2020 Şubat Anneleri

Kızlar yarın ben de sezeryan olcam. Sabah 8 de yatış yapılacak. Dua edin sağlıkla doğsun kızım 🥰 2 çocuklu hayata geçiş yapıcaz yazdıklarınızı okudukça eyvah diyorum :KK70:
Canım Rabbim yardımcımız olsun hepimiz birbirimize dua edelim🤲🏻Sağlıcakla alalım kuzularımızı kucaklarımıza inşallah🤲🏻🤲🏻❤️

Amin canım insallah. Gercekten beklesek bi dert beklemesek ayrı dert. Günü gecerde kakasini falan yapar diye korkuyorum. Doktorda riske atmak istemedi. Bi yandanda kendi gelsin ıstiyorum ilac cok zor olur diye korkuyorum. Allahtan hayırlısı artık. Teslim olmaktan baska çaremiz yok. Yarin iyi olursan buraya yaz. Bende haber ederim iyi olursam. Rabbim kolay dogumlar nasip etsin bizlere.
Aynen öyle canım bende korkmuyo değilim aşırı stres heyecan korku hepsi bir arada şuan fıtığım olduğu için şu son hafta çok zorladı beni e bebekte baskı yaptıkça resmen iki büklüm kalıyorum Rabbim yardımcımız olsun inşallah inşallah Su gibi kolay geçerde hemen haberdar ederiz kuzum birbirimizi Amin inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Merhaba olabilecek şeyler bunlar ama birkaç güne herşey eski haline dönüyor hiç merak etme.bak bende bugün çok fena oldum büyük oğlum ateşlendi havaleli benim oğlum ateş çok riskli bizim için.15 günlük bebeğimi bırakıp gütmek zorında kaldım hastaneye.serum taktılar çocuğa annem aradı küçüğü durmuyor kaşıkla biberonla süt almıuor mevburen babasına bırakıp geldim.oğlum diyo anne sende kal ben gitmek zorında kaldım ve o anda ikiye bölünüyor kalbin yolda gelirken heo ağladım.ama inanki hepsi geçiyor sabırlı ol ve şükret gerçekten çok çaresiz anneler var bizim yaşadıklarımız hiçbirşey.sakin ol ve geçeceğine odaklan
çok geçmiş olsun canım :KK43:
hep doğuma denk geldi kuzucuklarımızın hastalıkları. vardır bunda da bir hayır diyorum ben.
dediğin gibi ne çaresiz aileler var. bende çok üzüldüm çok ağladım kızım zatürre oldu diye ama şimdi yine şükrediyorum.
hastanelerde çaresiz bir umut şifa bekleyen ne anneler var. bunlar elbet geçip gidiyor bir şekilde.

Kızlar yarın ben de sezeryan olcam. Sabah 8 de yatış yapılacak. Dua edin sağlıkla doğsun kızım 🥰 2 çocuklu hayata geçiş yapıcaz yazdıklarınızı okudukça eyvah diyorum :KK70:
sağlıkla al kucağına yavrunu 😍
Canan_Ela Canan_Ela da doğurdu bugün çok şükür ❤️
doğumu bekleyen çok az kişi kaldı, hepiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah da artık hep birlikte süt, meme, gaz, kaka konuşalım 😂😂

Allah kolaylık versin. Sağlıcakla kucağına al inş. Seninki büyüktü diye hatırlıyorum bizimki ekstra yaramaz. Küçükten çok büyüğe konsantre olduk bir saniye boş bırakamıyoruz.

Merhaba olabilecek şeyler bunlar ama birkaç güne herşey eski haline dönüyor hiç merak etme.bak bende bugün çok fena oldum büyük oğlum ateşlendi havaleli benim oğlum ateş çok riskli bizim için.15 günlük bebeğimi bırakıp gütmek zorında kaldım hastaneye.serum taktılar çocuğa annem aradı küçüğü durmuyor kaşıkla biberonla süt almıuor mevburen babasına bırakıp geldim.oğlum diyo anne sende kal ben gitmek zorında kaldım ve o anda ikiye bölünüyor kalbin yolda gelirken heo ağladım.ama inanki hepsi geçiyor sabırlı ol ve şükret gerçekten çok çaresiz anneler var bizim yaşadıklarımız hiçbirşey.sakin ol ve geçeceğine odaklan
Çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm ya. Seni çok iyi anlıyorum. Deniz yan odada uyurken bile onu nasıl merak ediyorum anlatamam. Onlara yetemicem diye korkuyorum. Bazen ben daha dün çocuktum ne ara büyüdüm de iki çocuğun sorumluluğunu aldım diyorum.

çok geçmiş olsun canım :KK43:
hep doğuma denk geldi kuzucuklarımızın hastalıkları. vardır bunda da bir hayır diyorum ben.
dediğin gibi ne çaresiz aileler var. bende çok üzüldüm çok ağladım kızım zatürre oldu diye ama şimdi yine şükrediyorum.
hastanelerde çaresiz bir umut şifa bekleyen ne anneler var. bunlar elbet geçip gidiyor bir şekilde.

sağlıkla al kucağına yavrunu 😍
Canan_Ela Canan_Ela da doğurdu bugün çok şükür ❤
doğumu bekleyen çok az kişi kaldı, hepiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah da artık hep birlikte süt, meme, gaz, kaka konuşalım 😂😂
Sizede geçmiş olsun canım ya minikler hiç hasta olmasa keşke😌

Çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm ya. Seni çok iyi anlıyorum. Deniz yan odada uyurken bile onu nasıl merak ediyorum anlatamam. Onlara yetemicem diye korkuyorum. Bazen ben daha dün çocuktum ne ara büyüdüm de iki çocuğun sorumluluğunu aldım diyorum.
Sağol canım ya inş çabucak geçer.dediğin gibi yan odada yatıyor hatta babasını onun odasında yatırıyorum buna rağmen hep içim buruk 😔

Gamzelimmmm sırf seni araştırmak için girdim foruma kuzum benim çok sevindim kavuşmuşsun minnosuna 20 günlük olmuş bile maşallah ay çok sevindim gerçekten canım benim Allahım ömrünü hayırlı uzun kılsın. Gözün aydın canım benim kokla uzun uzun benim yerime :KK66:)
Efulimmmm tesekkur ederim kuzummmmm sağol 😍😍 evet 20 günlük olduk artık onla uğrasmaktan giremiyorum bile foruma🥴 allah sanada tez zamanda nasip etsinnnn balım benim en hayırlısından inşallah ❣️

Aynen benimde yarın sabah 8 de sezeryan için yatışım yapılacak. Öğleden önce olur doğumun dedi doktorum. Aynı saatlerde doğurcaz cnm. Hayırlı haberler verelim yarın birbirimize. Heyecandan bayılacak gibiyim

Sezaryenden sonra kanamanız ne kadar sürdü?

Zaytinyağını memelere de ısıtıp mı sürüyoruz? Meme verirken silinecek mi?

Aynen benimde yarın sabah 8 de sezeryan için yatışım yapılacak. Öğleden önce olur doğumun dedi doktorum. Aynı saatlerde doğurcaz cnm. Hayırlı haberler verelim yarın birbirimize. Heyecandan bayılacak gibiyim
canım sağlıkla al kucağına inşallah ❤️
normal doğum bekliyordun, bir aksilik mi oldu yoksa vaz mı geçtin?

Sezaryenden sonra kanamanız ne kadar sürdü?

Zaytinyağını memelere de ısıtıp mı sürüyoruz? Meme verirken silinecek mi?
ısıtıp sürmüyorum ben, direkt pamuğa döküp sürüyorum. emzirmeden önce de temizliyorum tabiiki. çok iyi geldi bana.

Tüm doğum yapanlara hayırlı uğurlu olsun

Doğum yapacaklara allah kolaylık versin inşallah sağ sağlim kucağınıza alın inşallah

kızlar göğüs yaralarınız ne zaman geçti

Bende sezaryen oldum aynı gün kanama oldu yoğun sonra azaldı ara ata oluyorum 18. Günümüz 40 gün sürer diyorlar
Benimde aynı gün yoğun kanamam oldu. Yatakta yatarken bir şey aktığını hissettim. Bugün 5. gün hala devam ediyor.
Süpersin inşallah yarın güzel sonuçlar alırsınız🥰

Çok şükür kontrol güzel geçti. İşitme testi yapıldı. Kan tahlili verdik. Sonuçlarımız çok iyi. Sarılık yok değer 5 çıkmış. Şeker normal beslenmesi iyi dedi doktoru. 200 gr vermiş zaten bunun normal olduğunu buradan öğrenmiştim. Ödem gidiyor diye. 1 ay sonra kontrol

Benim eşim çok keyfine düşkündür gece uykusu çok önemlidir başı ağrırsa dünyası yıkılır nasıl kendine değer veriyor anlatamam. Yanımızda yatar ama gece uykusu bölünürse baya söylenir, ama çocukları için katlanacak.

eşim saçımın modeline kadar fikir verir. Kıvırcık saçtan nefret eder. Hep düz olacakmış saçlarım genç gösteriyormuşum. Bakımdan hoşlanır kilodan hoşlanmaz.çok değişik bir adam.

Bende çok paspalım gerçekten göğüsler açık geziyorum arada denize teklif ediyorum gülüp yüzüne fışkırtmak istiyor ona gülüyor. 60 kiloda kaldım evde nereye kadar hareket edebilirim. Birde emzirince açıkıyorum. Bazen kendimi kaybediyorum.
vala senin esine de sabir gerektirir🙄😕 sukur benimki hic birseye karismaz ne kiloma ne sacima ne kıyafetime yoksa 2. Asla yapmazdım 1 bucuk senede eski formuma anca gelmisdm oda sporla yani her gun net 2 saatimi ayirirdim spor icin senin dediklerinj yapsaydi esim 2.cocuk hayal olurdu🤣
Kizlar yarin 40 cikiyor benim.
Hamilelik boyunca birliktelik yasamadik esimle.
Esim bu aralar beni bunaltiyor :KK43:
2 çocukla geberiyorum aksama kadar. Aksam desen is bitmiyor gece 23 de isimi gücümü bitirmis oluyorum ve pert halde kaliyorum.
Acikcasi bunca yorgunlukta sex aklima dahi gelmiyor. Esimi de ihmal etmek istemiyorum uzuluyorum boynunu bukup yatmaya gidince (salonda yatiyor mecburen) yarindan itibaren bahanemde olmayacak 40 cikinca.
Allah in ne kadar zormus 2 cocuklu hayat. 33 yasinda evlendim ben. Bekarlik,evlilik ve 1 cocuklu hayat meger ne kadar kolaymis.

(Bu arada esim inanilmaz yardımci biridir, cok sansliyim bu anlamda ama yetmiyor 24 saat resmen )
vala ayni dert bendede var 40 ciknca nasil olcak bende dusunup duruyorum tek cocuk baya kolaymis ama 2 codukla cocukla birde esi idare etmek offf 😞😪 20 gun kaldi ama duzenin oturmasi icin cok az bi zaman yaa kiz doru duzgun uyumuyor bile nasol ve hangi ara ne yapcaz merak konusu allah yardimcimiz olsun

X