2020 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    225

Nasibeyn

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2020
760
295
30
Saçları dökülen arkadaşlara önerim olacak. Benim de saçlarım tutam tutam dökülüyordu baya açıldı kafam. Doğal Bıttım sabunu aldım sadece onunla yıkıyorum saçı sertleştiriyor ama dökülme epey azaldı
Ayy gercekten işe yarıyor mu bu sabun bende almayı dusunuyorum da

Gulguzeli2019

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2018
1.298
1.302
34
Neden uyumuyor bu bebis anlamıyorum her gün düzelecek diyorum nerden bakasan 4. Ayına girdiğinden berri düzen muzen yok 7 aylık olcak 7 aydır eşimle ayri ayri yatiyoruz çevreden yanlış yapıyorsun ayri yatmayin deniyor ama yapacak bişey yok sabaha kadar milyon kez uyanıyor dis olsa çıkardı şimdiye kadar benim gibi olan var mi ya

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 250 gün geçti.

Blue13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2016
102
76
35
Neden uyumuyor bu bebis anlamıyorum her gün düzelecek diyorum nerden bakasan 4. Ayına girdiğinden berri düzen muzen yok 7 aylık olcak 7 aydır eşimle ayri ayri yatiyoruz çevreden yanlış yapıyorsun ayri yatmayin deniyor ama yapacak bişey yok sabaha kadar milyon kez uyanıyor dis olsa çıkardı şimdiye kadar benim gibi olan var mi ya
Çok var, yanlız değilsin. İşin ilginci bizde de 4 aydan sonra oldu , 40 çıktıktan sonra düzene girmişti gecede 2-3 defa uyaniyordu.

Şimdi kaç kere kalktigimizi saymıyorum,bereketi kaçmasın🤦

Gulguzeli2019

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2018
1.298
1.302
34
Çok var, yanlız değilsin. İşin ilginci bizde de 4 aydan sonra oldu , 40 çıktıktan sonra düzene girmişti gecede 2-3 defa uyaniyordu.

Şimdi kaç kere kalktigimizi saymıyorum,bereketi kaçmasın🤦
Aynen bizde öyle idik 2. 3. Ay aha dedim ya demekki artık düzene girdik en son 11 de yatis gece 4 buçukta bir kere kalkar sabah 8 buçukta uyanisti 4. Aya girdik kabusa döndü resmen

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 250 gün geçti.

60gelsin

minik patili
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2011
2.224
560
Kızlar ben hala adet olmadım var mi benim gibi...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1746 gün geçti.

denizderin123

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
191
160
27
Bende hala olmadım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 249 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :93 Kg. Şimdiki Kilom :90 Kg.

Mervemm92

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
376
326
Biz de öyleyiz maalesef 3 aydır😔

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 264 gün geçti.

japon88

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2019
1.164
1.240
Kızlar herkese selam. Umarım herkes iyidir. 29 unda alerji testine gideceğimizden bahsetmiştim. Yumurta süt ve buğday alerjimiz çıktı. Bu sadece kanda bakılan bi de deri testi yapılacak. 9 şubatta. Bende masumdur diye hep bulgur makarna yiyordum meğer alerjenin kendisini yiyormuşum. Yumurta o kadar yüksek ki asla denemeyin bile dedi. 9. Ay ve 1. Yaş kkk asısı hastanede yapılacak. Yüksek ihtimal alerjiye bağlı olarak bağışıklığı düşük çıktı onun içinde 5 marta randevu verdiler. İmmünoloji bölümü takip yapıcak. Uykuyu siz bana sorun gecede 5 dk uykumuz yok artık. Sırf uyusun dinlensin diye bütün gece ayağımda kucağımda tutuyorum. Dinlensin ki gelişsin büyüsün bağışıklığı düzelsin. Ek gıda zaten hak getire. Sadece haşlama patates kereviz vs veriyorum. Adam akıllı beslenemeden nasıl düzelicez onu da bilmiyorum. Kafam allak bullak

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 275 gün geçti.

jeremh

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
431
421
Kızlar herkese selam. Umarım herkes iyidir. 29 unda alerji testine gideceğimizden bahsetmiştim. Yumurta süt ve buğday alerjimiz çıktı. Bu sadece kanda bakılan bi de deri testi yapılacak. 9 şubatta. Bende masumdur diye hep bulgur makarna yiyordum meğer alerjenin kendisini yiyormuşum. Yumurta o kadar yüksek ki asla denemeyin bile dedi. 9. Ay ve 1. Yaş kkk asısı hastanede yapılacak. Yüksek ihtimal alerjiye bağlı olarak bağışıklığı düşük çıktı onun içinde 5 marta randevu verdiler. İmmünoloji bölümü takip yapıcak. Uykuyu siz bana sorun gecede 5 dk uykumuz yok artık. Sırf uyusun dinlensin diye bütün gece ayağımda kucağımda tutuyorum. Dinlensin ki gelişsin büyüsün bağışıklığı düzelsin. Ek gıda zaten hak getire. Sadece haşlama patates kereviz vs veriyorum. Adam akıllı beslenemeden nasıl düzelicez onu da bilmiyorum. Kafam allak bullak
Geçmiş olsun çok zor gerçekten ama kaynağını bulmak hem seni hem bebeği rahatlatır diye düşünüyorum. Peki nasıl olacak şimdi ? Sıkı bir diyetle geçecekmiymiş belki bir diyetisyen yardımcı olur yemek listesi hazırlamana Allah sabır versin arkadaşım 😔

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 249 gün geçti.

Ozlm0907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
1.225
597
30
Kızlar dikis yerlerinizde kanama oldumu benim sivilce gibi basinda kanama olmus yani öyle cok kan gelmiyor da pecete ile silince belli oluyor. Bir problem olurmu sizce dar ic camasiri giymisim ondan mi acaba oldu bilmiyorum Dikis yeri mi acildi hic basina gelen oldumu

Eklentiler

• IMG-20210204-WA0026.jpeg
    IMG-20210204-WA0026.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 10

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 259 gün geçti.

japon88

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2019
1.164
1.240
Geçmiş olsun çok zor gerçekten ama kaynağını bulmak hem seni hem bebeği rahatlatır diye düşünüyorum. Peki nasıl olacak şimdi ? Sıkı bir diyetle geçecekmiymiş belki bir diyetisyen yardımcı olur yemek listesi hazırlamana Allah sabır versin arkadaşım 😔
Tek bir besin yok ki. Hangi birine bakıcaklar deri testinde de sadece talep edilene bakıyolarmış. Biz götürücez neyden şüpheleniyorsak. Hastanede diyetisyen yazdı zten liste ama o listeyi tek başıma bende yapıyordum zaten. Pekde bi etkisi olmadı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 275 gün geçti.

Bluemom

Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
330
435
28
Anneler nasılsıniz? Bebis yoğunluğundan kimse yazamıyor artık sanırım. Biz de bugün 2. Dişimizi patlattık baya mizmiz yapışık haldeyiz sabah 6dan beri uyumadı sipacik dolaşıyoruz evin içinde. Sorum var sizlere bebisler den bağımsız olarak. Doğumdan 3 ay sonra adet olmaya başladım ben hamilelik öncesi duzenimdeki gibi tam aynen devam etti. Derken bu ay baya bi gecikti. Var mi başına gelen bu sekilde? Neden oluyor olabilir acaba? (hamile değilim o kesin :) )

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 226 gün geçti.