2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.257
2.980
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın)girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanını doldurmalısınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba burası çok sessiz başka nir yerdede bu başlık var ve herkes orada sanırım o konunun buraya taşınması gerekiyor

Ben de uzun süre bu başlığı bekledim, sonra diğer başlığı tesadüfen gördüm.

Merhaba arkadaşlar 😊 Ben adetin 22. Günü hamile olduğumu öğrendim. Beta hcg 33 çıkmıştı. Daha sonra evdeki idrar testleriyle devam ediyorum. Koyulaşınca değerim arttı diye düşünüyorum. Şuan 26. Günümdeyim hala adet tarihim gelmedi. Geçen sene de yine Ocak 2019 gurubundaydım kayıp yaşadım. Ama inŞAllah bu devam eder 🤲 🤲🤲

Merhaba arkadaşlar 😊 Ben adetin 22. Günü hamile olduğumu öğrendim. Beta hcg 33 çıkmıştı. Daha sonra evdeki idrar testleriyle devam ediyorum. Koyulaşınca değerim arttı diye düşünüyorum. Şuan 26. Günümdeyim hala adet tarihim gelmedi. Geçen sene de yine Ocak 2019 gurubundaydım kayıp yaşadım. Ama inŞAllah bu devam eder 🤲 🤲🤲
Hayırlı olsun. Ben de 24.gün öğrenmiştim. Aynı şekilde idrar testiyle koyulaşana kadar takip ettim ama ben kan da vermiştim 3 kez. Şimdi kese görmeyi bekliyorum. 2 yıl önce ocak annelerindeyken bir kayıp yaşadım ben de. Rabbim bu kez kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

AMINN. NE ZAMAN KESE GÖRÜLÜR KALP ATISI DUYULUR ONA GORE RANDEVU ALALIM YARIN TAM 6 HAFTALIK OLUYORUM ALLAH NASIP EDERSE. DAHA KAN VERMEYE DE GİTMEDİM BİR KERE GİDEYİM BAKAYIM HEPSİNE BİRDEN DİYORUM :)

AMINN. NE ZAMAN KESE GÖRÜLÜR KALP ATISI DUYULUR ONA GORE RANDEVU ALALIM YARIN TAM 6 HAFTALIK OLUYORUM ALLAH NASIP EDERSE. DAHA KAN VERMEYE DE GİTMEDİM BİR KERE GİDEYİM BAKAYIM HEPSİNE BİRDEN DİYORUM :)
Ben kızımda 5+0 da keseyi görüp 6+0 da kalp atışı duymuştum. Bugün 5+2 yim. Daha gitmedim kese için.

CFC948F6-E98A-4750-8C10-51149DF5A54D.jpeg Kızlar testlerim bunlar en sondaki bugün sabahın testi. Adetin 26. Günü bugün. Adet günüme 2 gün var. Sizce en alttaki testte beta Hcg kaçlardadır???? Her gün iki test yaptım sabah akşam 😂

Koyuluk testin markasına göre değişiyor, laboquickse 60 larda derim.
Laboquick cnm testin markası internetten almıştım 50 tane. İlk yaptığım test (resimdeki yani) 33 çıkmıştı. Bence 60 üstüdür yaaa normalde bugün 130-140 arası olmalı. Cumartesi 33 tü.

Laboquick cnm testin markası internetten almıştım 50 tane. İlk yaptığım test (resimdeki yani) 33 çıkmıştı. Bence 60 üstüdür yaaa normalde bugün 130-140 arası olmalı. Cumartesi 33 tü.
O zaman öyledir, belki benimki daha açıktı yanlış kalmış aklımda 😊

Bunlar da benim. Haklısın, 3.testimde 56 ydı benim. Senin daha çoktur.

Eklentiler

• Screenshot_20190515-215111_Gallery.jpg
    Screenshot_20190515-215111_Gallery.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 292
  • Screenshot_20190515-215115_Gallery.jpg
    Screenshot_20190515-215115_Gallery.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 252
X