beraber geldi 1 tanesi de kutuda gelmisti
Çok güzeller cnim güle güle kullanın aldıklarını kizcenle

Harikalar canım güle güle hayırlı günlerde inşaAllah bizde mavişleri aldık çokça :anneadayı: fakat biz siteyi kullanmayı pek beceremiyoruz malesef. Resim nasıl yükleniyordu? Bende atayım size inşaAllah :emir_bebek:

Çok güzeller cnim güle güle kullanın aldıklarını kizcenle
Amin canim insallah
Harikalar canım güle güle hayırlı günlerde inşaAllah bizde mavişleri aldık çokça :anneadayı: fakat biz siteyi kullanmayı pek beceremiyoruz malesef. Resim nasıl yükleniyordu? Bende atayım size inşaAllah :emir_bebek:
tesekkur ederim amin insallah mesaj yazma bolumunde dosya yukle yaziyor ordan atiyorsun canim fotografi

Merhabalar buda kızımın hastane çıkışı, sevgili annelerim ben 21 haftalığım yememe içmeme çok dikkat ediyorum abur cubur yemiyorum akşam 8 sen sonra meyve bile yemiyorum onun dışında gün içinde ceviz süt meyve yoğurt düzenli yiyorum kahvaltı dışında ekmek yemiyorum ama 8 kilo aldım, neden bu kada hızlı alıyorum anlam veremedim :KK43: çok strese giriyorum :KK43:

Eklentiler

• 4B3DB765-4EDA-475F-8828-E31ECADF6AD1.jpeg
    4B3DB765-4EDA-475F-8828-E31ECADF6AD1.jpeg
    29 KB · Görüntüleme: 351
Merhabalar buda kızımın hastane çıkışı, sevgili annelerim ben 21 haftalığım yememe içmeme çok dikkat ediyorum abur cubur yemiyorum akşam 8 sen sonra meyve bile yemiyorum onun dışında gün içinde ceviz süt meyve yoğurt düzenli yiyorum kahvaltı dışında ekmek yemiyorum ama 8 kilo aldım, neden bu kada hızlı alıyorum anlam veremedim :KK43: çok strese giriyorum :KK43:
masallah gule gule giysin bebisin sikinti etme birsey olmaz bebegin iyi olsun yeter nasil olsa dogumdan sonra verirsin odem ve sisiliklerde giriyor isin icine

masallah gule gule giysin bebisin sikinti etme birsey olmaz bebegin iyi olsun yeter nasil olsa dogumdan sonra verirsin odem ve sisiliklerde giriyor isin icine
Sizin de prensesiniz olacak maşallah, onun da cicileri çok güzel, hastane çantasını ne zaman hazırlayacaksınız, bir de prenseslerin Doğum tarihleri çok yakın, benim ki de 23 oda k görünüyor siz kaç kilo aldımız

Sizin de prensesiniz olacak maşallah, onun da cicileri çok güzel, hastane çantasını ne zaman hazırlayacaksınız, bir de prenseslerin Doğum tarihleri çok yakın, benim ki de 23 oda k görünüyor siz kaç kilo aldımız
evet canim allahin izniyle sagol hastane cantasini oglumdaki gibi doguma yakin hazirlamayi dusunuyorum allahin izniyle ben baslangictan bu yana sadece 2 kilo aldim:) bebegim saglikli dogsunda veririm yine oglumda 8 kilo almistim toplamda bundada daha az alirim insallah oglumda emzirme doneminde cok aldim dikkat etmedim hic dikkat edecegim bunda insallah

evet canim allahin izniyle sagol hastane cantasini oglumdaki gibi doguma yakin hazirlamayi dusunuyorum allahin izniyle ben baslangictan bu yana sadece 2 kilo aldim:) bebegim saglikli dogsunda veririm yine oglumda 8 kilo almistim toplamda bundada daha az alirim insallah oglumda emzirme doneminde cok aldim dikkat etmedim hic dikkat edecegim bunda insallah
Maşallah çok az almışsınız, benim ilk deneyim tecrübesizliğinin verdiği birseydi yada bünyem yatkındı kiloya galiba, bilmiyorum

Çok güzeller. Güle güle kullanın. Ben henüz birşey almadım canım. Yavaş yavaş almaya başlayayım ben de.

merhaba,
Koza bebekten aldığınız ürünlerin kalitesinden memnun musunuz

merhaba evet kesinlikle kaliteli yumusaciklar ve resimdeki gbi renginde hc solma falan yok resimdeki gbi geliyor
mesajınızdan sonra web sayfalarını inceledim ürünler cok güzel ve fiyat olarak da uygun görünüyor o yüzden size danışmak istedim

kizlar benim ilk bebegimde evimiz kaloriferliydi simdi sehir degistik klimayla yeni dogan bebek nasil olacak banyoyu kucagimda yaptiriydum ama simdi evin tamami sicak degil farkli geliyor bu durum bana nasil giydiricem hep battaniyeye mi saricam ince giydiremicek olmama cok uzluyorum Ev sahibimiz kabul etmedi dogal gaz dosemeyi

X