2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

iyi geceler arkadaslar icim icimi yiyor. bebeğim dün öğlen yataktan düştü. nasil oldu anlamadim. yüz üstü düşmüş. alının sağ tarafı kızardı hafifde şişlik var.
hastananenin birinde röntgen cihazı yokmuş. baska hastaneye gittik. orda doktor söyle baktı gerek yok mr takip edelim dedi.. ordan kendi çocuk doktorumuza gittik o da baktı krem verdi. simdilik iyi takip edelim dedi.uyutabilirsiniz dediler bebeğimi uyuttum ben ayaktayım sabaha kadar bekleyecem.
sizce başka bir hastanenin acile gideyim mi sabah mr cekilmesi gerekir mi ?
dua eder misiniz insallah bir sey olmaz 😞😢

Hic bisey olmaz artik hepsi dusuyor boyle boyle buyuycekler zaten kusma falanda olmwzsa bisey yok

Hic bisey olmaz artik hepsi dusuyor boyle boyle buyuycekler zaten kusma falanda olmwzsa bisey yok
kusma olmadı çok şükür. hareketlerini takip ediyoruz. 72 saat önemliymiş. yarın öğlen dolacak insalah 72 saat. gece uyumadık. bu gecede uyumayacağız esimle nöbetleşe duruyoruz. insallah bir sıkıntı çıkmaz

kusma olmadı çok şükür. hareketlerini takip ediyoruz. 72 saat önemliymiş. yarın öğlen dolacak insalah 72 saat. gece uyumadık. bu gecede uyumayacağız esimle nöbetleşe duruyoruz. insallah bir sıkıntı çıkmaz

Cikmaz ya alnini vurmus zaten kafa arkasi daha onemli. Bebekler evdeki stresi hisseder huysuzlanir sizde dusmesine yorarsiniz. Stres olmamasi icin sizinde sakin olmaniz lwzim

Merhaba erkek bebeğim 5 ay 10 günlük kilosu 7 150 gr geçen ay doktora gittiğimiz de kilosu 6950 tartmisti doktor bu ay henuz gitmedik kendimiz tartiyoruz sadece anne sutu aliyor ek gidaya baslamadim henuz bu ay biraz kilo alimi yavaş gibi geldi sizin bebeklerde kiko alımı nasil

Günaydın arkadaşlar. Benim karnımda birşey oynuyor sanki . Ama ben geçen ayın 27 sinde ilk adetimi olmuştum. Şimdi ayın 28 i ve hala olmadım. Karnimda da bir hareketlilik var gaz mi acaba diyorum . Acaba o adet diye düşündüğüm şey yerlesme flan miydi. Öyle olduğunu da düşünürsek hemen oynar mi ki bebekse. Üfff çok stres oldum. Yaptığım testler de hep negatif çıkıyordu ama . Yazdır inşallah

Günaydın arkadaşlar. Benim karnımda birşey oynuyor sanki . Ama ben geçen ayın 27 sinde ilk adetimi olmuştum. Şimdi ayın 28 i ve hala olmadım. Karnimda da bir hareketlilik var gaz mi acaba diyorum . Acaba o adet diye düşündüğüm şey yerlesme flan miydi. Öyle olduğunu da düşünürsek hemen oynar mi ki bebekse. Üfff çok stres oldum. Yaptığım testler de hep negatif çıkıyordu ama . Yazdır inşallah
Yoktur inşallah

20. haftadan önce oynamaz. Yerleşme kanaması denen şey adet kadar güçlü de olamaz. Ama siz kendinizi rahatlatmak için bi test yapın.

iyi geceler arkadaslar icim icimi yiyor. bebeğim dün öğlen yataktan düştü. nasil oldu anlamadim. yüz üstü düşmüş. alının sağ tarafı kızardı hafifde şişlik var.
hastananenin birinde röntgen cihazı yokmuş. baska hastaneye gittik. orda doktor söyle baktı gerek yok mr taxrkip edelim dedi.. ordan kendi çocuk doktorumuza gittik o da baktı krem verdi. simdilik iyi takip edelim dedi.uyutabilirsiniz dediler bebeğimi uyuttum ben ayaktayım sabaha kadar bekleyecem.
sizce başka bir hastanenin acile gideyim mi sabah mr cekilmesi gerekir mi ?
dua eder misiniz insallah bir sey olmaz 😞😢
Bizimki 3 aylıkken düştü çok korktum doktor bir şey olmaz dedi kusma vs uyku hali sıkıntı

O kadar cabuk oynama falam hissedilmiyor ki zaten

Merhaba arkadaşlar benim oğlum 6 aylık olacak neredeyse sadece sağa sola dönüyor yüzüstü sevmiyor oturmayı da sevmiyor öne atıyor kendini mama sandalyesi öylece kaldı Bi de bikaç gündür uyumadan önce başını sallıyor sağa sola uyandığında da yapıyor. Korkmaya başladım. Doktora götüreceğim sanırım

En son mayısın 27bsinde adet oldum . Şimdi 29 u ve ben hala olmadım:KK43: karnimda da pit pit birşeyler vuruyor:KK43: doğum sonrası düzensizlik normal mi acaba . Korkmaya başladım iyice.

kizlar aşılar hakkında ne dusunuyorsunuz? indtagramda gidamuhendisianne nin yasadiklarini gorunce beynimden vurulmusa döndüm. ve altindaki yorumlarda bunun gibi onlarcasi. kafam o kadar bulaniyor ki rotayi da yaptim. sonra ogluma bakiyorum gozlerim doluyor. ya belki hepimizi aşan bir konu bu. ama kime neye inanacagimi ne yapacagimi sasirdim. haftaya 6.ay asilarimiz var. yaptiricam elbette ki. ama yaptirmasaydim da sonuc olarak ikisinde de çocuğumu düşündüğüm icin olacakti. cahil bi insan degilim beni yargilamayin. her seyi herkes bize birakmis vaziyette. bizim bilgimiz buna yeter mi?

X