2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Selam herkese😊 bekler büyüdü şükür.bizde oğlumun sünnetini yaptırdık.onu da atlatmış olduk.bir tane dişi de çıktı,zaman n çabuk geçiyor,özelmiş menenjit aşısınınyapturan var mı aranızda. B grubu oluyor galiba.iki tane oldu şimdi 7 ve 9 . Ayda olacak.yan etki yaptımı sizde?

Biz ogluma ikea nin sniglar besigini almistik. Ekimde 4e girecek hala besiginde yatiyor. Biz cook memnun kaldik. Kendi de cok seviyor. Simdi en kisa zamanda ogluma montessori yatak almayi dusunuyorum. Park yatak kullanmadim bi fikrim yok ama bebegin dogdugunda besiginin 2 yil kadar ayni odada olmasi guvenli baglanma icin onemli oldugunu soyluyor uzmanlar. Zaten dogunca goreceksin sen de kiyamayacaksin farkli odaya almaya😊 dolayisiyla bence montessori yatak almak icin cok erken oldugunu düşünüyorum. Bir kac ay degil de Bir kac yil idare edecek guzel bir besik daha guzel olur bence..nacizane fikrim..☺
İkea beşik kaç yaşına kadar kullanılabilir acaba

Bebeğine tahıl başlayan varmı bugün hippin yulaflı tahılını aldım üzerinde glüten ve şeker içerir diyor Aranızda kullanan varmı nasıl veriyorsunuz

Bebeğine tahıl başlayan varmı bugün hippin yulaflı tahılını aldım üzerinde glüten ve şeker içerir diyor Aranızda kullanan varmı nasıl veriyorsunuz
Biz henüz tahıla geçmedik tadımlık sebzeler meyve ve yoğurtla ilerliyoruz. Tatile gittiğimizde hipp in armut püresini verdim çok beğendi ama içime sinmedi kendim yapacağım tatile çıkarken bundan sonra. İçerikleri muhakkak katkı maddesi doludur. Mecburen vermiştim. Tahılla evde yapılacak organik bi sürü tarif vardır mümkünse evde şekersiz ve glütensiz yapabilirsiniz

Merhabalar, hamile kalmadan önce sizi takip ediyordum Ocak annesi olacağım içime doğmuş gibi.. hatta heyecanla okudum desem yeridir zaten çoğu kişi Aralık annesi olmuştu 😇 o yüzden sizden fikir almak için arada yazabileceğimi umuyorum.. şu sıralar kafamda oluşması adına bazı araştırmalara başladım ki indirimde gördüğümde hemen alabilmek adına.. bebek arabası ayrı bi dünyaymış kafam karıştı açıkçası. Prego Quattro ve Casual cadillac Beğendim. Alan var mı? Memnuniyetiniz nasıl? Veya önerilerinize açığım...

Merhabalar, hamile kalmadan önce sizi takip ediyordum Ocak annesi olacağım içime doğmuş gibi.. hatta heyecanla okudum desem yeridir zaten çoğu kişi Aralık annesi olmuştu 😇 o yüzden sizden fikir almak için arada yazabileceğimi umuyorum.. şu sıralar kafamda oluşması adına bazı araştırmalara başladım ki indirimde gördüğümde hemen alabilmek adına.. bebek arabası ayrı bi dünyaymış kafam karıştı açıkçası. Prego Quattro ve Casual cadillac Beğendim. Alan var mı? Memnuniyetiniz nasıl? Veya önerilerinize açığım...
Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Biz Mamaspapas armadillo aldık ilk altı ay puseti ayrı satılıyor. Ama tek elle katlanması ve taşınma pratikliği açısından son derece kullanışlı.

Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Biz Mamaspapas armadillo aldık ilk altı ay puseti ayrı satılıyor. Ama tek elle katlanması ve taşınma pratikliği açısından son derece kullanışlı.
Amin inşallah 🙏🏻🙏🏻 Baktım şimdi biraz bütçemizin dışında ama çok şık bir arabaymış 😇

Biz de ikinci el aldık. Ben çok araştırmıştım araba mevzusunu bütçe de yetmeyince baya temiz ve üçte biri fiyatına tutumlu anneden almıştım . Ben arabaya bu kadar para verilmesini zaten uygun bulmuyorum.

Biz de ikinci el aldık. Ben çok araştırmıştım araba mevzusunu bütçe de yetmeyince baya temiz ve üçte biri fiyatına tutumlu anneden almıştım . Ben arabaya bu kadar para verilmesini zaten uygun bulmuyorum.
Etiketlenmeyince görmemişim kusura bakma. Ay öyle bulduysan süperrr bende letgo falan baktım ama temiz yoktu. Yani 0lardan max 2bin 2bin500 anca olabilir

joie markasını inceleyin bide ben memnunum. litetrax 4 travel sistem. pusetli yada pusetsiz alabilirsiniz

Kizlar bebisleriniz emekliyor mu bizde hala tık yok. Sadece kanepenin kenarinda ayakta dikilmeye ve kendi oturmaya basladi o kadar.

Kizlar bebisleriniz emekliyor mu bizde hala tık yok. Sadece kanepenin kenarinda ayakta dikilmeye ve kendi oturmaya basladi o kadar.
bizimki de sadece yuvarlanarak gidiyor yA da üşenmezse komando gibi sürünüyor. Kendi kendine oturamıyor daha. Oturunca on onbir dakika sonra ya sola ya sağa düşüyor. Bizim zaten biraz tembel babasına çekmiş 😬😬😬

bizimki de sadece yuvarlanarak gidiyor yA da üşenmezse komando gibi sürünüyor. Kendi kendine oturamıyor daha. Oturunca on onbir dakika sonra ya sola ya sağa düşüyor. Bizim zaten biraz tembel babasına çekmiş 😬😬😬
Bizimkide tembel valla totosunu kaldiramiyor malesef. Ek gidada neler veriyorsunuz. Ben sabahlari kasik mamanin icine seftali muz zeytin ezmesi ve kayisi marmarati katip veriyorum. Oglenleri de kabak havuc taze fasulye haslayip catalla ezip icine de bir tatli kasigi ilik suyu ekleyip veriyorum.
Tavsiyelere acigim. Yogurt falan veremiyorum süt alerjisi var doktorla beraber gidiyoruz. Yumurtaya baslatacagim cumartesi günü.

Bizimkide tembel valla totosunu kaldiramiyor malesef. Ek gidada neler veriyorsunuz. Ben sabahlari kasik mamanin icine seftali muz zeytin ezmesi ve kayisi marmarati katip veriyorum. Oglenleri de kabak havuc taze fasulye haslayip catalla ezip icine de bir tatli kasigi ilik suyu ekleyip veriyorum.
Tavsiyelere acigim. Yogurt falan veremiyorum süt alerjisi var doktorla beraber gidiyoruz. Yumurtaya baslatacagim cumartesi günü.
Bizim kahvaltı keçi peyniri ya da keçi labne yumurta sarısı keçiboynuzu kurabiyesi ve annesütü olarak başladı şimdi yumurta sarısını patates biber pazı gibi sebzelerle yapıyorum. Pazıyı tereyağında çevirip üzerine peynirli yumurta sarısı yaptım dün bugün de muzu ezdim yumurta sarısı keçiboynuzu unu ekledim bir çay kaşığı pankek gibi oldu. Öğle yemeği olarak da sizinkinin aynısını yapıyorum hangi sebzeler uygunsa kuzu kemik suyu yapmıştım onu ekleyerek veriyorum. Çok şükür bugüne kadar bi red yemedik 😬 bakalım ne kadar sürecek. Ben bir yaşından önce inek sütüne başlamayı düşünmüyorum. Yoğurdu da keçi manda karışık yaptım bu sefer. Onu da seviyor. Akşam üzeri hangi meyve varsa mevsimde onu cam rende ile veriyorum. Tabi meyve şekerli olduğu için onlara aşkı bambaşka. Bi de ben mama sandalyesine koyup göz temasıyla veriyorum. Oyuncak artı herhangi bir şey olmadan mecburen yiyor.

Silver cross spirt kullaniyorum cok memnumum goren herkes ne kolaymis doyor

Prego Quattro değil de PreGo Urban Travel tavsiye ediyorum quattro ya biz araba alırken baktık kullanımı zor geldi dönüşler için daha çabalamak gerekiyor urban travelda önde tek tekerlek var kullanımı rahat amortisörlü bebek beşiği gibi sallanıyor bebeği sakinleştiriyor 99 kiloya dek taşıyor satıcı adam Urban travel ın üzerine çıktı tepindi tepindi araba bana mısın demiyor çok sağlam ömürlük . Gold unu aldık biz

X