2020 Şubat Anneleri

Doğum yapan herkesi tebrik ediyorum , geri kalan azınlık da umarım biran önce sağlkla süreci sonlandırır :anne:
Kızım bugün 40 günlük oldu. Ben 40 günün sonunda bitmiş haldeyim. Dün cinnet geçirip kızı babasının kucağına bırakıp gidip yattım. Bi saat bile uyumamışım kalkıp aldım yine :KK70:
Benim lohusalık sendromum da bu kadardı. Bi de geçen gün gece yarısı ağlama krizine girdim, yorulana kadar ağladım, telefonda anneme anlattım gayet normal karşıladı. Ben belki acır da bikaç gün daha gelir kalır diyodum :KK70:
Ben sen bebekken her gece ağlıyodum bişey olmadı geçti dedi. :KK64:
Gözün aydın 40. Kıçarmışsın desene 40 tan sonra lohusalık bitiyomuş 🤦🏻‍♀️ Gerçi bunu çok kullanmadım hamileyken daha nazlı niyazlıydım anne olunca gitti o ama yinede bi ilgi vardı gidicek oda 😂 cumartesi daha 1. Aylık olucak inşallah bende gece 2 de uyutuyorum sabah ya 5 yada 6 uyanıyo emziriyorım eşimi uyandırıyorum işe gidene kadar bakıyo napım 😂 bende meme yok olsa ben bakarım diyo hep ağlama krizleri bendede var 🥴

oyle valla canim sikayet etmiyim diyorum diyorum ama artik ne uyku kaldi ne bisey ,oturamiyorum bile artk bos buldugum yere kamyon gibi devriliyorum 😂 haftaya carsamba dogurucam artik 1 hafta kaldi 2 mizinde,seninde pers gunuydu dimi
canan ya cok guldum mesajina :KK70: :KK70:
Doğum yapan herkesi tebrik ediyorum , geri kalan azınlık da umarım biran önce sağlkla süreci sonlandırır :anne:
Kızım bugün 40 günlük oldu. Ben 40 günün sonunda bitmiş haldeyim. Dün cinnet geçirip kızı babasının kucağına bırakıp gidip yattım. Bi saat bile uyumamışım kalkıp aldım yine :KK70:
Benim lohusalık sendromum da bu kadardı. Bi de geçen gün gece yarısı ağlama krizine girdim, yorulana kadar ağladım, telefonda anneme anlattım gayet normal karşıladı. Ben belki acır da bikaç gün daha gelir kalır diyodum :KK70:
Ben sen bebekken her gece ağlıyodum bişey olmadı geçti dedi. :KK64:
😂😂 bence annen yememis bu numarayi😂 saka bi yana allahim sabir versin senin hesap.bende babasina verdm bakdm cocuk kucaginda uyuyo kimi kime emanet ettim bilemedim uyanmis birdr ben uyumadim hic dio:KK70:horladin be adam diom hic bile diyor🤣🤣

Kızlar uras beyin meme reddi devam ediyor. Bugun doğum yaptıgım hastaneyi aradım ebeler gel burda yardımcı olalım dediler bi gidicez 5 gibi bakalım ne önerecekler.
Bir an önce şu sorunu bi aşsak cok mutlu olucam🤪
Insallah en kisa zamanda emmeye baslar canim ya cok zor bir durum sizin icin😞

nstde yine düzensiz kasılmalarım çıktı.
kontrolüm perşembe günüydü. en son kontrol de geçen perşembeydi. doktor arayı uzun buldu herhalde sen yarın 8’de burada ol dedi. muayene edecek.
yarın öğlen de annem geliyor.
okullar yarın da tatil edildi.
sabahın köründe kızı kaldırıp babanesine bırakmak gerekecek.
öğlen annemi almak gerekecek havaalanından.
bakalım muayenede neler olacak.
pek bi hareketli olacak yarın sanırım 😀

nstde yine düzensiz kasılmalarım çıktı.
kontrolüm perşembe günüydü. en son kontrol de geçen perşembeydi. doktor arayı uzun buldu herhalde sen yarın 8’de burada ol dedi. muayene edecek.
yarın öğlen de annem geliyor.
okullar yarın da tatil edildi.
sabahın köründe kızı kaldırıp babanesine bırakmak gerekecek.
öğlen annemi almak gerekecek havaalanından.
bakalım muayenede neler olacak.
pek bi hareketli olacak yarın sanırım 😀
Bu yoğunluğun üzerine bide doğur çıksın aradan hazır annende geliyo ☺️

Kızlar bugün aşı olduk 1 aylık olunca hepatit aşısının 2. si Oluyor. Boyumuz 52 kilomuz 4 kg olmuş sarılığımız yokmuş. Çok gazlı dedim kolik değilse birşey verme 4.aydan sonra geçiyormuş 🥴
Yan etkileri olucak mı çok merak ediyorum yazarsan sevinirim canım, maşallah ay bende görebilirmiyim o 4 kiloyu acaba darısı bana 😍

Kızlar bugün aşı olduk 1 aylık olunca hepatit aşısının 2. si Oluyor. Boyumuz 52 kilomuz 4 kg olmuş sarılığımız yokmuş. Çok gazlı dedim kolik değilse birşey verme 4.aydan sonra geçiyormuş 🥴
Canım söylediler mi emzirme saatlerini bide sarılık olup olmadığını nasıl anlıyorlar 🙄

Yan etkileri olucak mı çok merak ediyorum yazarsan sevinirim canım, maşallah ay bende görebilirmiyim o 4 kiloyu acaba darısı bana 😍
Hemşireye ağrı Ateş olur mu diye sordum. Olmaz dedi. Bol bol emzir dedi. Görürsün canım. Bizimki randımanlı emmiyor ama yinede süt yarıyor demekki. Şu an biraz huysuz aşıdan mi bilmiyorum. Gaz sancısına yoruyorum.

X