2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Ya ben de almayi düşünüyorum
Ama agir ve kaba mi
Kurulumu pratik mi
Sling alma gafletinde bulundum hayatimdan bezdim
Bi yığın kumas agir sicaklatiyo bunaltiyo ve cok zahmetli
Bir de 360 derece cok gerekli mi
Sirtimda bence hic tasimam ama one kullanir miyim bilemiyorum
Ben çok memnunum arkadaşımda vardı denedim önce sonra aldım sende deneyebilirsen iyi olur her cocuk farklı

Ben çok memnunum arkadaşımda vardı denedim önce sonra aldım sende deneyebilirsen iyi olur her cocuk farklı
Peki yenidogan aparati ile mi kullanıyorsun
Benim bebis 10 haftalık
Oturmaya baslamadan normal pozisyon rahatsizlil verir mi ki

Bebeği erken doğan tecrübeli arkadaşlara soru; bebeler büyüme ataklarını doğdukları haftaya göre mi doğmaları gereken haftaya göre mi geçirdiler?
Bizimki cok degil 3 hafta once dogdu. Dogdugu haftaya gore suresinde gecirdi ilk atagi. Sonra da oyle devam eder galiba. Ama daha kucuklerde degisebilir durum. Cok mu erken doğdu sizin minik

Bebeği erken doğan tecrübeli arkadaşlara soru; bebeler büyüme ataklarını doğdukları haftaya göre mi doğmaları gereken haftaya göre mi geçirdiler?

bizimkisi bir hafta erken doğdu ona rağmen şuanbulunduğu haftalardan önce geçiriyor.Mesela 4 hafta birkaç günlükken 5i, 7 hafta birkaç günlükken 8 inciyi geçirdi ki düzeltilmişe göre 9 da olması lazımdı.Bebekten bebeğe fark var galiba.

Atakları daha rahat atlatmak adına takip ettiğiniz bir kitap bir şey var mı acaba?
harika haftalar kitabın adı.

bizimkisi bir hafta erken doğdu ona rağmen şuanbulunduğu haftalardan önce geçiriyor.Mesela 4 hafta birkaç günlükken 5i, 7 hafta birkaç günlükken 8 inciyi geçirdi ki düzeltilmişe göre 9 da olması lazımdı.Bebekten bebeğe fark var galiba.

harika haftalar kitabın adı.
Evet onu biliyorum dışında var mı acaba diye merak etmiştim😊 yinede çok teşekkür ederirm❤️🥰

Paranox fitil i yarım mı veriyorsunuz aşı sonrası? Hemşire söylemişti ama unuttum

Selam arkadaşlar. Bebeğim malesef artık emmiyor. Çok üzülüyorum her metodu deniyorum ama memeyi gördüğünde bile ağlıyor artık. Biberona çok alıştı malesef. İşe döndüğümde sorun yaşanmasın diye hem biberon hem meme gidiyorduk ve gayet iyiydik. Süt sağmaktanda çok sıkıldım. Başına böyle biriey gelen ve süzelen oldu mu? Biz bir kere daha yaşamıştık ama 2 günde düZelmişti şimdi maleswf daha uzun sürdü😔
Bizde geçtiğimiz hafta böyle bir sıkıntı yaşadık. Sadece anne sütü ile besliyorum biberon da kullanmiyorum. Kızım göğsüme geldiginde gözlerimin içine bakıp çok farklı bir sekilde ağlıyordu ve emmiyordu çok üzülüyordum. Bu süreci unutması için uyanikken değil uyurken emzirdim. Uyurken hiç sıkıntı yaşamıyorduk. 3 4 gün böyle devam ettik sonra normale döndü çok sükür

Kızlar regl oldum ya :/ daha ikinci ayımız iki gün somra doluyor. Ne güzel olmayanlar varmış belki olmam diyordum. Sütün tadı falan değişiyormuş bu dönemde bakalm ne olacak. Siz de durumlar nasıl? Hiç ağrım falan da olmadı, anlamadm bile. Hep böyle ağrısız olacaksa iyi ama belirti verse hazırlıksıx yakalanmazdm en azından 😅

2020-03-12-09-33-42-1-1-1.jpg

Kızlar biz iki aylık olduk❤🙏😻

Arkadaşlar merhaba,
Benim bebeğim 55 günlük. Mama + meme ilerliyoruz. Bir ara mamayı sabah ve akşam olarak 2 sefere indirdim ama bu aralar sütüm iyicene azaldı. Resmen memede ağlıyor veya uyuyakalıyor o zamanlar da çişli bez sayısı az oluyo zaten :/ ben de 60 lık mama veriyordum normalde ama artık 90 veriyorum çünkü ağlıyor fazlaca.

sizde sorum şu ki; benim gibi mama ve meme birlikte ilerleyenler bebeklerine ne kadar mama veriyor? Çok mu veriyorum acaba emin olamıyorum. Bu arada bebeğim 4800gr.

X