2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Tuvalet eğitimini tamamlayan ya da başlayan var mi kızlar biz 19 aylığız 20 aydan sonra düşünüyorum ama ne olur bilmem
Canim ben gözlem yapiyorum..merdivenleri cikabiliyor mu bak.kaslari gelismis demek..tuvalet egitimi icin kitap aldjm.anlatiyorum da .2 kere de tuvalete aparat koydum ona oturtturdum.kakasi gelince soyluyor ama yetisemiyoruz

Canim ben gözlem yapiyorum..merdivenleri cikabiliyor mu bak.kaslari gelismis demek..tuvalet egitimi icin kitap aldjm.anlatiyorum da .2 kere de tuvalete aparat koydum ona oturtturdum.kakasi gelince soyluyor ama yetisemiyoruz
Canım benim oğlum 1 yaşından beri merdivenleri çıkıyor. Bir kaç aydır da inmeyi öğrendi kendi kendine iniyor. Kas yapısı olarak hazır olduğunu görüyorum. Psikolojik olarak emin olamıyorum. Sünnetimiz yakın. Ondan sonra öğretirim diyorum. Üst üste gelip ona zor olmasın. Sonrasında sütten kesme var. Zor günler kuzumu bekliyor. Benim de epey sağlam sinire ihtiyacım olacak.

Allah Allah arkadaşım suit oda tutmadı biliyorum suit oda karşı odaydı ve evet ekstra para isteniyordu standart odada kaldılar diye biliyodum 4000 hastaneye ödediler 9000 doktor aldı dışardan doktor geldi. Bilemedim şimdi. Belki ben yanlış biliyorumdur. Benim doktorum prof. Dr. Ercan baştu ben 30. Haftadan sonra başladım kendisine daha önce amerikan hast. Ayşe seyhan ataya gidiodum doğum çok pahalı diye acıbademe geçtim ama doktorum çok iyi Allah için çok memnun kaldım
Selamlar, ayşe hocadan memnun muydunuz? Kendisi sadece tüp bebek uzmanı mı yoksa doğumada giriyor mu?

Merhaba, ben de aranıza yeni katıldım. 12 hafta ile bu hafta ikili test yapılacak. Ama takip yaptıracağım hastaneyi henüz seçemedim. Ankara'da olup deneyimini paylaşabilecek olan var mı? Hastane ve doktor adı ile birlikte. Liv-Başak Güler, Medicana-Ayşe Kırbaş ve Başkent hastanelerinden biri olabilir gibi. Ama hastane ile devam etmek mi yoksa muayenehanesi olan bir doktora gidip anlaşmalı bir hastanede doğum yapmak mı daha iyi karar da veremiyorum. Bu konuda tavsiyelere çok ihtiyacım var.
merhaba ayşe hocaya gittiniz mi ? süreciniz medicana da nasıldı önerir misiniz

X