2020 Şubat Anneleri

Ben yüzüstü yatabiliyorum🤣 tabi göğüsler boşaltılmılsa. Dün gece 4.5 saat uyumuşuz kızda kalkmamış. Sonra memeye bir saldırdı . Tabi ben nasıl kalkıyorum yataktan çocuk aç kaldı diye. Annemde Allah versin kadında yılların yorgunluğu var 🤣 bir gece eşimi deneyeceğim bakalım gece kalkıyor mu.

Ben yüzüstü yatabiliyorum🤣 tabi göğüsler boşaltılmılsa. Dün gece 4.5 saat uyumuşuz kızda kalkmamış. Sonra memeye bir saldırdı . Tabi ben nasıl kalkıyorum yataktan çocuk aç kaldı diye. Annemde Allah versin kadında yılların yorgunluğu var 🤣 bir gece eşimi deneyeceğim bakalım gece kalkıyor mu.
Bizde durum soyle sanki annem dogum yapmista ben ona yardima gelmis gibiyim 🤣🤣 bi emziriyorum onun disinda alti gazi uyutmasi annemde gece sen uyu diyo o ugrasiyo hep o gittikten sonra halim duman ama 😩 esimin uykusu cok agir kalksa bile soyledigim seyi uyku sersemliginde idrak edip yapana kadar ben cinnet geciririm tek umudum su 40ina kadar birazda olsa duzene girmesi 🥺🥺

Kızlar selam daha iyiyim şükür. Ağrı çekenlere acil şifa diliyorum.
Göbek bağı da düştü dün. Yarın yıkarız kısmetse.. dün dedesi ismini okudu.

Dün asm de topuk kanı alındı. Kilosunu beğenmedi hemşire haftaya tekrar görelim dedi şu şu şekilde emzir dedi.. gündüz daha iyi. Gece mikmmik sabahı ediyoruz.
Eğer sinirlenmişse memeye ağlayarak geliyo zor alıyor.. sonra yoruluyor geri uyuyor. Uyuyunca uyanmıyor. En fazla 2.5 saat uyusun dedi uyandır emzir dedi.
Hayır da kuzu doymasa kakalı bez çıkar mı?

Kızlat emzirme yastığı kullanan var mı işe yarıyor mu
Biz analı oğullu kullanıyoruz 🤣 denizde çok kullandım çünkü yarım saat emerdi. Birde kıza göre çok hızlı kilo alıyordu ağırlaşıyordu. Kollarım sırtım nasıl ağrırdı. Tavsiye ederim. Sonra otururken desteklemek içinde kullanabilirsin.

Kızlar selam daha iyiyim şükür. Ağrı çekenlere acil şifa diliyorum.
Göbek bağı da düştü dün. Yarın yıkarız kısmetse.. dün dedesi ismini okudu.

Dün asm de topuk kanı alındı. Kilosunu beğenmedi hemşire haftaya tekrar görelim dedi şu şu şekilde emzir dedi.. gündüz daha iyi. Gece mikmmik sabahı ediyoruz.
Eğer sinirlenmişse memeye ağlayarak geliyo zor alıyor.. sonra yoruluyor geri uyuyor. Uyuyunca uyanmıyor. En fazla 2.5 saat uyusun dedi uyandır emzir dedi.
Hayır da kuzu doymasa kakalı bez çıkar mı?
Onemli olan cisli bez sayisi canim anne sutuyle beslenen bebek haftada 1 bile kaka yapabilir bu normal gunde 5 6 kez cisli bez aliyosan doyuyodur demektir

Bizde durum soyle sanki annem dogum yapmista ben ona yardima gelmis gibiyim 🤣🤣 bi emziriyorum onun disinda alti gazi uyutmasi annemde gece sen uyu diyo o ugrasiyo hep o gittikten sonra halim duman ama 😩 esimin uykusu cok agir kalksa bile soyledigim seyi uyku sersemliginde idrak edip yapana kadar ben cinnet geciririm tek umudum su 40ina kadar birazda olsa duzene girmesi 🥺🥺
Bence doğum sonrası 2-3 ay eşler ayrı yaşamalı ya siz de bu süreçte eşinize gıcık oldunuz mu? :KK70: ben oldum. Bi de kendimi yorgun ve çirkin hissediyorum onun yanında hiç böyle bakımsız olmamıştım. Etrafımda dolaştıkça özgüvenim sarsılıyo vallahi.
Yardım da ediyo adamcağız aslında ne istiyorum bilmiyorum. Şimdi eve gelmiş uyuyo, kızım da uyuyo. Uyuyo diye de gıcık oldum napsın adam emzirsin mi :KK70:

Onemli olan cisli bez sayisi canim anne sutuyle beslenen bebek haftada 1 bile kaka yapabilir bu normal gunde 5 6 kez cisli bez aliyosan doyuyodur demektir
Aslında pis bez demek istedim hem bezi ıslak oluyo hem açtığımda altını tekrar işiyo. Hiç kuru bez almadım altından 10 u buluyo bez sayısı normaldir sanıyorum.

Benim ablam varken öyleydi. Annemin pek kalkası yok. Bende birşey söylemiyorum varlığı yeter diyorum. En azından Denizin gazını alıyor. Eşim alarm kurup kalkar asker olduğu için dakik biri. Bu çocuklar beni mastit edecek. Hiç emesi yok 😩

Aslında pis bez demek istedim hem bezi ıslak oluyo hem açtığımda altını tekrar işiyo. Hiç kuru bez almadım altından 10 u buluyo bez sayısı normaldir sanıyorum.
O zaman doyuyodur. Ödemi attı demek ki, yüzde 10a kadar kilo kaybı normal kabul ediliyo. Bi sonraki hafta aldığı kiloya göre belli olur. İnşallah iyi olacak. Küçük doğdu ondan ilk haftalar zor toparlıyo sonra depara kalkacak.

X