2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar bende ıtp hastasıyım ve şu korona için daha fazla risk taşıyor muyuz

Burada birisi rotarix yaptirmisti ama dr u rotateq i onerdigini soylemis sonradan. Ismini hatirlamiyorum simdi. Ben de internetten arastirdim. Hurriyet sitesinde rotarix ile ilgli bi haber okuyunca digeri olsun dedm. Haberde domuz dna si oldugu ve fda raporu olmadigi yaziyordu. Ne kadar dogrudur bilemem ama ben icimde suphe kalmasin diye digerini aldrdm esime.
Yan etki oldumu peki bebeğinizde. Ilk dozu bebeğiniz kaç haftalıkken yaptınız

merhaba
kizlar belli oluyo mu bilmiyorum ama
testi
yaptım 2.cizgi hemen silik cikti

10 dk sonra felanda böyle dagilma oldu
2.cizgi silikte olsa belli oluyo hala

hamile olabilir miyim sizce ne dusunuyosunuz
20200404_182116.jpg

ya bize de ayin 10unda verdiler. izlem icin boy kilo gitmem gerekmiyo degil mi elzem bisey degil sonucta. ama bu rota icin ne yapmam gerekiyo onu sormam lazim ebeye
Tabii ki elzem bisey degil. Kesjnlkle gitmeyin. Oraya her turlu hasta gdiyor. Allah korusn cok kotu ottalik. Ben bgn yapacagim rota asisini. Yazarim sonucu. Oncesinde hemşireyi arayip sorarm belki emin olamazsam.

Az once rotateq asisini verdik agizdan. Bir kismini cikardi. Cunku ben hepsini bir anda sıktm. Keske azar azar verseydm. Insallah sorun olmaz. Ama uygulamasi cok basit. Tup seklindeydi zaten. Kapagini acip skiyorsun.

Az once rotateq asisini verdik agizdan. Bir kismini cikardi. Cunku ben hepsini bir anda sıktm. Keske azar azar verseydm. Insallah sorun olmaz. Ama uygulamasi cok basit. Tup seklindeydi zaten. Kapagini acip skiyorsun.
Ben de az önce verdim. Senin mesajını görmüştüm o yüzden yavaş yavaş verdim. Soğuk olduğundan biraz rahatsız oldu ama hepsini götürdü. Tattım baya çirkin bişiy. :)
Umarım yan etki yapmaz

Ben de az önce verdim. Senin mesajını görmüştüm o yüzden yavaş yavaş verdim. Soğuk olduğundan biraz rahatsız oldu ama hepsini götürdü. Tattım baya çirkin bişiy. :)
Umarım yan etki yapmaz
Keske bana da biri soyleseydi:))) Cok pisman oldm birden ne diye verdm die ama olan oldu:)

merhaba
kizlar belli oluyo mu bilmiyorum ama
testi
yaptım 2.cizgi hemen silik cikti

10 dk sonra felanda böyle dagilma oldu
2.cizgi silikte olsa belli oluyo hala

hamile olabilir miyim sizce ne dusunuyosunuz Eki Görüntüle 2614342
Testi tekrarlarsın sorunlu olabilir. Dağılma olması normal gelmedi bana. Ya da en garantisi kan tahlili ama malum hastaneler virüs kaynıyor.

2 2kedi_1deli senin kedilerinin tüyü bebeğinin gözüne kaçtı mı hiç? Bizde var bir tane ve serum fizyolojikle yıkamamıza rağmen çıkmadı henüz. Böyle birşey yaşadıysan doktoruna falan sormuşsundur belki zararı var mı diye

2 2kedi_1deli senin kedilerinin tüyü bebeğinin gözüne kaçtı mı hiç? Bizde var bir tane ve serum fizyolojikle yıkamamıza rağmen çıkmadı henüz. Böyle birşey yaşadıysan doktoruna falan sormuşsundur belki zararı var mı diye

Kacmadi ama ben olursa diye sormustum. Bisey olmaz cikar dedi serum fizyolojik devam. Akinti capak olursa tobrased damla

Slm hanimlar,umarim iyisinizdir.Ben hic ugrayamaz oldum.bnm minnak cok yoruyor beni.geceleri iyi uyuyorda gündüzleri 20-maks.30 dk uyuyor.bi cözüm bulan var mi uyku için.bu arada rota aşısını bizde yaptırdık.rotatec 5 li karışım içeriyor ve daha etkili o yuzden onu yaptirdik.bebislerin boy ve kilo takibi icin kesinlikle saglik ocaklarina gidilmemesi gerekiyor normalde onlar arayip tlfla bilgi aliyorlar.ben gecen bnm cimcimeyi legen e koyup normal digital tartida tarttim😀
Bu arada bisey sormak istiyorum,adet olan oldumu aramizda?tek değilimdir umarim hemde geçen ay oldum😞çok cnm sıkıldı ama yapacak bisey yok.cok uzun oldu ama bosey daha anlatmak istiyorum.ben bir hastanede yogunbakim ve enf.sorumlu hemşiresiyim bu durum dolayisiyla işe çağırdılar,gitmedim tabiikide zaten bebege bakacak kimsem yok eşimde kesinlikle gitne dedi istifami sundum kabul etmiyorlar ama nolursa olsun gidemiycem durumlar cok kotu lutfen cok dikkatli olun Allah yardimcimiz olsun kalin saglicakla...

Arkadaşlar bebeklerimiz uyandığında ağlayana kadar bekleyip öyle mi kucağımiza almalıyız yoksa uykusu açılmasın diye hemen kucağa alıp emzirelim mi ??

X