2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Yok hiç duymadım bunu. Testislerinin üzerindeki deriden mi çekececeğim yapılmasın diye. Kaç dakika yaptınız bi de
Canim dikislerin alt tarafindan asagiya yani testislere dogru hafif hafif cekeceksin. Maksat dikisler acik kalsin, ustundr deri yigilip yapisiklik yapip oyle kaynamasin.

Bebek iki aylık olana kadar yaptığım hatayı anlatacağım yapıyorsanız yapmayiniz
Bebek uyandı emdi bezi temiz sohbet oyun ağlamasını gerektirecek herhangi bir durum söz konusu değil yani tüm bunlar olurken yaklaşık bir buçuk saat geçti ve çocuk ağlamaya başladı ayyy aman gazı var deyip pıt pıt sırtına vurmaya başlıyordum ben ve bu saatlerce sürüp gidiyordu bir yazı okudum ve hayatım değişti EN FAZLA UYANİK KALABİLECEGİ SURE DOKSAN DAKİKA hopp bende ışıklar yandı ve uyutmayi denedim ağlamaya başlamadan fıldır fıldır etrafı izlerken hem de ana çocuk uyudu ben şokkk
gündüzleri böyle devam ettim artık daha uzun süre uyanık kalabiliyor iki buçuk saati bulabiliyor rahat gündüz uykusunu alamayan bebe akşam başarmış yaygarayi benim çocukta tuttu bir kişiye dahi faydam olursa ne mutlu bana
Baslarda çok zorlandım eve misafir geldiğinde çocuğu kaçırdığımı düşünenler dahi oldu kimdir bu kaynana 😬 60 günlük bebe ona kalırsa beş saat uyanık kalabilir uykusu yoktur gazi vardır ya da acikmistir uykusu gelemez
Gündüz uykusunu aldığı için gece çok daha rahat uyuyor deneyin
Kolik bir bebek değil bu arada bebeğim kolik bebegi olanlara Allah sabır versin
Bir iki gündür deniyorum bunu doğruymuş ya ben de çok şaşırdım. Bir buçuk saati geçince sallıyorum, biraz söyleniyor sonra yarım saat de olsa uyuyor. O yazının linkini paylaşabilir misiniz? Kaç aya kadar böyleymiş

Bebek uyandı emdi bezi temiz sohbet oyun ağlamasını gerektirecek herhangi bir durum söz konusu değil yani tüm bunlar olurken yaklaşık bir buçuk saat geçti ve çocuk ağlamaya başladı ayyy aman gazı var deyip pıt pıt sırtına vurmaya başlıyordum ben ve bu saatlerce sürüp gidiyordu bir yazı okudum ve hayatım değişti EN FAZLA UYANİK KALABİLECEGİ SURE DOKSAN DAKİKA hopp bende ışıklar yandı ve uyutmayi denedim ağlamaya başlamadan fıldır fıldır etrafı izlerken hem de ana çocuk uyudu ben şokkk
gündüzleri böyle devam ettim artık daha uzun süre uyanık kalabiliyor iki buçuk saati bulabiliyor rahat gündüz uykusunu alamayan bebe akşam başarmış yaygarayi benim çocukta tuttu bir kişiye dahi faydam olursa ne mutlu bana
Baslarda çok zorlandım eve misafir geldiğinde çocuğu kaçırdığımı düşünenler dahi oldu kimdir bu kaynana 😬 60 günlük bebe ona kalırsa beş saat uyanık kalabilir uykusu yoktur gazi vardır ya da acikmistir uykusu gelemez
Gerçekten çok doğru, ağlamaya başladığında meme de arıyor sonra emmiyor daha çok ağlıyor, gazı var derken gözü kapanıveriyor. Teşekkürler bilgilendirme için. 58 günlük ve 3 gündür ağlaması çok daha şiddetli, gaz mı arttı sesi mi kuvvetlendi anlamadım

Çarşamba 2. ay aşıları var şimdiden stres bastı🤦‍♀️ Ateş düşürücü olarak herkes calpol mü veriyor?

Kizlar merhaba 2 aylik oldu bebisleriniz kıyafet olarak 0-3 mu 3-6 mi giydirmeye başladınız
O-3 leri ne kadar sure kullandınız 🤗

sab simplex kullanan var mi ? ben günde 2 defa 5 damla vermeye başladım. gazımız çok var. biogaia 5 damla veriyorum. insallah faydası olur. gaz olunca da uyumuyor. devamlı kucağımda emiyor sonra çığlık atıyor. 44 günlüyüz bu arada
Sab simplex 5 damla hic bisey yapmaz. 10 ila 15 damla gunde 3 kere falan

Biz persembe 3 ay asisi olucaz.. bakalim neler olucak.. kiyafetlerin hepsini bir anda degistirmek gibi bisey soz konusu olmuyor. 3 ayligiz ama bugun 0 1 ay takimi vardi giydi oldu. 0 3 de giyiyor. 3 6 da 2 4 de .. olmayanlari kisa gelenleri dar gelenlari ayiriyorum sadece..

Biz persembe 3 ay asisi olucaz.. bakalim neler olucak.. kiyafetlerin hepsini bir anda degistirmek gibi bisey soz konusu olmuyor. 3 ayligiz ama bugun 0 1 ay takimi vardi giydi oldu. 0 3 de giyiyor. 3 6 da 2 4 de .. olmayanlari kisa gelenleri dar gelenlari ayiriyorum sadece..
Aynen yeni dogan 1 takimi oluyo ama bazi 3 aylik olmuuo kaliba bagli herhalde 😊 kiyafet ayirmak duygulandrdi beni ya buyumuste kuculenleri ayiriyoruz😊analik delilik🤣😍

Kizlar merhaba 2 aylik oldu bebisleriniz kıyafet olarak 0-3 mu 3-6 mi giydirmeye başladınız
6-9 kullanıyoruz şu an ama 9-12 bile olur yani. Kıyafet stoğu yaptığıma çok pişman oldum. Bebeğinize iriliğine göre ay ay alıveriş yaparsınız

Kıyafetler kalıba bağlı oluyor arkadaşların dedigi gibi. Kendi tecrübelerime dayanarak şunları söyleyebilirim. Hastane cikis takim fazla almayin bir anda küçülüyor. 2 ayligiz ama bugün üstünde 6 ay yazan bi takim giydik mesela. Hediye çok gelecegini düşünüyorsanız ona göre az almanizi öneririm. Biz mevlüt yaptik ve 2 yillik stogumuz oldu. Sadece 48 takim mevlütte geldi. Simdi sehir degistirip evime gectim arkadaslarimiz getiriyor burda da. Iyiki fazla almamisim diyorum o yüzden☺

X