2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese merhaba ☺ Biz de ocak ayında doğduk ve 7 haftalık olduk. Size bir şey sormak istiyorum. Bebeklerinizi kaç günde bir banyo yaptırıyorsunuz?
Ben haftada bir yaptırıyordum ki yeterli degil. Simdi kendi evime gectim 3 günde bir seklinde düzene sokmak istiyorum. Havalar ısındıkca daha da sıklaştırmayı düsünüyorum

En iyisi hergün aslinda. Bugün haba gizeldi5ev sicakti ama eşim yol diye kendime güvenip yaptıramadım😒 bi yerden baslamam lazim tek banyo olayina

Ben hep tek yaptiriyorum.10 gunden kucukte ilk yaptirdigimda. Sadece bazen esimde bisey yapsin diye hadi banyo falan diyorum. Lavoboda yikiyorum cok kolay oluyor

@Elifakca ben de aptamil kullanıyorum ve aptamile şükrediyorum. Sma, baby goat, golden goat, hipp kullandım. Gazdan perişan olduk. Conformile kurban olayım.

Kocam da lactamil anne içeceğini mama diye bebeğe veriyormuş.😂😂😂 bizim çocuk tam Çinli, ne bulsa götürüyor. Kafasına ekmek koymuştum şişi insin diye, onu bile yemeye kalktı😂😂
Taburcu olduk, iyiyiz evdeyiz bu arada. Yorgunuz çok.
ıımm lactamil ben içtim çokta guzel sevmiştir tabı😀

Ben hep tek yaptiriyorum.10 gunden kucukte ilk yaptirdigimda. Sadece bazen esimde bisey yapsin diye hadi banyo falan diyorum. Lavoboda yikiyorum cok kolay oluyor
Bugün çok istedim yaptirmak. Fileli küvetimiz var kolayda olurdu ama cesaret edemedim. Akşam eşimle yaptırayim dedim maça daldi😂 yarin bi gayret yikamaya calisiyim😊

Bizim de kabizlik yapmadi surekli degistirmek de istemiyorum. Dedigin gibi oldu benim de ilk aklima aptamil geldi oylesine diye aldim. Sonra devam edegeldik iste

En temizi en guzeli 😬

Oglumda sma kullandim cok kabizlik yapti bunda denemedim bile

Ahhaha böceklere fe yiyecek gibi bakiyo mu 😂 ya conformili ilk soyleyenlerdenim burda muhabbeti gectiginde. Ama yine gruptan biri glikozlu falan dedi kanima girdi 😂 gecmis gitmis olsun insallaj tez zamanda sifasini bulur
Ya bizde digeerleri cok gaz yapti perisan olduk 3 haftadr sma kullaniyorm uykusu gazi kakasi fln suan iyi bebekten bebege degisio iste aman iyi olsunlarda hangisi olursa artik

Ankaradayken annelerde kaliyordum sürekli yanimda birileri vardi. Van'a dönünce tek bakmaya baslamak beni epey zorladi galiba birazda ondan kendime güvenemedim

Ankaradayken annelerde kaliyordum sürekli yanimda birileri vardi. Van'a dönünce tek bakmaya baslamak beni epey zorladi galiba birazda ondan kendime güvenemedim
Cok zor oluyo benmde annem 35 gun kaldi yanimda gidince bosluga dusms gbi hissetmm ve tam gazli bi donemdi agliodu uyumuuodu deli gibi agliodm ben bakamycm die ama alisio insan

Cok zor oluyo benmde annem 35 gun kaldi yanimda gidince bosluga dusms gbi hissetmm ve tam gazli bi donemdi agliodu uyumuuodu deli gibi agliodm ben bakamycm die ama alisio insan
Ah cok iyi anliyorum. Annemlerde de kayinvalidemlerde de etrafım o kadar kalabalık ki. Gaz derdim biri alirdi. Alti degiscek derdim biri alirdi. Kendi evime döneli 1 hafta oldu epey zorlandim. Burda çağırıp destek alacagim kimsede yok o yüzden zor oldu üstüne bide disimiz. Allah büyük bakalim😊

Ya gencler diyet yapmak lazim ama ben yapamiyorum bebeylede zor.. mucize formul lazim napicaz ya
Ben diyetisyenden randevu aldim taa 7. Aya verdi. Zaten ilk 6 ay gecsin istiyodum. Ekimde kardesimin düğünü var. Mecbur vercem diyorum ama suan cok iradesizim. Hic tatli yemeyen ben cikolatasiz günün gecmez oldu. Kilo aliyorum ha bire

@Elifakca ben de aptamil kullanıyorum ve aptamile şükrediyorum. Sma, baby goat, golden goat, hipp kullandım. Gazdan perişan olduk. Conformile kurban olayım.

Kocam da lactamil anne içeceğini mama diye bebeğe veriyormuş.😂😂😂 bizim çocuk tam Çinli, ne bulsa götürüyor. Kafasına ekmek koymuştum şişi insin diye, onu bile yemeye kalktı😂😂
Taburcu olduk, iyiyiz evdeyiz bu arada. Yorgunuz çok.
Cok gecmis olsun

Biz de annemle yapıyoruz ama gidince ne yapıcam bilmiyorum 🙈 annem yıkıyor ben su döküyorum. Eşime öğretmem lazım su dökmesini ki o döksün ben yıkayayım.

Ah cok iyi anliyorum. Annemlerde de kayinvalidemlerde de etrafım o kadar kalabalık ki. Gaz derdim biri alirdi. Alti degiscek derdim biri alirdi. Kendi evime döneli 1 hafta oldu epey zorlandim. Burda çağırıp destek alacagim kimsede yok o yüzden zor oldu üstüne bide disimiz. Allah büyük bakalim😊
Mecbur alisio.insan ilk gunler annem aradikca aglardm smdi alistm🤣 bnmde kimsem yok esim kayinvalidem ama tek bakiom onlar sadeve seviolar uzaktn😳

X