2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Çişli bezde azalma olduysa bi doktora gitmekte fayda var. Sağlık ocağına gidip tartılın.Kolaylıkla anlarsınız.
Canım geçen hafta tartıldı. 6 kg. 2 aylık. Birkaç günden beri böyle. Gaz damlasından sonra çok uyur oldu. Açtıgımda da bezi tam dolmamış görüyorum. Damladan dolayı mı acaba

Cis bi sure sonra azaliyor. Emzik konusuda ben 2. Ayda sonra buldum dogru emzigi hic pes etmedim. Artik aliyor

Cis bi sure sonra azaliyor. Emzik konusuda ben 2. Ayda sonra buldum dogru emzigi hic pes etmedim. Artik aliyor
Birkaç günden beri eskiye göre çok ıslatmıyor. Umarım doyuyodur. Göğüslerim de yumşacık oldu ama sıktıgımda süt geliyor hemen. kesilecek diye korkuyorum.

maşallah. 2 aylik bebegim. gunduz 3 saat uyku hiç görmedim.15 dk,20 dk bazen 5 dk bu günlerde. nadiren,belki haftada bir gün 1 saat olabiliyor. gece de bir kez 3 saat uyuyor en iyi haliyle,sonrasi saat başı ya da yarim saatte bir. gunduz boyle kısa uyku olunca hiçbirşey yapamıyorum. uyuduğunda birkac saat uyuyacakmış gibi dalmış görünüyor ama 5 dk sonra uyaniyor. doktora gidince bi sorayim bu durumu. perişan durumdayim uykusuzluktan
Canım benim oğlan da öyleydi. Uyuyodu 10 dk sonra hemen geri uyanıyodu. Gaz şurubundan sonra rahatlad cocugum çok şükür.

benimki de emzik verince midesi bulanmış gibi yapip öğürüyor. 2 aylik oldu zaten. artik bu aydan sonra almaz emzik heralde.ugrastim ama geç kaldım sanırım. keşke hastanede ilk gun verseymişim.15 gunluk falandı ilk emzik verdigimde
Silikonda öğürmedi bir tek dün akşam şöyle bir şey oldu emziği çeşmede yıkadım soğuk tarafı ile aldı emdi hemen ben şok 😁 emzik ılıyınca attı ağzından tabi.

maşallah. 2 aylik bebegim. gunduz 3 saat uyku hiç görmedim.15 dk,20 dk bazen 5 dk bu günlerde. nadiren,belki haftada bir gün 1 saat olabiliyor. gece de bir kez 3 saat uyuyor en iyi haliyle,sonrasi saat başı ya da yarim saatte bir. gunduz boyle kısa uyku olunca hiçbirşey yapamıyorum. uyuduğunda birkac saat uyuyacakmış gibi dalmış görünüyor ama 5 dk sonra uyaniyor. doktora gidince bi sorayim bu durumu. perişan durumdayim uykusuzluktan
Gazı var mı ?bide meme de mi uyuyor Benim ki de böyle de uykusuzluktan sinirlerim bozuldu

Selam arkadaşlar nasılsınız bebişlerde iyidır umarım bizim kaka sorunumuz var kabız degıl ama 3 gün filan yapamıyo cok ıkınıyo sızde varmı böyle bir durum siz ne yapıyosunuz kaka yapmazsa

Canım geçen hafta tartıldı. 6 kg. 2 aylık. Birkaç günden beri böyle. Gaz damlasından sonra çok uyur oldu. Açtıgımda da bezi tam dolmamış görüyorum. Damladan dolayı mı acaba
Gaz damlası kullanmadığım için bilemiyorum ki. Siz en iyisi aile hekiminize ya da doktorunuza danışın.2 aylık bebeğin uykuları farklılaşmaya başlar yavaş yavaş düzene girdiği için.

20 gün içtim hala düzelmedi. Sürekli sağıyorum. Yumuşak tutmaya çalışıyorum ama geçmiyor sertlikler
Geçmiş olsun. Ben de aynı durumu yaşıyorum. Daha önce de olmuştu. Sıcak uyguladım, sağarken masaj yaptım bikaç günde geçti ama sürekli tekrarlıyo. Şuan sağ mememde iki tane ağrılı şişlik var.
Kesin bi çözüm bulursak paylaşımda bulunalım.

X