Popüler Konu 2020 Ocak Anneleri

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
3.783
3.410
35
Günde 7-8 kere serum fizyolojik ve 2-3 kere de aspiratörle çekince normale dönüyor. Benim deniz sümüklü bir bebe, doğduğu andan itibaren hep sümüklüydü, bu şekilde düzeldi. Şimdi günde 2 kere sıkıyorum, bi kere aspiratörle çekiyorım bayağı sümük çıkıyor ama eskisi kadar hırıldamıyor.

Ya juliet hirildiyor cekiyorum hic bisey yok cildiricam

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 482 gün geçti.

Seda987

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2019
345
687
34
Ben artık o çayları yapmıyorum kızlar baktım ki ne bana süt yaptı ne bebişin gazına iyi geldi bıraktım epeydir yapmıyorum.
Bana en iyi süt yapan sütlaç oldu içerisine muskat rendeleyip götürüyorum 😄
Bi de evde poğaça yaptığım zaman sıcak sıcak yiyorum o da yaptı mayadan dolayımı bilemedim.
Doğumdan 1 hafta sonra hamile kaldığım kilodaydım.sonrasında sütlaçlar poğaçalar canımın çektiği hamur işleri ve hazır paketli ürünleri bolca yiyince +5 eklendi 😄

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 477 gün geçti.

Melekbebekannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2013
430
624
31
Benim de 12 kilo gitti ayıptır söylemesi 😄o gaz yapar bu gaz yapar diye fazla birsey yemiyorum. Emzirirken içim yanıyor çok su içiyorum galiba onlar verdiriyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 462 gün geçti.

lindalinda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2016
3.521
7.281
59 ile hamile kaldım 83 le doğuma gittim 10 gün sonra 12 kilo gitmişti bile. Ama şöyle Bi şey var şu an 71 kiloyum gram oynamıyor zıkkım. Gerçi bende abur cubur Allah ne verdiyse yiyorum diyetisyene başlayacağım 3 aylik olduktan sonra malesef.

lindalinda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2016
3.521
7.281
Kızlar kızım 2 aylık. Akşam 9 buçukta uyuttum sizce kacta kaldirmaliyim hala uyuyor. Yani siz en geç kaç saatte Bi emziriryosunuz Bi akıl verin hele.

refikaaydin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
756
2.084
36
Ben artık o çayları yapmıyorum kızlar baktım ki ne bana süt yaptı ne bebişin gazına iyi geldi bıraktım epeydir yapmıyorum.
Bana en iyi süt yapan sütlaç oldu içerisine muskat rendeleyip götürüyorum 😄
Bi de evde poğaça yaptığım zaman sıcak sıcak yiyorum o da yaptı mayadan dolayımı bilemedim.
Doğumdan 1 hafta sonra hamile kaldığım kilodaydım.sonrasında sütlaçlar poğaçalar canımın çektiği hamur işleri ve hazır paketli ürünleri bolca yiyince +5 eklendi 😄
O çayları içmeyince bebem telef oldu. Mecburen içiyorum. Ama sütlaçtan da vazgeçmiyorum tabiki😂

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 487 gün geçti.

refikaaydin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
756
2.084
36
Kızlar kızım 2 aylık. Akşam 9 buçukta uyuttum sizce kacta kaldirmaliyim hala uyuyor. Yani siz en geç kaç saatte Bi emziriryosunuz Bi akıl verin hele.
Kendisinin acıkıp uyanmasını bekleyebilirsin veya 5 -6 saat sonra besleyebilirsin. Normalde 2 saatte bir emiyorsa da 4 saat sonra besleyebilirsin. Anne sütü 4 saat sonra sindiriliyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 487 gün geçti.

ayysskolik

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
835
1.048
Ben 54 ile hamile kaldım 71 ile doğuma gittim. Toplamda 17 kg aldım. Şuan 57.5’um. 13.5 verdim. Kızma R refikaaydin 😗

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 499 gün geçti.

Seda987

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2019
345
687
34
Benim kilo almam ve verememdeki en büyük sebep düzensiz beslenme..sebebi biliyorum ama bi şeyde yapamıyorum.sabah düzenli kahvaltı yapamıyorum genelde tost haşlanmış yumurta.akşamları çorba yok sebze yok.sabah çikolata soslu kek yapim diye yumurta çıkardım oda sıcaklığı olsun diye yumurtalar canım çektide 😄 kendime sinirlendim şimdi sabahtan yemeklerimi yapim 🤭

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 477 gün geçti.

Banu bora

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
519
739
Bir kaç gün huysuz olabilir bebişin aşıdan dolayı hazırlıklı ol.Gaz için biogai kullaniyordum onu bırakıp nurse harveys kullanmaya başladım ve daha iyi geldi benimkine.Havluyu ütü ile ısıtıp karnına koyuyorum.Bir de kendini de sıcak tut çorap giy.Şu gazları çabuk biter inşallah.
Teşekkür ederim canım aşı sonrası ateşimiz var nöbetteyim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 58 gün geçti.