2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bence oyke dusunme denemeden bilemezsin. Oğlum disarda o kadar uslu duruyordu ki.. 4 yasinda hala ayni. Evde firtinalar estiren cocuk disarda kuzu gibi. Emzirmek de dert degil hele avmde bebek bakim odasi var en fazla yarim saatini alir. Ki zaten normalde evde de yaptigin sey..

Inanamiyorum nasil 30 40 cc.den 85e. Tamam duydum artirdigini da bu kadarina sasirdim. Uzun sure sagmayip mi sagdin bu sefer acaba. Ben de aldim bi denedim de icemedim heba oldu. Bi daha deneyim dediğin gibi. Insallah bana da oyle etki eder.

Ben de senin gibi tek memeden sut veriyorum. Ikisini de emiyor ama tekindsn nerdeyse hic sut gelmiyo. Oglumda o memede mastit olmustu hala tikali mi kaldi kanallar anlamadim
Bende sasirdim ama 1 gun boyunca sagmasam bile bu kadar olmuyodu

Biz hep arabayla cikiyoruz sadece asiya kanguru ile gittim yakin diye.. arabaya baya alistim. @refikaaydin in soyledigi gibi kaldirimlar sıkıntili tabi..

Naberr Naberr boza bende icemedim ya heba oldu doktum.

Vitaminlerinizi hala kullaniyor musunuz ben oceanmum kullaniyorum hala sut icinde destekleyici oluyorlar bence. Hatta bide aptamilin mi ne anne cayi var sadece anneler icin vitaminli tadida sahlep gibi
Bozayi seven bi ben varim galiba :KK70:

Kizlar bozayi kesinlikle tekrar deneyin gunde 1 kere anca yeterli sut çıkıyordu simdi tekrar sagiyorum 50 oldu

Yaa delircem gerçekten dünden beri aa sütüm geliyo bari mamayı azaltabiliyim diyodum geceden beri süt yok ya her öğün mama veriyorum geceden beri cocuk da tutmuyo memeyi. dün yemeğe gittik kv basıma dikildi vicdan azabı gibi gerilmekten mi oldu noldu bilmiyorum sebep o değilse de su an ona aşırı sinirliyim yani birden süt kesilir mi ya sagıyorum 5cc falan cıkıyor. Lütfen bana bunun gecici oldugunu artabileceğini söyleyin cok ihtiyacım var. 2 saatte 1 sagıcam bakalım. Hiç bişi de yaşamadım hersey aynı üstne daha iyi besleniyorum ya 😭😭😭

Biz bugun acildeydik cok aşırı ağlama ve uykusuzluk kulak da kir vardı kulak ağrısından şüphelendim aşırı huysuzdu kan idrar tahlili yaptılar damarı bulamadılar mahvoldum kan ter icinde kaldım 😪 enfeksiyon cıktı antibiyotik verdi klamoks diye kullanan oldu mu hiç geçer mi enfeksiyon acaba boğazlarım ağrıyodu bebişle de geçti sanırım gece vermeyim diye sabahı bekliyorum
Canım ben çok ağır grip geçirdim. Doktora gittim emzirme sırasında bebeğe geçmezmiş süt korurmuş hatta daha sık emzir dedi ben sadece oksururken bebeğin yüzüne bi temas olmasın diye maske taktım.

Yaa delircem gerçekten dünden beri aa sütüm geliyo bari mamayı azaltabiliyim diyodum geceden beri süt yok ya her öğün mama veriyorum geceden beri cocuk da tutmuyo memeyi. dün yemeğe gittik kv basıma dikildi vicdan azabı gibi gerilmekten mi oldu noldu bilmiyorum sebep o değilse de su an ona aşırı sinirliyim yani birden süt kesilir mi ya sagıyorum 5cc falan cıkıyor. Lütfen bana bunun gecici oldugunu artabileceğini söyleyin cok ihtiyacım var. 2 saatte 1 sagıcam bakalım. Hiç bişi de yaşamadım hersey aynı üstne daha iyi besleniyorum ya 😭😭😭
Sağmak yerine iki saatte bir emzir sonra sağ daha etkili olur

• Beğen
Reactions: Dbg
Mochi kullanırken illaki emzirmeniz gerekmiyor. Ben tavsiye ederim. Çok kullanıyorum ve memnunumda. Canınız ilk kullanımlarda biraz acıyabilir ama alışıyorsunuz. 2 adet takılma şekli var. Ben şimdi en vakumlu şekilde takıyorum. İlk zamanlar bu mümkün değildi. Şimdi çok alıştım. Benim sütle ilgili iki tavsiyem var. 1. Mochi 2. İmom vitamin
Ilk günden beri kullaniyorum bende çok memnunum. Evde iş yaparken de sürekli takılı halde geziyorum

Bugun 1 dilim kek disinda hic tatli yemedim krizdeyim 😂😂

Bu arada kizlar minisoda acayip tatli alti kaydirmaz bir hali var foto ekliyorum.. kediler olmasa alirsim ama simdi onlar kesin ustunden kalkmazlar

Eklentiler

• 20200216_165854.jpg
    20200216_165854.jpg
    134,1 KB · Görüntüleme: 41

Saatte bir emzirmeyi dene. Emziremezsen de sağ gelmese bile sağ. Bir de 3 lt su içmeye gayret et.

• Beğen
Reactions: Dbg
Selam kızlar.
Bu aralar fırsat bulup da giremedim.
Ne konuştunuz meraktayım ama ev almış başını gidiyor su an. Buyukleri yatırdım. Tosbiğim ayağımda uyudu nihayet. Kalkıp evi toplamam lazım. Uykuları çok kısa

Ne diycem. En başta maşallah diyeyim de kendi nazarım değmesin. 2 gündür benim çabam olmadan kakasını yapıyor. Henüz günde 1 de olsa oyle mutlu oldum ki. O ıkinmaları da yok. 2 günde ne mucizesi oldu da gaz gitti şaşkınım. Inşallah geri dönmez. Gaza geldim mercimek pişirdim içtim. Haydi hayirlisj

Kızımı uyutup yatağa koydum sonra kımıldamaya başladı pış pışlayayım da geri uyusun dedim bir anda ağzı açık dondu kaldı nefes alamadı hemen kucağıma alıp ters çevirip sırtına vurdum hemen kendine geldi benim de aklım çıktı.Burnunu da temizlemiştim ama yine de hırıltı vardı.Elim ayağım titredi neden öyle bir anda nefesi kesildi bir fikri olan var mı? Şimdi durmadan nefesini kontrol ediyorum.

Kızımı uyutup yatağa koydum sonra kımıldamaya başladı pış pışlayayım da geri uyusun dedim bir anda ağzı açık dondu kaldı nefes alamadı hemen kucağıma alıp ters çevirip sırtına vurdum hemen kendine geldi benim de aklım çıktı.Burnunu da temizlemiştim ama yine de hırıltı vardı.Elim ayağım titredi neden öyle bir anda nefesi kesildi bir fikri olan var mı? Şimdi durmadan nefesini kontrol ediyorum.

Refludendir büyük ihtimalle

Bizimde olmustu iki gece üst üste ilk gece sadece nefesi kesildi ikinci gece nefesi kesildikten sonra kustu hemde baya bi kustu balgam cikaramadiklari için oluyo sanırım bi daha da olmadı ama aynı senin gibi elim ayağım buz kesti resmen ondan sonra 2 defa doktor kontrolümüz vardı hiç bi sıkıntı çıkmadı ama tabi yakin zamanda doktoruna gidiceksen doktoruna danış yanlış yonlendirmek istemem

Dışarı çıkmak isteyen ama soğuktan dolayı tereddütleri olan kangurulu bayanlar kanguru örtüleri var biz ondan aldık rahat ettik mont gibi direk üstüne giyiyorsun bebek arabasında da kullanabilirsiniz aldığımıza pişman olmadık yani böle bişe ☺️

Eklentiler

• Screenshot_2020-02-13-14-46-49-446_com.dmall.mfandroid.jpg
    Screenshot_2020-02-13-14-46-49-446_com.dmall.mfandroid.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 39
Bende sasirdim ama 1 gun boyunca sagmasam bile bu kadar olmuyodu
Kizlar bozayi kesinlikle tekrar deneyin gunde 1 kere anca yeterli sut çıkıyordu simdi tekrar sagiyorum 50 oldu
Ay masallah masallah. Ben de ilk firsatta aliyim yine zorlayip iciyim bari.

Ilk günden beri kullaniyorum bende çok memnunum. Evde iş yaparken de sürekli takılı halde geziyorum
Yatarak sagmaya ne diyorsun peki uyurken 😂

Dışarı çıkmak isteyen ama soğuktan dolayı tereddütleri olan kangurulu bayanlar kanguru örtüleri var biz ondan aldık rahat ettik mont gibi direk üstüne giyiyorsun bebek arabasında da kullanabilirsiniz aldığımıza pişman olmadık yani böle bişe ☺
Cok iyiymis. Bi ara bi alman markasi vardi adini unuttum simdi. Onun da boyle önüne kanguru parvasi eklenebilen montlari vardi cok kullanisliydi. Hamile kalinca baktim tr'de satis durdurup siteyi kapatmislar. Bu da benzer is gorur. Nerden aldin ne diye aramak lazim

X