2020 Şubat Anneleri

Bence alırsın asıl zirve ondan sonra çünkü. 7 den 10a kadar sanci şiddeti aynı aralık az sadece ebe öyle söylemişti ben sanci çekerken. Bundan fazla yaşayacağın şiddet yok dedi. O da yetti zaten

bende alma taraftarıyım, doktorum gerek kalmaz o saatten sonra demişti ama yok alıcam ya. ya da o anki çektiğim acıya bağlı 🙄 belki de en başta giderim daha erken alırım. belki bambaşka bir şekilde doğururum tabii hiç bilmiyorum bakalım 🤷‍♀️

sekerim00 sekerim00 ve can09e can09e kızlar gözünüz aydın siz de doğurdunuz artık hadi geçmiş olsun 🥰 güzel günlerde büyütün ❤️

oyle valla canim sikayet etmiyim diyorum diyorum ama artik ne uyku kaldi ne bisey ,oturamiyorum bile artk bos buldugum yere kamyon gibi devriliyorum 😂 haftaya carsamba dogurucam artik 1 hafta kaldi 2 mizinde,seninde pers gunuydu dimi
Ben de aynı çok iş yapmışım gibi sürekli yorgunum :KK70: evet perşembe günü benim doğum. Az kaldı ikimizin de 🥰

Canimcim ❤❤❤🌹 teşekkür ederim 🌸🤗
Lohusa depresyonu beni de vurdu ama çok fena. Hep ağlıyorum sürekli bebeğe bakıp bakıp ağlar oldum. Kafayı kırdım iyice 😄
Az önce denk geldim sekerim00 sekerim00 ve can09e can09e sağlıkla büyütsünler bebeklerini inşallah 🌸🌹
agla bosver rahatlarsin , bu donem icin tek tavsiyem kocanla arani açma gerisi hallolur 😀 gelip gecici bir donem keyfini cikarmaya bak canim🧡

Ben de aynı çok iş yapmışım gibi sürekli yorgunum :KK70: evet perşembe günü benim doğum. Az kaldı ikimizin de 🥰
ya sende de akinti olmaya basladimi ? daha onceki donemlerde cok fazla olmuyordu ama su son 1 haftada cok artti ,acaba merve gibi parca parca suyummu geliyor diye tereddutte kaldim🙄

Hayırlı olsun tatlım. Analı babalı büyüsün. Biz bekleyenlere de dua et nolur. Ben mesela şuan ağrıdan kasılmalar dan canımın yanmasından resmen evin içinde dört dönüyorum. Dayancak gücüm kalmadı artık. Bu kadar zormumuş hamilelik
Hayırlı olsun canım 😇
Gözünüz aydın kızlar. Sağlıkla büyüsünler inşallah 🥰
Hayırlı olsun canım bebişte sende iyisinizdir inşallahh🙏🙏🙏 nasıl oldu doğum en son kararsızdın normalmi sezaryanmi diye
Rabbim analı babalı büyütsün gözün aydın
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah
sekerim00 sekerim00 can09e can09e hanimlar hayirli ugurlu olsun bebislerinizi saglikla buyutun 💗
bizde dogurup rahatlasak artik cok iyi olacak fenalik geldi 😄zaten 3_5 kisi kaldik dogurmayan
Canimcim ❤❤❤🌹 teşekkür ederim 🌸🤗
Lohusa depresyonu beni de vurdu ama çok fena. Hep ağlıyorum sürekli bebeğe bakıp bakıp ağlar oldum. Kafayı kırdım iyice 😄
Az önce denk geldim sekerim00 sekerim00 ve can09e can09e sağlıkla büyütsünler bebeklerini inşallah 🌸🌹
Gözün aydın allah analı babalı büyütsün 🙏🏻🧿
Hep kilosu düşük demiştin kaç kilo doğdu bebiş 🥰😍
bende alma taraftarıyım, doktorum gerek kalmaz o saatten sonra demişti ama yok alıcam ya. ya da o anki çektiğim acıya bağlı 🙄 belki de en başta giderim daha erken alırım. belki bambaşka bir şekilde doğururum tabii hiç bilmiyorum bakalım 🤷‍♀️

sekerim00 sekerim00 ve can09e can09e kızlar gözünüz aydın siz de doğurdunuz artık hadi geçmiş olsun 🥰 güzel günlerde büyütün ❤
Sağolun kızlar Allah razı olsun rabbim her bekleyeni sağ salim yavrusuna kavuştursun kimsenin kucağını boş bırakmasın rabbim
sezeryan oldum sanciyla hastaneye gittim kızlar kakasinida yapmış bebeğim karnimda

Sağolun kızlar Allah razı olsun rabbim her bekleyeni sağ salim yavrusuna kavuştursun kimsenin kucağını boş bırakmasın rabbim
sezeryan oldum sanciyla hastaneye gittim kızlar kakasinida yapmış bebeğim karnimda
Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah

Kızlar galiba yine hasta oluyorum birde üstüne iyice ağırlaştım resmen ağrımayan kemiğim yok :KK43: gece sağa sola dönmekten helak oldum boğazım da ağrıyo inş iyice kötü olmadan atlatırım:dua:

Kızlar benim kızım burnundan çıkarıyo bazen emdiği sütü fazlalığını sizdede oluyo mu normal mi bu acaba

Doğum yapan herkesi tebrik ediyorum , geri kalan azınlık da umarım biran önce sağlkla süreci sonlandırır :anne:
Kızım bugün 40 günlük oldu. Ben 40 günün sonunda bitmiş haldeyim. Dün cinnet geçirip kızı babasının kucağına bırakıp gidip yattım. Bi saat bile uyumamışım kalkıp aldım yine :KK70:
Benim lohusalık sendromum da bu kadardı. Bi de geçen gün gece yarısı ağlama krizine girdim, yorulana kadar ağladım, telefonda anneme anlattım gayet normal karşıladı. Ben belki acır da bikaç gün daha gelir kalır diyodum :KK70:
Ben sen bebekken her gece ağlıyodum bişey olmadı geçti dedi. :KK64:

Kızlar yarı kırkı çıkarmak ne demek biliyor musunuz bebek 2 günlük ken yapılıyormuş yapan var mı yada bilen

agla bosver rahatlarsin , bu donem icin tek tavsiyem kocanla arani açma gerisi hallolur 😀 gelip gecici bir donem keyfini cikarmaya bak canim🧡

ya sende de akinti olmaya basladimi ? daha onceki donemlerde cok fazla olmuyordu ama su son 1 haftada cok artti ,acaba merve gibi parca parca suyummu geliyor diye tereddutte kaldim🙄
Evet yaklaşık 1 haftadır arttı akıntım. Doktor normal dedi ama ben de evhamlanıyorum aklıma bir sürü şey geliyor 😬

Hayırlı olsun tatlım. Analı babalı büyüsün. Biz bekleyenlere de dua et nolur. Ben mesela şuan ağrıdan kasılmalar dan canımın yanmasından resmen evin içinde dört dönüyorum. Dayancak gücüm kalmadı artık. Bu kadar zormumuş hamilelik
Ay ay bende her Ağrı’da dua ediyorum Rabbim sağlıkla gelsin diye gerçekten yoruluyor insan gece ağrıyla uyandım ama yine olmadı Sağlıcakla alalım inşallah kucaklarımıza anne olmak gerçekten zor 🤲🏻🤲🏻

40+2 den merhabalar 🥰
benim oğluşumun keyfi içerde çok yerinde yine 😍 bugün de pek niyeti yok gelmeye 😂 aman artık gelmedi diye şikayet etmicem, başıma gelmeyen kalmadı. istediği zaman gelsin 😂

384A9471-9387-4EA2-A447-F4023F0C42ED.jpeg

X