Gebeliğe Hazırlık 2019 yılında anne olmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

teacheralla

Güzel günler göreceğiz.
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2012
855
1.141
32
2018 de olmadı nasipse 2019 da bebislerimizi kucağımıza almak nasip olur insallah. :dua::dua::dua:
:anne::emir_bebek::emir_bebek: Allah gönlümüzden geçeni hakkımızda hayırlı eylesin. İsteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. O halde bi wishlist yapalım. Kendimden başlıyorum listeye. Hepimiz en yakın zamanda :anne::emir_bebek::halay::anneadayı: gebe kalıp bebislerimizi kucağımıza alalım.

1. teacheralla teacheralla :dua::anneadayı::anne: Bat 5 Mayıs
2. Neic Neic :dua::anneadayı::anne: Bat 6 Mayıs
3. F feray06 :dua::anneadayı::anne: bat 21 Nisan
4. M Mermaid6734 :dua::anneadayı::anne: 19 Nisan

5. cibi35 cibi35 :dua::anneadayı::anne: 12 Mayıs
6. @Mirketcik :dua::anneadayı::anne:6 Mayıs.

7. @ela basak :dua::anneadayı::anne:16 Mayıs.
8. kahvecibaby kahvecibaby :dua::anneadayı::anne:15 Mayıs

9. D defne1453 :dua::anneadayı::anne:5 Mayıs.
10. @Queen21 :dua::anneadayı::anne:9 Mayıs.
11. B baharbebek001 :dua::anneadayı::anne:23 Mayıs
12. Ayca2533 Ayca2533 :dua::anneadayı::anne:5 Mayis
13. A Alya_sura88 :dua::anneadayı::anne:15 Mayis
14. hiranur3419 hiranur3419 :dua::anneadayı::anne:21 Mayis
15. @SedaGretchen :dua::anneadayı::anne:5 Mayis
16. @gkymc :dua::anneadayı::anne:5 Mayis

Son düzenleme:
Benim de 3 mayıs. Hayırlısıyla hepimiz şu güzel günlerde güzel haberleri alırız inşallah :KK200::anneadayı:

27 nisan bat. Regl sonrasi 9 11 13 14 ve 16. Gunleri degerlendirebildik. Ovulasyon testi vs kullanmiyorum. Takvime gore bir kac gun daha deneyecegiz. Allah bir an once saglikli bir gebelik nasip eder ins bana ve isteyen herkese.

6 gün vardı adetime erken gebelik testleri de bir hafta öncesinden sonuç vermiyo mu?
Zaten hiç bir belirtim de yoktu yine ufak bir ümit bekliycem adetimi

Yumurtlama gününün üzerinden en az 10 gun geçmesi lazım. 20sinden önce test yapma. Sadece moralini bozarsın canim.

Dun sabah uyandigimda sol gosum sisti, yazmistim buraya... gun icinde daha da artti o.. isyerinde aksmi zor ettim. Eve geldim bi baktim, gogus uclarinin etrafinda bi morarma var..hem sislik hem morarma hem aci... korktum baya... esim de korktu... netten baktim.. ya gebelik ya da meme kanseri belirtisi dio ins. Gebeliktr, korktum cok... ama gebelikse de zormua bu gebelik, butun gece uyuyamadim acidan

Dun sabah uyandigimda sol gosum sisti, yazmistim buraya... gun icinde daha da artti o.. isyerinde aksmi zor ettim. Eve geldim bi baktim, gogus uclarinin etrafinda bi morarma var..hem sislik hem morarma hem aci... korktum baya... esim de korktu... netten baktim.. ya gebelik ya da meme kanseri belirtisi dio ins. Gebeliktr, korktum cok... ama gebelikse de zormua bu gebelik, butun gece uyuyamadim acidan
Ayy inşallah gebeliktir hemencik alırız güzel haberleri

Kızlar Merhaba!.regl dün olmam gerekiyordu hala bekliyorum . Size sorum şu belirtiler adet öncesi belirtileri ile aynı mı olur? Yani şuan bel ağrısı göğsüm şişti aynıları yaşıyorum

X