2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

perikanadi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2013
8.051
6.332
Merhabalar.
Allah nasip ederse ben 2019 ikiz annesi olacağım.
Varsa benim gibi 2019 da ikizlerini dünyaya getirecek olan annelerle beraber olmak istiyorum burada.
Hayatımda ilk defa olduğu için bir çok yaşanmışlığa ortak hayata ihtiyacım var.
Biz ikiz olduğunu 7. haftada öğrendik.
Bugün kontrolden geldik.
İkisi de 9+4 olmuşlar aynı gidiyorlar ve çift yumurta ikizlerim..
Sizlerle de her günü her şikayeti her duyguyu paylaşmak istiyorum anneler..
2018-08-03-12-22-47-687.jpg 2018-08-03-12-22-20-233.jpg :nazar::nazar:

Ya maşallah Allah sağlıklı bi şekilde kucağına almanı nasip etsin. Genetik olarak mi ikizleriniz oluyor, sülalenizde sizden başka ikizi olan var mı?
Allah razı olsun inşallah..
Benim ailemde yok canım..
Eşimin amca oğullarında var bi tane.
Bi ay sadece klomen kullandım ben ona yoruyorum herkeste aynı etkiyi yapmıyor ama bana nasip oldu çok şükür demek ki..

Allah razı olsun inşallah..
Benim ailemde yok canım..
Eşimin amca oğullarında var bi tane.
Bi ay sadece klomen kullandım ben ona yoruyorum herkeste aynı etkiyi yapmıyor ama bana nasip oldu çok şükür demek ki..

Olabilir belkide, ama doğal yolla ikiz olması için genetik geçiş gerekli sanırım. Tüp bebek, ilaç kullanımı vs. Dışında.

Olabilir belkide, ama doğal yolla ikiz olması için genetik geçiş gerekli sanırım. Tüp bebek, ilaç kullanımı vs. Dışında.
Tabi ki canım.
Bana kalırsa da klomenden dolayı.
Gerçi her kadının fazla yumurtası olabiliyor ama nasip ben de ikisi de döllenmiş demek ki :)

Tabi ki canım.
Gerçi her kadının fazla yumurtası olabiliyor ama nasip ben de ikisi de döllenmiş demek ki
Tabi ki canım.
Gerçi her kadının fazla yumurtası olabiliyor ama nasip ben de ikisi de döllenmiş demek ki :)

Aynen canım, kolaylıklar diliyorum. Allah yardımcın olsun.

Kızlar merhaba ben de ikiz hamileyim henüz çok yeni tabi sadece keseler göründü cumartesi kalp atışı duymaya gitcem umarım hiç bir sorun olmaz

Kızlar merhaba ben de ikiz hamileyim henüz çok yeni tabi sadece keseler göründü cumartesi kalp atışı duymaya gitcem umarım hiç bir sorun olmaz
Ne güzel , bende seninle aynıyım , sadece keseleri gördük ve cımartesi kalp atışını duyacağız kısmetse :) deli gibi korkuyorum, çok endişeliyim .. :/ inşallah sağlıkla kucağımıza da alırız..

Ne güzel , bende seninle aynıyım , sadece keseleri gördük ve cımartesi kalp atışını duyacağız kısmetse :) deli gibi korkuyorum, çok endişeliyim .. :/ inşallah sağlıkla kucağımıza da alırız..
Tebrik ederim canım hayırlı olsun aynı haftalarda olmamıza da Bi ayrı sevindim :) ben de öyle o kadar çok korkuyorum ki kötü bişey duyacağım diye inşallah yarın güzel haberler alırız

X