2020 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    260
Alparslan çatlayacak ya da pipisini kopartacak. Hiç çişini tutan çocuk gördünüz mü kaka tamam da? Saatlerce turutuyor ağlıyor pipisini çekiştiriyor, tamam oğlum nereye istersen yeter ki yap modundayım bezde bağlatmıyor, gece uyurken bezledim ona da yapmamış bezi çekiştirmekten yırrtı artık. Çok zor benim çocuğum çok inat her aşamada hep zorlandık
Benim oğlum da çok inat,çok ters,çok aksi bir çocuk.olumsuz yanlarını saysam bitmez çünkü adamakıllı olumlu bir tarafı yok.istediği yemek olmazsa gece yarısına kadar aç kalıp kendini yerlerden yerlere atıp ağlayan bir çocuk gördünüz mü hiç?bu söylediğim en basit huyu.ve sadece bana ve babasına karşı bu kadar aksi,huysuz,inat..kreşte pırasa bile yiyen,kreşin en akıllı çocuğu olarak ilan edilen çocuk benle babasının yanında tam tersine dönüyor.ona karşı olan tutumumu değiştirmem gerek sanırım.çünkü 2 numaram da var artık.sinir sistemim gerçekten de kaldırmıyor.birgün sırf bu oğlumun huysuzluğu yüzünden ruh ve sinir hastalıkları hastanesine gönüllü gidip yatacam sanırjm.bir çocuk her uyandığında sebepsiz yere minimum yarım saat ağlar mı?evet ağlar,ağlıyor ! Önceki evimizde o ruh hastası babaannesi dört bir taraftan bana saldırmasın diye resmen ayakta uyurdum daha oğlum uyanmadan kucağıma alırdım ki sırf ağlamasın da o kadının telefonunu,sesini duymayım diye.ama şimdi yine aynı yine aynı yine aynı!hep ağlıyor heppppp.psikolojimiz bozuldu.sitede belki 100tane çocuk var ama sadece çınar’ın sesi var sitede.babası her akşam parka götürür ama her akşam sinir stresle gelir.artık adam da ne yapacağını,nasıl davranacağını şaşırdı.büyük bir çıkmazın içersindeyiz

MEB de öğretmen olan arkadaşlar 32. Hafta çalışabilir raporu aldınız mı ? Yaz tatilindeyiz ya rapor alacak mıyız gerek var mı yok mu bilemedim ?

Oğlumu wcye alıştıramadım.dün annem altını bağla artık,bebeğin de küçük,oğlun da küçük.oğlun wc için hazır değil.kendine de çocuğa da yazık etme dedi ve ben de bağladım

X