2020 Şubat Anneleri

Merhaba 5 günlük bebeğim grip oldu burnu tıkalı öksürüyor kusuyor doktor dinledi ciğerlerinde birşey yok diye yolladı. Ama ben ne yapacağımı bilmiyorum ztn çok zor bir doğumum olmuştu psikolojim çok kötü çocuğum ağlıyor sürekli Bn de onunla birlikte. Kendime bir şey ypmktn korkuyorum artık. Birini atlatamdn bir de böyle bir duruma düştük. Ne için yazdım onu bile bilmiyorum şuan.
Benim kızım 13 gün yoğun bakımda kaldı ve eve geldiği gün nasıl olduysa evdeki herkes sırayla hasta olmaya başladı, şaka gibiydi. Korumak için neler yaptık maskeyle gezmekten yüzüm yara oldu. Sonuçta kızıma da geçti burnu tıkandı halsizleşti. Çok üzüldüm, zaten minicikti nasıl başa çkıcak diye ağlayıp durdum ama onlar bizden güçlüler korkma. Üç dört günde düzeldi. Geçecek, iyidüşün iyi olsun

Bugun kontrole gittim. Doktor ister bugün istersen yarin yatış yapalım dedi. Ben 1 gün daha beklemek istedim belki kendi sancılarım gelir diye. 3 cm açıklığım var sancin tutarsa hemen gel dedi. Eger sancim baslamazsa yarin sabah 7 de doktor kendisi başlatacak doğumu. Sag salim alsaydik kucagimiza hayırlısıyla.
Oh ne güzel senin açıklığın var bende oda yok neler yaptım neler ama olmadı 2 haftadan beri açılmadı benimde yarın 7 de yatışım yapılıcak nasipse çünkü fıtıktan dolayı zorluk çekiyprım baya artık daha da beklemek istemedik suniyle başlatçak inşallah hepimizin kolay doğumu olur sağlıkla kucağımıza alırız meleklerimizi🤲🏻🤲🏻🤲🏻

10 ay olmuş sabır taşı olsa çatlar :KK70:
Bi şekilde düşündürecekmiş bırak bakalım napacak :KK70:
Ben hamileyken 40 gün çok diyodum ama şimdi diyorum ki en az 2-3 ay eşler ayrı ikamet etmeli
Hahah sen çok yaşa 🤣 ikamet etmelimi ayrı odalara tabu alalım olmadı🤪
Ben korkuyorum ağrım olur diye ama denicemm 🤭

Prospektusu okudumda canım bebekte mantar ve ishal olabilir yaziyo
Valla onu nasıl anlardım bilmiyorum hiç dikkat etmedim canım ama ben 2 çeşit kullanıyodum sabah akşam 4 tane içiyodum günde dediğim gibi sorun yaşamadım ki aslında sana önce bile vermesi gerekirdi neden vermediler bana hastaneden çıkarken tutuşturdular elime bi ton ilaç reçetesi kan ilacı iğneler falan
Bence içmelisin doktorun vermiş sonuçta bide ameliyat sonuçta korumuş olursun yaranı zaten sorun yaşıyosun

Oh ne güzel senin açıklığın var bende oda yok neler yaptım neler ama olmadı 2 haftadan beri açılmadı benimde yarın 7 de yatışım yapılıcak nasipse çünkü fıtıktan dolayı zorluk çekiyprım baya artık daha da beklemek istemedik suniyle başlatçak inşallah hepimizin kolay doğumu olur sağlıkla kucağımıza alırız meleklerimizi🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Benimde ayin 7 sinde 2cm açıklık vardi hic ilerlemedi. Bugun doktor zorla 3 cm yapti canim cok acıdı. Yarin basta dogumu tetikleyen bi ilac verecek doktor. Insallah suniye gerek kalmaz 🙄

Benimde ayin 7 sinde 2cm açıklık vardi hic ilerlemedi. Bugun doktor zorla 3 cm yapti canim cok acıdı. Yarin basta dogumu tetikleyen bi ilac verecek doktor. Insallah suniye gerek kalmaz 🙄
Gerçekten Şubat bebeleri çok inatçı inşallah kolayca ilerler doğumumuz güzel güzel su gibi geçer 🤲🏻🤲🏻Rabbim yardımcımız olsun canım hepimizin

Benim kızım 13 gün yoğun bakımda kaldı ve eve geldiği gün nasıl olduysa evdeki herkes sırayla hasta olmaya başladı, şaka gibiydi. Korumak için neler yaptık maskeyle gezmekten yüzüm yara oldu. Sonuçta kızıma da geçti burnu tıkandı halsizleşti. Çok üzüldüm, zaten minicikti nasıl başa çkıcak diye ağlayıp durdum ama onlar bizden güçlüler korkma. Üç dört günde düzeldi. Geçecek, iyidüşün iyi olsun
Canım benim çok geçmiş olsun size de Allahım bir daha göstermesin. İnşallah biz de kurtuluruz ağlamaktan gözlerim şişti.

28 şubata doguracam 1 ay öncesinde kaynanam kendi hastalığı için çıktı geldi 2 odalı evde koltuga tünedi resmen ve ben daha hiç bir hazırlık yapamadım çanta hazırlığını bırakın evin temizliğini bile yapamadım ne yapacam adamda duyarsız kendi derdinde

Gerçekten Şubat bebeleri çok inatçı inşallah kolayca ilerler doğumumuz güzel güzel su gibi geçer 🤲🏻🤲🏻Rabbim yardımcımız olsun canım hepimizin
Amin canım insallah. Gercekten beklesek bi dert beklemesek ayrı dert. Günü gecerde kakasini falan yapar diye korkuyorum. Doktorda riske atmak istemedi. Bi yandanda kendi gelsin ıstiyorum ilac cok zor olur diye korkuyorum. Allahtan hayırlısı artık. Teslim olmaktan baska çaremiz yok. Yarin iyi olursan buraya yaz. Bende haber ederim iyi olursam. Rabbim kolay dogumlar nasip etsin bizlere.

Valla onu nasıl anlardım bilmiyorum hiç dikkat etmedim canım ama ben 2 çeşit kullanıyodum sabah akşam 4 tane içiyodum günde dediğim gibi sorun yaşamadım ki aslında sana önce bile vermesi gerekirdi neden vermediler bana hastaneden çıkarken tutuşturdular elime bi ton ilaç reçetesi kan ilacı iğneler falan
Bence içmelisin doktorun vermiş sonuçta bide ameliyat sonuçta korumuş olursun yaranı zaten sorun yaşıyosun
Kullanıyorum canım başladım hastaneden çıkarken de verdiler kullandim ama böyle oldu işte inşallah geçer bakalim

Merhaba 5 günlük bebeğim grip oldu burnu tıkalı öksürüyor kusuyor doktor dinledi ciğerlerinde birşey yok diye yolladı. Ama ben ne yapacağımı bilmiyorum ztn çok zor bir doğumum olmuştu psikolojim çok kötü çocuğum ağlıyor sürekli Bn de onunla birlikte. Kendime bir şey ypmktn korkuyorum artık. Birini atlatamdn bir de böyle bir duruma düştük. Ne için yazdım onu bile bilmiyorum şuan.
Merhaba olabilecek şeyler bunlar ama birkaç güne herşey eski haline dönüyor hiç merak etme.bak bende bugün çok fena oldum büyük oğlum ateşlendi havaleli benim oğlum ateş çok riskli bizim için.15 günlük bebeğimi bırakıp gütmek zorında kaldım hastaneye.serum taktılar çocuğa annem aradı küçüğü durmuyor kaşıkla biberonla süt almıuor mevburen babasına bırakıp geldim.oğlum diyo anne sende kal ben gitmek zorında kaldım ve o anda ikiye bölünüyor kalbin yolda gelirken heo ağladım.ama inanki hepsi geçiyor sabırlı ol ve şükret gerçekten çok çaresiz anneler var bizim yaşadıklarımız hiçbirşey.sakin ol ve geçeceğine odaklan

milasudoruk milasudoruk ne yaniiii benden önce mi Doğum yapacaksın 🤭 hadi hayırlısı. Anlatın ama doğumlarınızı ben merakla bekliyor olacağım. Bugün kontrolünüz vardı değil mi . Kaç kilogram olmuş bebiş
Evet canım sanırım öyle olucak sağlıcakla gelsinlerde anlatırım Canım tabi inşallah anlatılacak kadar güzel bir doğum nasip olur ya geçen hafta 3300 küstürdü ama bu hafta heyecandan unuttum kağıtta almadım usg😂😂

X