2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Biz iyiyiz çok şükür 😊 3,5 aylık oldu. Diş çıkarma sıkıntısı başladı, el sürekli ağızda, salya akıyor. Uykuya geçiş sorunu var bir de. Bas bas bağırıyor yatırınca, kucakta hafif zıplatmayla uyuyor. İlk çocuğum emziğiyle yatırınca uyurdu kendisi. Önerilere açığım😊Siz nasılsınız bebiş nasıl?
Bizim de eli hep agzinda sapur supur
Zaten surekli kusuyordu bi de salya eklendi. Ust bas birakmiyo
Oyun halisi cok dikkatini cekiyor gündüz yukumu hafifletiyor bir sure
Haftaya 4 ay asimiz var. Biraz gerginim. Gecse gitse 🤨

Kizlar bebeğinizi nasıl yatırıyorsunuz .ben hemşire üstü yatırıyorum bu yüzden kafa arkası biraz basık oldu 3 aylık bebeğim

bebeğinizle uyuma ve beslenme dışında nasıl vakit geçiriyorsunuz ? farklı yaptığınız etkinlik var mi ?
biz yeni oyun halısı aldık. çoğunlukla kucakta gezmek istiyor.el kol bacan hareketleri yapıyoruz. konuşuyoruz bol bol 😂 yoksa durmuyor..

Şüpheli olaydan 23 gün sonra yapılan testin hamilelik olduğu durumda çift çizgi cikmasi gerekir değil mi. Ben test yaptım tek çizgiydi ertesin gün baktım ikinci çılgınca ama çizgi grimsi. 23 gün sonra hemen çıkması gerekir değil mi

Şüpheli olaydan 23 gün sonra yapılan testin hamilelik olduğu durumda çift çizgi cikmasi gerekir değil mi. Ben test yaptım tek çizgiydi ertesin gün baktım ikinci çılgınca ama çizgi grimsi. 23 gün sonra hemen çıkması gerekir değil mi
Evet cıft cızgı baktığın anda cıkması lazım ertesı gün plmaz

Hanımlar merhaba, pişik kremi olarak ne kullanıyorsunuz, ne önerirsiniz? Mustela kullanıyorum ama yeni beze geçişte hafif de olsa pişik oldu maalesef. Var mı daha etkili bir şey? Bu arada ebebeğin markası babyme bez bizimkinde bu etkiye sebep oldu maalesef, aklınızda bulunsun sizinde. Sünnet oldupunda iki hafta kadar A101 in markasını kullanmıştık, o bile buna sebep olmadı :/ kremli olmasının etkisi olabilir

Hanımlar merhaba, pişik kremi olarak ne kullanıyorsunuz, ne önerirsiniz? Mustela kullanıyorum ama yeni beze geçişte hafif de olsa pişik oldu maalesef. Var mı daha etkili bir şey? Bu arada ebebeğin markası babyme bez bizimkinde bu etkiye sebep oldu maalesef, aklınızda bulunsun sizinde. Sünnet oldupunda iki hafta kadar A101 in markasını kullanmıştık, o bile buna sebep olmadı :/ kremli olmasının etkisi olabilir
Sudocrem'i her alt değiştirmede tabaka gibi sürün, kısa sürede geçirecektir.

X