2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Çok teşekkür ederim arkadaşlar:)
Bu arada ben Aralıktan beri taşınacağım ve hala taşınamadım tam taşınıyoruz derken korona patlak verdi hazirana kaldık:KK70:
İnşallah şu 2 hafta içinde taşınacağım son hazırlıkları yapıyoruz artık:)
Biz de ek gıdaya bu hafta başlayacağız armutla :)
Bizimkinin kakasında mukus var 1.5 aydır neyden kaynaklandığını bulmaya çalışıyoruz süt ürünleri ve yumurta, kuruyemişi kestik tüketemiyorum:)
Biz de durumlar böyle:)

Slm hnmlar,bende pek ugrayamiyorum.bebiş çok zorluyorgunduzleri hic uyumuyor sürekli kucak gezmek istiyor.en son care prego trio alalim dedik belki oyalanır biraz.aranizda kullanan var mi acaba memnun musunuz?

Bu arada ben Aralıktan beri taşınacağım ve hala taşınamadım tam taşınıyoruz derken korona patlak verdi hazirana kaldık:KK70:
Bizimkinin kakasında mukus var 1.5 aydır neyden kaynaklandığını bulmaya çalışıyoruz süt ürünleri ve yumurta, kuruyemişi kestik tüketemiyorum:)

İnş taşınabilirsiniz sonunda. Bıktık koronadan ya.
Mukus çok mu yoğun? Deniz’in kakasında da bazen oluyor. Doktorla kontrolünde mi araştırıyorsunuz?

Baby goat çok iyi bir mamaymış. Keşke içseler. Keçi sütü Demir eksikliğine yol açıyormuş ama keçi sütlü mamalarda Demir takviyesi varmış. Günde bir öğün vermeye çalışıyorum. Pek sevmiyor ama aç kalınca içiyor biraz 😬
Demir eksikliği evet ama gerisi anne sütü olduğu için o kadar etkilemezdi bebeklerimiz. Gel görki vücudunda kızarıklıklar olmaya başladı o yüzden ara verdim bir hafta sonra yine denşycem 50 cc vermeyi günlük sizde olumsuz bi etkisi olmadı mı keçi sütünün

Demir eksikliği evet ama gerisi anne sütü olduğu için o kadar etkilemezdi bebeklerimiz. Gel görki vücudunda kızarıklıklar olmaya başladı o yüzden ara verdim bir hafta sonra yine denşycem 50 cc vermeyi günlük sizde olumsuz bi etkisi olmadı mı keçi sütünün
Keçi sütünü olduğu gibi mi veriyorsunuz yani yoğurt ya da peynir şeklinde değil de süt olarak mı içiriyorsunuz ? Bir yaşına kadar verilmiyor demişti doktorum da ondan soruyorum.

Uff cok kotu Daha beterleri var ama ya. Umarim gecer

İnş taşınabilirsiniz sonunda. Bıktık koronadan ya.
Mukus çok mu yoğun? Deniz’in kakasında da bazen oluyor. Doktorla kontrolünde mi araştırıyorsunuz?

Çok aşırı yoğun değil, ama yine de görünüyor.
Her zaman gittiğimiz doktorumla görüşerek kesiyorum gıdaları, bazen açıyoruz bazen kapatıyoruz bulamadık neye :)

Biz yavaş yavaş tadımlara başladık doktor daha erken dedi ama sofraya atlıyordu ben de başladım avokado verdim üç gün alerjik reaksiyon göstermedi bugün de keçi peynirine başladık bakalm
Bende yoğurtla başladım ama korkuyorum sindirim sorunundan :KK43: şuan mama yiyor anne sütü arada

Sebze pureleriyle baslanacak once sonra sebzeler 2 li verilecek sonraki hafta meyveler.ve sebzeler. 3. Hafta yogurt. 4. Hafta meyveli yogurt ve sebze corbasi. Ilk 3 hafta 2 3 cay kasigi.. sebzelere bir.damla zeytin yagi
Tadimlardan sonra 2 3 cay kasigi su. Sindirimi gozlenecek.

Mideleri bulandırmam umarım ama yardıma ihtiyacım var. Bebeğin kakasında kan görüntüsü nasıl oluyor bilgisi olan var mı arkadaşlar?Anne sütüyle besleniyor sadece. Nokta nokta kırmızılık oluyor bazen, demir damlası o şekilde görünür mü

Yaa bgn kuzumu birakip ise gdecegm icin cok uzgun ve streslym. Sütüm de kesiliyor sanirim:KK43:( sagdm cok az cikti. Bana akil verin ne olr. Var mi geri getirmenin yolu:KK43:((

X