2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayni benim gibi. bu gece 6 saat uyudu mesela ilk defa😍😍 doktoru da 6 saate kadar günde bir seferlik uygun görüyor. zaten sonra mesai basliyor birakin uyusunlar😂😂
Benim ıoğlumun da 6 saat uyumuşluğu var ben uyuyaklınca ama bezi kuru kalkmıştı gerçi bı bi ya da 2 kez oldu bir de kendi kendine acıkıp uyandığında bir daha uyumadı ama ben uyku arası beslediğimde uyumaya devam ediyo bana böylesi kolay geliyo sanırım süt sağmaya da kalktığım için kalkmışken bebekleri de içiriyorum

Rota asisinda hangisini tercih ettiniz acaba? Ben rotarix hakkinda internette bazi olumsuz haberler okuyunca rotateq aldirdim. Kendim evde uygulayacagim insallah becerebilrim:)

Rota asisinda hangisini tercih ettiniz acaba? Ben rotarix hakkinda internette bazi olumsuz haberler okuyunca rotateq aldirdim. Kendim evde uygulayacagim insallah becerebilrim:)
Hangisi oldugunu suan hatirlamiyorum ama yapabilirsin bizimki uyuyoru doktor mama gibi yavas yavas verdi emdi icti zatn

Merhaba kaç dozluk kullanacaksınız 2 ve 3 dozluk olanı var. Birde yapabildiniz mi bende evde yapmayi planliyorum

Asm de ayin 5 i diye randevu vermislerdi. O gun yapacağım. 3 doz imis rotateq te. Bakalim insallah becereblrm.
ya bize de ayin 10unda verdiler. izlem icin boy kilo gitmem gerekmiyo degil mi elzem bisey degil sonucta. ama bu rota icin ne yapmam gerekiyo onu sormam lazim ebeye

ya bize de ayin 10unda verdiler. izlem icin boy kilo gitmem gerekmiyo degil mi elzem bisey degil sonucta. ama bu rota icin ne yapmam gerekiyo onu sormam lazim ebeye
Boy kilo için gitmem gerekiyordu benim de gitmedim gelme dedi zaten doktorum kendim ölçtüm söyledim rotayi da kendin yapabiliyorsun yine de doktorunla iletişimi kesme

Çok geçmiş olsun. Çektirirken verilen uyuşturucular falan sütünüzü etkiledi mi peki? Ben de aynı nedenlerden hamileliğin başından beri bekliyorum. En azından çocuk ek gıdaya başlayınca tedavi ettireyim demiştim ama erken yakaladı maalesef. Bizimki hala süt emmekten hoşlanmıyor. Neyse ki 3 tane hap kaldı inşaallah yeter.

Teşekkür ederim. Size de çok geçmiş olsun. Umarım daha iyi olmuşsunuzdur. Diş işleminden sonra dört saat civarı emzirmedim. Dişçim iki saat dedi ama benim gönlüm pek rahat etmedi, dört saat bekledim. Ciddi bir etkisi olmadı açıkçası. Sizde de hamileliğin başından beri varsa bence her ihtimale karşı bildiğiniz güvendiğiniz birine gidin. Dişçiler eldiven ve maske takıyor zaten. Aletleri zaten steril olmak zorunda. Hem şu sıralar zorunlu olmayan da gitmez bence. En azından gidip bir gösterin benimkisi gibi kökünü de fena hale getirmesin. Dışarıdan sağlam sayılabilecek dişi kökten mahvetmişti. Tekrar geçmiş olsun, bir an evvel şifa bulun inşallah

Asm de ayin 5 i diye randevu vermislerdi. O gun yapacağım. 3 doz imis rotateq te. Bakalim insallah becereblrm.
3 dozu tavsiye ediyorlar bende internette araştırmıştım.
Rotateq ile rotarix arasında ne fark var size doktor mu.onerdi rotatex 3 doz olanı.
Benim.bebegim de 2 .5 aylık 3 aylık olunca bende yapacağım ama 2 do olanı mi 3 doz olanı mi almalıyım

3 dozu tavsiye ediyorlar bende internette araştırmıştım.

Rotateq ile rotarix arasında ne fark var size doktor mu.onerdi rotatex 3 doz olanı.
Benim.bebegim de 2 .5 aylık 3 aylık olunca bende yapacağım ama 2 do olanı mi 3 doz olanı mi almalıyım
Burada birisi rotarix yaptirmisti ama dr u rotateq i onerdigini soylemis sonradan. Ismini hatirlamiyorum simdi. Ben de internetten arastirdim. Hurriyet sitesinde rotarix ile ilgli bi haber okuyunca digeri olsun dedm. Haberde domuz dna si oldugu ve fda raporu olmadigi yaziyordu. Ne kadar dogrudur bilemem ama ben icimde suphe kalmasin diye digerini aldrdm esime.

Benim bebrklerin uyku düzenlerinde de sıkıntım var bi oturtamadım düzeni oğlan gece 12 de anca uyuyo sabsh 7 gibi ayılıyo gece bir kez besliyorum böyle olunca kız ise felaket bazı geceler hiç uyumuyo ayağımda sallıyorum da sallıyorum siZ hala 3 saatte bir mi besliyosunuz bebeklerinizi 3 aylık olucaz biz 2 2kedi_1deli R refikaaydin @xemax@Kaplumbagalardaucar @Kazen
Uyandığı zaman emziriyorum da Benim bebe obur, 4-5 saatte bir uyanıyor. Uyku düzenini oturmuştum ama şu sıra beşiğinden alıp yatağa koydum ve asla uyumuyor. Şu an hala uyanık. Uykusuzluktan gözleri açılmıyor ama zorla açıyor bi şekilde, uyumamak için direniyor. Tabi bolca ağlıyor. Canımdan bezdim Ya, ne güzel 8-9 gibi Yatar, 5-6 gibi uyanırdı eskiden. Ona bile şikayet ederdim. Bilemedim o günlerin kıymeti, bilemedim.

Benim ıoğlumun da 6 saat uyumuşluğu var ben uyuyaklınca ama bezi kuru kalkmıştı gerçi bı bi ya da 2 kez oldu bir de kendi kendine acıkıp uyandığında bir daha uyumadı ama ben uyku arası beslediğimde uyumaya devam ediyo bana böylesi kolay geliyo sanırım süt sağmaya da kalktığım için kalkmışken bebekleri de içiriyorum
Geceleri bi sefer uyku arasında besliyorum ki uyanmasın, ben de insan gibi uyuyayım.

Uyandığı zaman emziriyorum da Benim bebe obur, 4-5 saatte bir uyanıyor. Uyku düzenini oturmuştum ama şu sıra beşiğinden alıp yatağa koydum ve asla uyumuyor. Şu an hala uyanık. Uykusuzluktan gözleri açılmıyor ama zorla açıyor bi şekilde, uyumamak için direniyor. Tabi bolca ağlıyor. Canımdan bezdim Ya, ne güzel 8-9 gibi Yatar, 5-6 gibi uyanırdı eskiden. Ona bile şikayet ederdim. Bilemedim o günlerin kıymeti, bilemedim.
Allah yardımcımıc olsun bu kadar nasıl ağlıyolar bende anlamış değilim. Ben düzen için daha küçğkler diyorum büyüdüklerinde düzene girerker umarım

X