2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Merhaba arkadaşlar. Canım çok sıkkın. Bütün kontrolüm vardı. 12. Haftadayım. Amniyon sıvısı azlığı varmış. Bebek normal ama kese küçük. Bebeğe giden kan damarlarında direnç varmış. Zaten gebeliğin başından beri kan sulandırıcı iğne ve hap kullanıyorum buna rağmen direnç var. Canım çok sıkıldı. Bu haftalarda sıvı azlığı yaşayıp doğuma ulaşabilenle karşılaşmadım hiç. Yani internette okuduklarım bu yönde. Bütün ikili test de yaptık sonucu bir hafta sonra çıkacakmış. İki hafta sonra yine keseye bakacaklar. Nasıl geçecek bu iki hafta bilmiyorum.
Seninle hafta olarak ve yaşadığım bütün durumlar aynı ne olur naptın bana da anlat

Seninle hafta olarak ve yaşadığım bütün durumlar aynı ne olur naptın bana da anlat
Nazar değmesin hem çok yakışıklı hem çok hareketli hem çok akıllı bı çocuk oldu yani ben hala görüyorum ama kendiside detaylarini yazar sanırım 🥰

Çok sevindim inşallah benim kızımda sağlıkla doğar tutunur. ☺️🥰
İçinizi rahat tütün ilk haftalarda olabiliyor sonra düzeliyor stres oldukça bebeğide sıkıntıya sokarsiniz sağlıklı bı doğum geçirirsiniz insallah

Benim ki sadece sanci ağri olsa neyse kulak mantari ve intihap vardi 1 aydir devlet hastanesine git gel surekli yanniş tedavu uyguladilar sonuç o kadar aciyi boşu boşuna cektim ve özele gittim temizledi sağ kulak temizlenince anlaşildi ki delinmiş kulak zari onunda ağrisi cok zor bebek buyusun amelyat olcaksin dedi doktor devlette 2 ayri doktora gittim hele biri hiç kamera ile bile bakmadi eve git ilaçlarini iç tabi aşiri enfeksiyonda kulak zarim delindi ☹ayni zamanda genital bolgede de varis var oda cok zorluyor kendime az kaldi dayan diyorum surekli rabbim yardimcimiz olsun 🤲
Merhabalar aynı şeyi yaşamışız şu an kulak mantaeı olmuşum ve kulak zarım delinmiş sadece antibiyotik hap verdi doktor ve burun spreyi siz nasıl oldunuz geçti mi ne yapacağım çok ağrım var

X