2020 Şubat Anneleri

Kızlar bu yalancı kasılmalar var ya üç gündür öyle çoğaldı ki öldürecek beni ya. rahim doğuma hazırlanıyor biliyorum ama gücüm tükendi sürekli kasılıyor taş gibi oluyor. bugün nstde denk geldi, o an sancı kısmı 70 oldu. benim de anlamadığım doktorlar nst kağıdında onun yalancı kasılma olduğunu nasıl anlıyor, dakika aralıklarından mı acaba 🙄

bir de yer daraldıkça hareketi azalır derler benim oğluş tam tersi içerde karete yapıyor sanki. öyle canımı yakıyorki dünyaya geldiğinde ne yapacak acaba çok merak ediyorum 😂
dünyaya geldiğinde ne olacağını söyliyim o kollar bacakalr hiç durmayacak üzerini bezini değiştirmek tam bir kaos😝kolları içeri sokmak mümkün deil zaten sürekli bir çırpınış halinde olacak 😂benimkide aynen öyleydi içeride dışarıda da farksıZ şuan😝

dünyaya geldiğinde ne olacağını söyliyim o kollar bacakalr hiç durmayacak üzerini bezini değiştirmek tam bir kaos😝kolları içeri sokmak mümkün deil zaten sürekli bir çırpınış halinde olacak 😂benimkide aynen öyleydi içeride dışarıda da farksıZ şuan😝
Aynen ya benim kızda maşallah karateci gibi ayaklar kollar hiç durmuyor . Bezi zorla değiştiriyorum. Karnımda da öyleydi. 🥰

kızım da karnımda çok hareketliydi ama doğduğunda nasıldı pek hatırlamıyorun. bu oğlan hiç durmayacak gibi duruyor ama o kesin 😂

YEKTA61 YEKTA61 inanılmaz üzüldüm ve şaşırdım ne diyeceğimi bilemiyorum
Erkekler böyle işte maalesef.
Babama bile bu konuda güvenmiyorum benim kocam yapmaz cılardan değilim her erkek yapabilir maalesefki heleki hamileyken sen o kadar acıyı çekmişken omzuna sorumluluklar yüklenmişken bunu yapması affedilirmi bilmiyorum ne desek boş olur
Eminim sen en doğru kararı verirsin👍
Ayaklarıni üzerinde duran işi gücü olan bir kadınsın paşalar gibi oğluna bakarsın kararın ayrılık olsa dahi.
Ailelerin önünde ifşa etmen cok iyi olmuş.
Allah sana sabır güç ve iç huzuru versin bi an önce inşallah
Sakinleşip en doğru kararı vereceğine inanıyorum.
Umarım eşinde köpek gibi pişman olur bu yaptıgından 😡😡

Surbek Surbek benim senin gibiydi suyum azaldı sınır 5 miş benim 6 ölçtü doktor
O yüzden sezeryanla aldık bebeği.
Doktor ameliyatta cok doğru bi karar vermişiz hiç su cıkmadı dedi.
Bndende su gelmedi plesenta yaşlandııgı için su azalıyordu.
Plesenta işlevini bitirmiş demişti doktor
sanırım seninde öyle

Ya şuan birinin daha benim gibi olması bile beni motive etti hep bir şeyleri yanlış yapıyorum gibi hissediyorum
Guzel emiyo mu ? Sutun ne durumda ?
Benim oglum surekli meme istiyo hep bi emme refleksi ama ona ragmen hala guzel kuvvetli cekemiyo hep uykulu o arada emiyo miy miy cekiyo sutleri agzinda biriktiriyo sonra memeden ayiriyo kendini hoopp agzindaki sutler benim onun ustumuzden asagi akip bosa gidiyo ve boyle oldugu icin sutum varken mecbur mama takviyesi yapiyorum ac kalmamasi icin 😩 cok sinir bozucu bir durum 😠 soyle biraz buyuse guclensede kendini doyurana kadar emse diye 4 gozle bekliyorum

Kızlar bu yalancı kasılmalar var ya üç gündür öyle çoğaldı ki öldürecek beni ya. rahim doğuma hazırlanıyor biliyorum ama gücüm tükendi sürekli kasılıyor taş gibi oluyor. bugün nstde denk geldi, o an sancı kısmı 70 oldu. benim de anlamadığım doktorlar nst kağıdında onun yalancı kasılma olduğunu nasıl anlıyor, dakika aralıklarından mı acaba 🙄

bir de yer daraldıkça hareketi azalır derler benim oğluş tam tersi içerde karete yapıyor sanki. öyle canımı yakıyorki dünyaya geldiğinde ne yapacak acaba çok merak ediyorum 😂
hayirlisiyla dogum yaparsin insallah canim kizlarin da dedigi gibi doguncada eli kolu durmuo benimki keyfine cok duskun ellerini asla sardirmaz🙄seninkide ole olcak gibi😁 uykusuzlar kervanina hosgeldin diyeceğim😁
Kızlar benimkinin her tarafı kırmızı kırmızı oldu sizce neden :KK43:((
canim cocuk doktoruna goturmelisin bence 😐 belki alerjik birseydir
Cuma günü yatışım yapılacak normal için deneyeceğiz olmazsa sezeryan olacak. Çok heyecanlıyım. Nst de sancım yoktu. Eve geldim resmen kasılıyorum
Heyecan dan kasilmalarin baslayabilir canim insallah saglikla alirsin kucagina sende 🤲

Merhabalar kızlar benimde kontrolüm vardı bügün çok şükür bebeğim iyi ama benim yaşadığım kasılmalar sancılar nst de çıkmadı tabi ben şok 😱doktorumda dedi hani sancı nerde diye neyse çatı muayene si açıklık muayenesi oldum ve 0 açıklık nasıl olucak bu iş bilmiyorum beklicez bakalım ve doktorum yine hastahane değiştiriyor haftaya kadar doğurmazsam başka hastahaneye geçicez hayırlısı olsun artık tüm doğumu bekleyenler olarak Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
41_42 ye kadar yolu var canim senin kuzunun icerde keyfi yerinde demekki ☺️

IMG-20200212-WA0000.jpg
IMG-20200212-WA0000.jpg kizlar anestezi uzmani buraya genel mi yoksa belden mi ne yazmis cok merak ediyorum

Merhabalar kızlar benimde kontrolüm vardı bügün çok şükür bebeğim iyi ama benim yaşadığım kasılmalar sancılar nst de çıkmadı tabi ben şok 😱doktorumda dedi hani sancı nerde diye neyse çatı muayene si açıklık muayenesi oldum ve 0 açıklık nasıl olucak bu iş bilmiyorum beklicez bakalım ve doktorum yine hastahane değiştiriyor haftaya kadar doğurmazsam başka hastahaneye geçicez hayırlısı olsun artık tüm doğumu bekleyenler olarak Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Aynı gün doğum yapacak görünüyoruz 😊 bakalım hangimiz önce yapıcaz

hayirlisiyla dogum yaparsin insallah canim kizlarin da dedigi gibi doguncada eli kolu durmuo benimki keyfine cok duskun ellerini asla sardirmaz🙄seninkide ole olcak gibi😁 uykusuzlar kervanina hosgeldin diyeceğim😁
canim cocuk doktoruna goturmelisin bence 😐 belki alerjik birseydir

Heyecan dan kasilmalarin baslayabilir canim insallah saglikla alirsin kucagina sende 🤲
Çocuk doktoru doğum lekeleri geçer dedi ama ben güvenmedim aslında

X