2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Benim ücretli iznim de tam 23 Nisan da bitiyor, 40 gün yıllık biriktirmiştim onu parça parça kullanırım 1 ay rapor alıcam ama önce ücretsiz izin planlayamıyorum ne yazıkki

Aynen kıtalar arası buluştular hemde biz baya yakınız ama Ankara ayazı meşhur :) Bi kahve ayarlayalım bebişlerle kaçamak, 2. Düşünüyorum dedin ben cok fenayım hiç düşünemiyorum 🙈🙈 gazdan cok zorlu geçti 2.5 ay bazen ikiz annelerini düşünüyorum halime şükrediyorum. Bu arada bizim grupta hiç ikiz annesi yok demi
Ya aslında şuan sorsan asla istemiyorum ama 2-3 seneye unutursun diyorlar unutursam yaparım tek olmasın kardeşi olsun isterim.Havalar ısınsın ayarlayalım 🤣
P pembesumbul Kardeş dünyanın en güzel şeyi kesinlikle. Ben de kardeşsiz bırakmak istemiyorum ama kadınlar yani bizler bu süreçte çok yıpranıyoruz. Kaç yıl koymalı bilmiyorum ama iş bulmadan 2.sini düşünmüyorum, düşünemiyorum. 😶

Dilbagi kestirmeyi dusunenler anestezi filan düsünmeyin. Kbb makasla citlatiyor hemen. BAşka bir şeye gerek yok. Bir arkadaşım beni dinlemedi gitmiş 3000 tl vermiş hastaneye. Ben 165tlye hallettim 🤭
Merhaba, acaba kaçıncı ayda yapılıyor bu dilbağı kesme işi

Merhaba, acaba kaçıncı ayda yapılıyor bu dilbağı kesme işi

Bizim doktor 1 yasindan sonra bakariz dedi. Bende hic takmiyorum. Emme problemi yoksa simdilik sorun degil. Emme probleminde bile doktorlar pek sorun etmiyor. Ilerde bile hic problem cikarmaya bilir konusma problemi olmazsa belki kalabilir bile

Bugün sürekli ağladı 😞😞 meme ile kavgalı sanki zehir akıyor içinden vermeyeceğim mama bakalım ne olacak

Bende sadece emzirmeye geçmeye çalışıyorum ama sanırım birden bırakmak zorluyo bebişleri cünkü emdiğinden emin oldugumda bile ağlıyo mama verdiğim saat gelince. O kadar dengesiz ki sütüm kafayı yicem artık.. kilo alımımız cok iyiydi o yğzden yavas yavas azaltabilirsin dedi. Bi gün bi günü tutmuyor bakalım napıcaz.
Arkadaslar Bu mastit nasıl bişey benim sol gögsüm şişti ve kızardı bi tarafı öyle bişey mi. Süt az olup da mastit oluyr mu yaa 🥶 bi de hangi doktor bakıyor buna simdi
Çok üzülüyorum feryat figan durum şuan 😞 ama bunu yapmazsam memeyi yemeyecek yiyen çocuk yemiyor hayret birşey.Genel cerrahi bakıyor mastite tam olarak anlattığın gibi birşey eğer beklersen ağrı ateş başlıyor

Doğum iznim 15 gün sonra bitiyor. 1-2 ay raporla idare ederim. En geç Mayıs başı işbaşı 🤦‍♀️ Benden önce işe başlayan olursa haber versin. Ne kadar ağlıyoruz ona göre kendimi hazırlayayım 😌
1 2 ay rapor nasıl alacaksın doktorlar kolay kolay vermiyorlar benim de 6 nisan işe başlama 15 gün kendi doktorum veriyor pazartesi günleri alacağım beş beş şeklinde nisanı öyle atlattık Mayıs ve Haziran 17 ye kadar nereden nasıl alacağım düşünceleri sardı 😞😞😞 bir buçuk ay halledebilsek öğretmenim ben tatil geliyor sonra.sonraki yıl da ücretsiz alacağım hayırlısıyla

Bulusun tabi...
ayni bende bi dusuk bi dogum ve 2. Yide yapiyim diyorum.

Ya bide simdi instagramdan takiplestiklerimiz var malum. Refika ok cepte @pelinsamet06 te ok. Kaplumbagalardaucar Kaplumbagalardaucar ok. Mucizeicimde Mucizeicimde vardi bide.. baska kimse var mi cunku isimler burda farkli orda farkli ya benim kafada bu ara cidden kotu.. varsa bana instagram ozel mesajdan yazsin ne olur
İnstg adreslerinizi yazın bende yok kaplumbağalardauçar var sadece

Bulusun tabi...
ayni bende bi dusuk bi dogum ve 2. Yide yapiyim diyorum.

Ya bide simdi instagramdan takiplestiklerimiz var malum. Refika ok cepte @pelinsamet06 te ok. Kaplumbagalardaucar Kaplumbagalardaucar ok. Mucizeicimde Mucizeicimde vardi bide.. baska kimse var mi cunku isimler burda farkli orda farkli ya benim kafada bu ara cidden kotu.. varsa bana instagram ozel mesajdan yazsin ne olur
İkinciyi düşünenler çok ara vermeden yapmalı bence. Ilk kızım 8. yaşında. Bu kadar aradan sonra size eksilerini söyleyeyim. Evim acayip düzene girmişti hicbir yerde dağınıklık yoktu. Şimdi sil baştan. Ikincisi bir giderken çantanı al çık modum kalmadı bunda da sil baştan. Biz arkadaşlarla aksam cocuklari yatirdiktan sonra surekli buluşurduk cocuklarin sa zamanında calmamak için. Şimdi bütün gece buluşmalar benim evde gerceklesiyor. En önemli eksisi kızımın turnuvaları sosyal etkinlikleri çok sık oluyor şu an hiçbirine katılamıyorum. Mükemmelliyetçi bi anneydim. Kızımın hicbirseyi eksik kalmasın diye ikinciyi bu kadar erteledim ve ne kadar yanlış olduğunu görüyorum. Artısı kardeş kıskançlığı yaşamıyorum. Evde bir işim varsa ablasına rahat bi şekilde emanet ediyorum. Ama geriye dönsem 2 ya da 3 yaşındayken yapardım.

X