2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

Hiç bilmiyoruz doktorlar da bir şey diyemedi çocuk hematoloji onkoloji servisinde 1 ay süründük😔. Çok korktum kötü bir şeylerden suphelendiler falan sonra acaba aşıdan mı dediler. Bilemediler düzeldi neyseki sonra.. cok şükür elhamdülillah ❤❤
Şimdi yine aynı korkuları yaşamaktan korkuyorum hemşire imza verip yaptirmayabilecegimizi söyledi ama bir yandan da acaba yaptirmazsak baska sorun olur mu diye ikilemde kaldık🥴 zaten 1 Yaşında da aynı asi var o zaman sorun olmamıştı bizde.

Endiselenmekte haklisin.Benim de basim gelse acaba derim yaptirayim mi diye.Valla bi kizamik salgini var dediler.Yaptirin dediler ondan yaptiriyoruz.Gerci tum asilarini yaptirdik ta.1 yasta da mi ayni aşı var. Hic bilmiyodum.

Endiselenmekte haklisin.Benim de basim gelse acaba derim yaptirayim mi diye.Valla bi kizamik salgini var dediler.Yaptirin dediler ondan yaptiriyoruz.Gerci tum asilarini yaptirdik ta.1 yasta da mi ayni aşı var. Hic bilmiyodum.
Evet canım biz ilk kizimda 1. Yasda da yaptırdık hatta o zaman 9. ayda yoktu belli yerlerde vardı 9. Ay aşısı, biz de o kirsaldaydik o zaman. Şimdi herkese koymuşlar sanırım. Hemsiremiz 1. Yaş asisinda da kkk aşısı var isterseniz o zaman yaptırın dedi bize, bunu yaptırmazsanız imza verin dedi.

Merhaba bnm kızlar 13 aylık oldu uyku hala yok gündüz 3 kere yarımşar saat gece 11 den önce yatmazlar gece en az 4 kere uyanırız iştah desen yemeden yaşıyorlar desem yeridir birbirlerini cok kiskaniyorlar biri kucağıma gelse diğeri yanimda bitiyor benide al diye bende zaten birine ne yapıyorsam digerinede yapiyorum kiskanmasin diye ama gene de cok kiskanclik var birde küsme huyumuz var tabi birisi çok yaramaz kardeşini mahvediyo daha saçını çekiyor vuruyor bir kaç gündür de koltuklara tırmanmaya başladılar yanlarından ayrılamıyorum hiç bu Arada hala yürüyemiyor ve konuşamıyorlar kullandıkları tek kelime baba sizlerde durum nasıl cocuklar arasi dengeyi nasıl kuruyorsunuz ve ev islerini nasıl yapıyorsunuz ben hiçbirşeye yetişemiyorum ( yalniz bakiyorum yardim edecek kimsem yok )

Kızlar yazacaklarım size moral olsun, 30+6 da tek yumurta ikizlerim doğdu. Biri 1300gr diğeri 900 grdı hiç yüzlerini bile görmeden acilen küveze alındılar, çok sıkıntılı 35 gün geçirdiler bi kaç kez solunumları durdu, dolaşımları zayıftı, komple kanları değişti, mama destekli beslendiler hep, ( ozaman 20 aylık olan diğer oğlumdan fırsat bulamadığım için emziremedim) 5 aylıkken ek gıdaya geçtim şuan 15 aylıklar tosun oldular küvezden çıkarken doktor gelişimlerini takip edicez nörolojik olarak geriden gelebilirler demişti şimdi yürüyorlar hatta duvarlara tırmanıyorlar 🙈 herhangi bir geri durum yok, kiloları da gayet iyi, bunları anlattım ki erken doğdu, kilosu az diye üzülmeyin daha çabuk büyüyorlar
28. Aydan bildiriyorum büyüdükçe daha da zorlaşıyor haberiniz olsun umuda kapılmayın büyüyünce rahatlarım diye :))

X