2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızın burnu sürekli tıkanıyor günde 2 kere temizliyorum.Üşüttüm mü acaba diyorum yoksa normal mi bu kadar tıkanması.Sizlerde durum nasıl?

Haberlerim maalesef iyi değil. Avm denilen artiervenöz malformasyon çıktı. Beyin damar yumağı. Gözün içinden başlamış oluşmaya. Kuzum saatli bomba gibi. Patlarsa göz kaybı oluşabilir. Acil tedavi edilmezse kalp yetmezliği oluşur.. filan falan. Daha bir Sürü kötü şey... Yarın tedavi için görüşeceğiz. Herkesin yapabileceği bir tedavi değil. Allah’a emanet çocuğum.
İyi haber ise bu teşhisin konabilmesi, normalde belirti veren bir hastalık değilmiş, ergenlikte beyin kanamasıyla teşhis edilirmiş.
Cok gecmis olsun dehsetle okudum inanamadim. ne zor ne cetin imtihanlardan geçiyorsunuz. Allah sabrini da versin sifasini da..

Merhaba basiniza gelen seyi ben de cok yasadim zaten panik atagim ve anksiyete bozuklugum var biberonu kendim vermeyi gectim , baskasi verrken bazen orda bile duramiyodum. Sonra mamayi azaltarak birakip memeye gecme evresinde bi emzirme danismaniyla gorustum Biberonla yavas besleme diye bi teknik vqrmis megerse ben bilmiyordum.ondan sonra sadece bir kez yasadik bu durumu.
YAni biberonla 5-6 fırt çektirip mola verip tekrar veriyorum ağzına . Sütümle doymuyo malsf takviye . İnan sadece bugün 3 defa boğuldu bebeğim. Ben de başkası verirken bile korkudan bayılcak gibi oluyorum böyle bir korku yok . O kadar çok nefes borusuna kaçırıyor ki yediğini içtiğini.

Görünüşte sever ama Bi aksam bebeğe baktıgı yoktur eve gelir yemek yer 12 ye kdr sever uyur bezi ilaçları damlaları hatta dün hastaneye gittik enfeksiyon İcin babamla gittik işi kendi işi yogunmuş gelemedi o derece evliyken dul gibi yaşattı ailemle gidiyorum hastaneye bile sonra da o insanlara saygısızlık yapıyor tesekkür yerine
canım ben de hastaneye babamla yani kp ile gidiyorum , hem Bebek için hem kendim için öyle , eşim işinden dolayı aşırı yoğun , beni gebeyken bile en fazla 3 defa dr a götürdü , bu konuda kötü hissetme . Kendi işi de olsa gerçekten belki çok yoğundur . Kafasını kaldıramıyordur. Seni merak ettim son durum nedir ? Okuyamadım hiç giremiyorum yoğunluktan.

canım ben de hastaneye babamla yani kp ile gidiyorum , hem Bebek için hem kendim için öyle , eşim işinden dolayı aşırı yoğun , beni gebeyken bile en fazla 3 defa dr a götürdü , bu konuda kötü hissetme . Kendi işi de olsa gerçekten belki çok yoğundur . Kafasını kaldıramıyordur. Seni merak ettim son durum nedir ? Okuyamadım hiç giremiyorum yoğunluktan.
Ben kendi anne babamla cnm ailesi asırı sorumsuz geçmiş olsun bile demediler torunlarını görmediler bile. Bitiyor cnm evlilik. Annemlere yerleştim hayırlısı böyleymiş

Haberlerim maalesef iyi değil. Avm denilen artiervenöz malformasyon çıktı. Beyin damar yumağı. Gözün içinden başlamış oluşmaya. Kuzum saatli bomba gibi. Patlarsa göz kaybı oluşabilir. Acil tedavi edilmezse kalp yetmezliği oluşur.. filan falan. Daha bir Sürü kötü şey... Yarın tedavi için görüşeceğiz. Herkesin yapabileceği bir tedavi değil. Allah’a emanet çocuğum.
İyi haber ise bu teşhisin konabilmesi, normalde belirti veren bir hastalık değilmiş, ergenlikte beyin kanamasıyla teşhis edilirmiş.

Refikaaydin geçmiş olsun canım tedavisi başarılı geçer inşallah, çoK üzüldüm sizin için ciddi bir hastalık çıkacak demiştin burada demek içine doğmuş ☹️ kuzuyu öp benim için dualarım sizinle

Ya arkadaslar 4 gundur tatli yemeyip tatliyi biraktigimdan 1 kilo fazlayim. Hayir yemekte yiyemiyorum durum malum. Ayrica emzirirken deli gibi kalori gidiyor. Ne olucak bu kilo halleri napicaz

Umarım Deniz için de sizin için de kolay geçer süreç. Şimdi de ben hacı teyzelere döndüm, okuduğumdan beri dua ediyorum valla. Muhakkak atlatılacak, her şey belli olmuş tedavisi kalmış. O da kolay olur umarım. Güzel enerjilerimi yolluyorum Deniz unicornuna.

Ya arkadaslar 4 gundur tatli yemeyip tatliyi biraktigimdan 1 kilo fazlayim. Hayir yemekte yiyemiyorum durum malum. Ayrica emzirirken deli gibi kalori gidiyor. Ne olucak bu kilo halleri napicaz
Önceki tatlıların kilosu anca gelmiştir. Ben çılgınlar gibi yedikten bir hafta on gün sonra görüyorum tartıda artıyı. Eksiyi de bir haftaya anca göreceksin muhtemelen

Benimki de poşette daha uzun uyuyor. Ama onun içinde bulunuyormuş gibi geldiği için mecbur kalmadıkça koymuyorum

Korseler de yukarıda toplanmıyor da bizim karinlar su an büyük diye alttan pirtliyo gibi oluyo. Yoksa simsiki korseler

Ya 2 gündür de takmıyorum ha. Gideyim takayım bari. Boşa mı para verdik 😖

Maşallah ya ben de düzenli kullanayim bari. Ilk incelme görünce inanmamıştım ben de. Belde 5cm fark vardi ama karin çevremi ölçmemiştim.dedim yukardakiler aşağıya inmiş olmasın 😂

Hangi marka aldın?
Valla nereye gidiyorlar bir fikrim yok ama aşağı inmiyorlar kesin Bilgi. Tak sen tak. İyice de Aşağı Çek aşağıdakileri de al içeri 😅

Ya benim kız süt içerken aynı anda kaka yapmaya çalışıyor memeyi sündürüp alıp alıp bırakıyor bu sorada bir sürü hava yutuyor kısır döngüye giriyoruz bu kez gurk yapması için pışpışlıyorum o zaman da tamamen uyanıyor çıldıracağım akşamdan beri böyle sürekli 😭
Hepsini hallediyorsun tamam şimdi uyur diyorsun hıçkırık tutuyor bu sefer haydaa tekrar başa dön kısır döngü 😂😂

Ya benim kız süt içerken aynı anda kaka yapmaya çalışıyor memeyi sündürüp alıp alıp bırakıyor bu sorada bir sürü hava yutuyor kısır döngüye giriyoruz bu kez gurk yapması için pışpışlıyorum o zaman da tamamen uyanıyor çıldıracağım akşamdan beri böyle sürekli 😭

Biz hep oyleyiz ya memelerime yazik 😑

inşallah kolayca atlatırsınız bu süreci dualarım sizinle allah minik yavrunun yardımcısı olsun

Kızlar kimsenin bebişinin burnu tıkanmıyor mu ya 😂
Odanın nemi nasıl? Eğer kuru olursa tıkanma oluyor. Kalorifer için suluk aldım bir kaç tane onları takıyorum. Bazen ıslak havlu da koyuyorum peteğin üstüne. Nemin 45-50 arası olması gerekiyormuş.

X