2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Çikolata gaz yapmıyor mu bebeğe . Ben gecenlerde bitter çikolata yedim uyuyamadi gaz sancisindan yavrum
Her gün yiyorum😬 gaz yapan ne varsa yemişim. Kuru fasulye nohut karnabahar yemedim sadece. Çocuk boşuna kıvranmamış 😬 neyse 3. Ayda geçiyor gaz. Biz kurtulduk darısı başınıza

Çikolata gaz yapmıyor mu bebeğe . Ben gecenlerde bitter çikolata yedim uyuyamadi gaz sancisindan yavrum

Cikolata gaz yapiyor diyolar ama ben cikolata fabrikasi yiycem nerneyse. M MMihrimahh ya ne olur herseyi kafana takip durma bebeklerin kafasi yamuk.olur zamanla yatma sekliyle duzelir. Sen herseyi buyuterek kafana takiyosun bi rahat ol

Cikolata gaz mi yapiyormus cidden ben nutellayi 2 gunde bitiriyorum. Kriz vuruyor niyeyse 🤗
Ben bitter Yemiştim o daha çok yapıyor galiba. İnternette de okudum yapıyormuş maalesef ..gaz yapmasın diye hicbirsey yiyemiyorum . O kadar dikkat ediyorum ki yine de oluyor . Bugün de patlamış mısır yedim bakalım nasıl etkleyecek

Kimyon içen var mı acaba nasıl etkiliyor bebeklerinizi. Ben kaynamış suya 1 çay kaşığı toz kimyon atıp suyunu içiyorum . İyi geliyor gibi

Kızlar çok teşekkürler yalnız olmadığımı bilmek güzel 😊 hamilelikten önce de anksiyete vardı, lohusalıkla beraber iyice çıldırdım. Deprem olsa ben ölsem bebek sağ kalsa memem açık kalacak şekilde üzerine kapanayım ki birileri onu bulana kadar emsin diye hesaplar yapıyorum. Çıkıp sokağa bu pedofili sapıklarını baltayla öldürsem diyorum. Daha ne fantastik hikâyelerim var. Bebekten önce benzer endişeleri kedilerim için hissediyordum, şimdi herşey oğlumla ilgili. Sonra Allah affetsin isyan ediyorum Allah ım niye bu pislik insanlara izin veriyorsun diye. Bu sefer tehlikeli sorgulamalar başlıyor. Kafam kazan gibi.
Dediğiniz gibi haber okumayı bırakmak doğru olacak. İnşaallah geçiyordur bu dönemler.

Kızlar emzirme sütyeni ne kullaniyorsunuz? Süngerli değil de toparlayıcı iyi bir şey almak istiyorum(yeni masraf 😁).

Emzirme sutyeni sadece disarda kullamiyorum. Evde sporcu atleti giyiyorum cok.rahat oluyor yada penye emzirme sutyeni. Onun disinda disarisi icinde ozel bisey almadim bi pentiden bi lcw.den aldim

O Otimoti disarida.daha duzgun biseyler takiyorum tabi...ah ahh ben sutyenden nefret ederim yazin disarda bile takmazdim simdi takmayinca rahatsizlik feci.. butun tshirtlerim lansinoh oldu cikmiyoda

Kimyon içen var mı acaba nasıl etkiliyor bebeklerinizi. Ben kaynamış suya 1 çay kaşığı toz kimyon atıp suyunu içiyorum . İyi geliyor gibi
Sadece bir çay kaşığı iyi geliyorsa süper. Ben kimyonu kaşık kaşık suyla içtim. Büyücü gibi karışımlar yaptım. Rezene anason kimyon muskat papatya mürver yaprağı... yarasa kanadı, akrep kuyruğu, kurbağa bacağı😂😂😂 ancak işe yaradı. Hala devam ediyorum süt arttırıyor diye.

O Otimoti marka hiç hatırlamıyorum dandik bir şey, hamileyken almıştım. Dışarda da kullanıyorum, desteksiz, memeler çok yayvan ve çirkin görünüyor. Çözümü siyah kapüşonlu swetshirt giymekte buldum😂 her yeri kapatıyor.

Ben anne cayi emzirme cayi
Sadece bir çay kaşığı iyi geliyorsa süper. Ben kimyonu kaşık kaşık suyla içtim. Büyücü gibi karışımlar yaptım. Rezene anason kimyon muskat papatya mürver yaprağı... yarasa kanadı, akrep kuyruğu, kurbağa bacağı😂😂😂 ancak işe yaradı. Hala devam ediyorum süt arttırıyor diye.
Ya sana hep diyorum ejder yuregi ve ay isiginda kurutulmis balik yuzgecini hep unutuyosun asil onlar iyi geliyor

Kızlar ben de ani bebek ölüm sendromu diye bişe okudum internette. Şimdi kafayı ona taktım bebeğime bişe olacak diye. O uyuyunca uyumak istemiyorum, sürekli kontrol ediyorum. Psikolojiler hiç iyi değil anlayacağınız.

Kızlar ben de ani bebek ölüm sendromu diye bişe okudum internette. Şimdi kafayı ona taktım bebeğime bişe olacak diye. O uyuyunca uyumak istemiyorum, sürekli kontrol ediyorum. Psikolojiler hiç iyi değil anlayacağınız.

Ooo ben ona ilk gunden beri takigim.. yapabilecegin hic bisey yok. Sadece ustunu orterken koltuk alti hizasinda birak. Etrafinda yzunu kapatacak bisey olmasin. Uzun sure yan yatirma sen uyurken yan yatmasin ama emzirir emzirmez sirt ustude yatirma biraz takip et yani. Ki bunlar bile yeterli degil. O tamamen bebegin gelisimiyle ilgili bisey bebek kendini anne karninda hissedip nefes almayi birakiyor.

Ben kac kere uykusundan ettim.cocugu oyle. Hala elimi uzatip gobegine koyuyorum gece inip.kalkiyomu diye

Ooo ben ona ilk gunden beri takigim.. yapabilecegin hic bisey yok. Sadece ustunu orterken koltuk alti hizasinda birak. Etrafinda yzunu kapatacak bisey olmasin. Uzun sure yan yatirma sen uyurken yan yatmasin ama emzirir emzirmez sirt ustude yatirma biraz takip et yani. Ki bunlar bile yeterli degil. O tamamen bebegin gelisimiyle ilgili bisey bebek kendini anne karninda hissedip nefes almayi birakiyor.

Ben kac kere uykusundan ettim.cocugu oyle. Hala elimi uzatip gobegine koyuyorum gece inip.kalkiyomu diye
Aynen simdi okudum bende hafif grip vardı bugun soğuk algınlığı var gibi aha bana gene uykusuz geceler Allah evlatlarımızı korusun bize bagışlasın 🙏

Aynen simdi okudum bende hafif grip vardı bugun soğuk algınlığı var gibi aha bana gene uykusuz geceler Allah evlatlarımızı korusun bize bagışlasın 🙏
Hamileyken bile aklımdaydı. Birkaç kere de battaniyesini kafasına kadar çekmiş, babası Boğazına kadar örtmüş. Kol altından örtmek lazım, bi de işte tam yan yatırmamak. O da başıma geldi. Aslında bu evhamlar boşuna. Allah evlatlarımızı korusun, sağlıklı uzun ömürler versin. olacak olan her şekilde olur, tedbirli olmak gerekir ama zaman zaman paranoyak derecesine çıkabiliyorum. Analık biraz delilikmiş.

X